Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
z życia gwiazd

Małgorzata Socha pokazała twarze córek. Takie ujęcia to u niej rzadkość!

Dotychczas aktorka ukrywała ich tożsamość

Marcjanna Maryszewska 24 października 2022 07:50
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Małgorzata Socha chętnie dzieli się rodzinnymi ujęciami w mediach społecznościowych. Bardzo długo jednak chroniła tożsamość dzieci, co w ostatnim czasie uległo zmianie. Pod koniec 2021 roku po raz pierwszy pokazała twarz swojego synka Stasia, teraz przyszedł czas na córki: Zosię oraz Basię. Fani nie kryli zachwytu pociechami! Czy są podobne do sławnej mamy? 

Małgorzata Socha pokazała twarze córek

Małgorzata Socha od lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Ślub wzięli w 2008 roku i doczekali się trójki pociech: Zosi, Basi i Stasia. Dzieci są oczkiem w głowie aktorki i zawsze stawia je na pierwszym miejscu, o czym zresztą otwarcie mówi w wywiadach. Aby móc spędzać z nimi jeszcze więcej czasu, zrezygnowała z pracy w teatrze. 

„Nie można mieć wszystkiego naraz. Teraz mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś. To oni mnie potrzebują. Jak miałabym im wytłumaczyć, że wieczorem, kiedy powinnam mieć czas dla nich, muszę iść do teatru? Gdybym nie grała w serialach, być może bym nie zrezygnowała. Jak dzieciaki będą starsze, zapukam do jakiegoś teatru. Może ktoś mi otworzy”, tłumaczyła dwa lata temu w rozmowie z VIVĄ!.

CZYTAJ TAKŻE: Wzięli ślub w Czechach, doczekali się dwójki dzieci. Tacy Magdalena Stużyńska i Łukasz Brauer są prywatnie

Dzieci bardzo często przewijają się na Instagramie gwiazdy, jednak zawsze starała się zasłaniać ich twarze na zdjęciach lub kadrować je tak, aby pociechy nie były dobrze widoczne. Zdarzały się natomiast wyjątki. W zeszłym roku pokazała 4-letniego Stasia, a niedawno znów udostępniła jego ujęcie. Teraz przyszedł czas na córki! Aktorka pokazała, jak spędzają razem niedzielne popołudnie.

Małgorzata Socha spędza czas w rodzinnym gronie

Takie kadry w mediach społecznościowych Małgorzaty Sochy to rzadkość! Aktorka postanowiła pochwalić się efektami wspólnie spędzonej niedzieli w gronie rodzinnym. Do zdjęcia zapozowała razem z córkami oraz pysznie wyglądającym sernikiem, który upiekły we trójkę. „Niedziela udana! Rodzina, przyjaciele i… wyrośnięty sernik własnej roboty”, czytamy pod zdjęciem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Paweł Deląg z synami w „Dzień Dobry TVN”. Starszy z nich niedawno został ojcem

Fani gwiazdy również wyrazili swój zachwyt, a komentarze zalały komplementy pod adresem jej pociech. Wskazywali na niezwykłe podobieństwo dziewczynek do aktorki! Nie mają wątpliwości co do tego, w którego z rodziców się wdały. „Córeczki pani są śliczne i jakie podobne do pani”, „starsza córka to pani kopia” - czytamy. Wychwalano również ich umiejętności kulinarne: „Wspaniały i na pewno bardzo smaczny, bo pieczony z pomocą córek”, „Cudne dziewczyny, smaczne ciasto, cóż więcej trzeba. Miłej niedzieli. Smacznego”.

Tak wyglądają pociechy Małgorzaty Sochy! Faktycznie podobne do mamy?  

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020

Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.