Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha po raz pierwszy pokazała twarz synka! Tak wygląda Stanisław

Czy chłopiec jest podobny do sławnej mamy?

Damian Brillowski 14 listopada 2021 07:55
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Obecnie można ją podziwiać w aż trzech produkcjach: Brzyduli, Przyjaciółkach czy Na Wspólnej. Pomimo że aktorka jest bardzo rozpoznawalna to mocno strzeże swojej prywatności. Właśnie dlatego w jej mediach społecznościowych na próżno szukać zdjęć przedstawiających dzieci. Na wszelkie wydarzenia kulturalne i tzw. ścianki również przychodzi sama. Jednak ostatnio aktorka opublikowała w internecie wizerunek swojego jedynego syna. Chłopiec jest niezwykle uroczy. Zobacz, jak wygląda mały Stanisław. 


Małgorzata Socha pokazała twarz swojego syna Stanisława

Małgorzata Socha wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego w 2008 roku. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: 8-letniej Zosi, 4-letniej Basi i 3-letniego Stasia. Na co dzień aktorka stara się chronić wizerunek swoich dzieci w internecie zasłaniając ich twarze różnymi przedmiotami bądź odwracając ich głowy do tyłu w momencie robienia zdjęć. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i pokazać swoim obserwatorom twarz synka. Zdjęcie miało okazję zobaczyć ponad milion osób, tyle obecnie ludzi obserwuje profil aktorki na Instagramie.

Dumna mama właśnie opublikowała za pośrednictwem Instagrama piękną fotografię. Możemy na niej dostrzec szczęśliwą aktorkę, która obejmuje swoje dziecko. Mały Stasio z kolei próbuje się wyrwać mamie z rąk i pobiec przed siebie. Synek towarzyszy mamie podczas sesji fotograficznej i jak widać nie do końca interesuje go stanie nieruchomo przed obiektywem aparatu. Zdjęcie jest w kolorze czarno-białym. Dodatkowo miejsce twarzy chłopca zostało trochę zamazane, ale wciąż można w nim wiele dostrzec np. ogromne podobieństwo syna do mamy. Warto zaznaczyć, że gwiazda po raz pierwszy zdecydowała się na pokazanie internautom twarzy jedynego syna. 

Czytaj także: Małgorzata Socha i jej mąż są razem ponad 20 lat, lecz rzadko pokazują się razem...

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020

Fani gratulują Małgorzacie cudownego synka

Pod zdjęciem Małgorzata Socha zamieściła krótkie, ale jakże sentymentalne zdanie. “Szczęście to są chwile, które czasem tak szybko uciekają😉… trzeba umieć je przytrzymać chociaż na chwilę i cieszyć się nimi… a ja jeszcze mam z takiej chwili zdjęcie”, napisała uradowana mama.

Pod postem, w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów i gratulacji od fanów aktorki. Obserwatorzy docenili urodę malca i życzyli, aby te ulotne chwile trwały jak najdłużej. 

"Zdjęcie pełne szczęścia", "Cudni 🙌❤️🙌 Stasio 😍", "Chwilę.. warto je zapamiętać 😊 potem są pięknymi wspomnieniami", "Taa.. dzieci rosną a my nawet nie wiemy kiedy a juz sa dorosłe :) czas leci. Małe dzieci, maly problem, duże dzieci duży problem :) każda mamuska wie o co chodzi. Pozdro dla wszystkich mam :)", "Piekna rodzina", "Wszystkiego najlepszego dla Stasia", pisali zachwyceni fani. 

Dwa miesiące temu aktorka świętował 3. urodziny swojego synka i również była nim oczarowana. "Ten oto BOSKI mężczyzna ze zdjęcia skończył 3 lata! 🤩 Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku", wyznała na Instagramie dumna mama.  

Poniżej zdjęcie małego Stasia, czy chłopiec jest podobny do Małgorzaty Sochy? 

Czytaj także: Małgorzata Socha komentuje plotki o powiększeniu rodziny. „Co do czwartej ciąży...”

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.