Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
O tym się mówi

Paweł Deląg z synami w „Dzień Dobry TVN”. Starszy z nich niedawno został ojcem

Z kolei młodszy poszedł w ślady ojca…

Marcjanna Maryszewska 23 października 2022 14:07
Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Synowie Pawła Deląga rzadko udzielają się w mediach, dlatego ich pojawienie się w telewizji wzbudziło wielkie zainteresowanie. Paweł i Mikołaj pokazali się właśnie u boku sławnego ojca i opowiedzieli nieco o swoim życiu. Co dziś u nich słychać i jak się zmienili?

Synowie są największą dumą Pawła Deląga

Paweł Deląg jest znany z wielu słynnych produkcji. Po ukończeniu PWST w Krakowie szturmem podbił branżę i wkroczył do show-biznesu! Dał się poznać m.in. dzięki rolom w „Chłopaki nie płaczą”, „Lista Schindlera”, „Quo Vadis” czy „Na dobre i na złe”. Ma również dwóch dorosłych już synów: 29-letniego Pawła juniora oraz 21-letniego Mikołaja.

„I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata”, mówił z dumą o pociechach w „Gentelman”. Teraz z kolei we trójkę pojawili się w jednej z popularniejszych śniadaniówek! 

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Dorociński zagra u boku największych światowych gwiazd w „Mission: Impossible"!

Paweł Deląg, Paweł Deląg junior, Viva! 3/2020

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg z synami w Dzień Dobry TVN

Gwiazdor pojawił się właśnie w towarzystwie swoich synów na kanapie Dzień Dobry TVN. To spore wydarzenie dla fanów, bowiem Paweł junior i Mikołaj raczej rzadko pokazują się w mediach, nie wspominając o telewizji. Co dziś słychać u pociech Pawła Deląga? Starszy z nich na początku roku stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną, a dumny ojciec opublikował wówczas nagranie z uroczystości: „Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny", pisał aktor. 

Teraz Paweł junior po raz pierwszy publicznie wspomniał o swojej córeczce, która przyszła na świat w sierpniu tego roku. Mężczyzna ujawnił jej imię oraz przyznał, że dziewczynka niedawno przyjęła chrzest święty. „Urodziła nam się piękna córka 7 sierpnia. Malutka, chociaż według mnie już jest tak duża, że już nie nadążam. Rozalia Barbara, jeszcze teraz był chrzest”, mówił 29-latek.

Z kolei młodszy z mężczyzn jeszcze nie myśli o zakładaniu rodziny. Postanowił za to pójść w ślady ojca i wkroczyć w świat kinematografii, lecz w przeciwieństwie do niego stanął po drugiej stronie kamery. Podobnie zresztą jak starszy brat, który również kilkukrotnie współpracował z 52-latkiem. Niedawno Mikołaj pracował po raz pierwszy jako asystent reżysera przy nowym filmie dokumentalnym, w którym wystąpi również jego ojciec. Okazuje się, że ich wizyta w śniadaniówce wiązała się z promocją produkcji.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Kim jest brat Olgi Frycz?  Z pozoru bardzo przypomina swojego ojca!

21-latek przyznał, że podczas pracy nad filmem bardzo szybko znalazł wspólny język z jego młodymi bohaterami. „Temat jest bardzo ciężki. Poznałem na miejscu dzieciaki, od których biła niesamowita energia. Bardzo się z nimi zżyłem”, wyznał przed kamerami programu śniadaniowego.

Tak natomiast wyglądają dziś synowie Piotra Deląga! Podobni do ojca?  

Paweł Deląg z synami przed studiem Dzień Dobry TVN, Warszawa 23.10.2022

Fot. VIPHOTO/East News

Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.