Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Deląg rzadko opowiadał o drugim synu. Teraz pokazał zdjęcie ze wspólnych ćwiczeń

Internauci są zachwyceni ich podobieństwem

Rafał Kowalski 4 kwietnia 2022 10:03
Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Przez lata sądzono, że Paweł Deląg ma jednego syna, Pawła Juniora, którego czasami widywano u boku ojca. Wspólnie pojawili się również między innymi w sesji do VIVY!. Jakiś czas temu media jednak zaczęły się rozpisywać również o... drugim synu znanego aktora. Okazuje się, że Mikołaj Deląg jest młodszym synem mężczyzny i powoli idzie w ślady taty. Ostatnio widzieliśmy ich wspólne zdjęcia z zimowego wypoczynku, a teraz na swoim instagramowym profilu Paweł Deląg pokazał fotografie z treningu z młodszą pociechą. Według fanów 20-latek jest uderzająco podobny do ojca.

Paweł Deląg z synem Mikołajem w Zakopanem

Parę miesięcy temu, gdy wielu z nas ogarnęła świąteczna gorączka i szał bożonarodzeniowych przygotowań, Paweł Deląg znalazł kilka dni wolnego, by odwiedzić ukochane polskie góry. Artysta nie pojechał do Zakopanego sam, a z siostrą Dorotą, jej córką i… synem Mikołajem!

Ulubieniec widzów opublikował rodzinne zdjęcie, a zachwyt jego fanów był o tyle większy, że to pierwszy raz, kiedy aktor pokazał się na jednej fotografii z dzieckiem, o którym media dowiedziały się dopiero niedawno. Widać, że Mikołaj, który świetnie sprawdza się jako model i producent filmowy, ma wspaniały kontakt i z ojcem, i z córką Doroty Deląg. Zobaczcie, jak cała rodzina bawi się w zaśnieżonych górach.

Czytaj też: Ewa Farna na uroczym nagraniu z dziećmi. Mała Ella ma już niespełna miesiąc!

Na drugim zdjęciu aktor pozuje z synem Mikołajem, siostrą Dorotą i siostrzenicą

Mikołaj Deląg
Fot. InstaStories @mikolajdelag

Zobacz też„Nigdy nie zostałem tak zraniony’’. Paweł Deląg tylko u nas o zawodzie miłosnym

Paweł Deląg o 20-letnim synu Mikołaju

Mieszkający – według Dobrego Tygodnia – w Warszawie Mikołaj Deląg do tej pory nie pokazywał się w mediach społecznościowych z tatą.

Zaskakujący był też moment, w którym podczas wywiadu dla Plejady aktor pytany o to, czy cieszy się, że jego syn Paweł Junior idzie w jego ślady, odpowiedział, że jest tatą nie jednego, a dwójki chłopców. „I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. Paweł pracuje już nad kolejnym projektem i ładnie się rozwija. Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata”, przyznał Paweł Deląg.

Teraz Paweł Deląg opublikował kolejne zdjęcie z młodszym synem. Panowie wspólnie spędzali czas na treningu bokserskim. Fotografia zachwyciła internautów, którzy zgodnie przyznają, że Mikołaj jest uderzająco podobny do swojego znanego ojca. „Ten sam wzrok!”, napisał jeden z fanów. Musimy przyznać, że rzeczywiście nie jest trudno dopatrzyć się podobieństwa...  

Zobacz także: Joanna Racewicz szczerze o katastrofie smoleńskiej: „Upiorny, kwietniowy dance macabre”

Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.