Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Deląg rzadko opowiada o drugim synu... Jak wygląda i czym zajmuje się Mikołaj?

Fani dostrzegają ogromne podobieństwo mężczyzny do sławnego taty

Rafał Kowalski 12 listopada 2022 12:56
Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Przez wiele lat sądzono, że Paweł Deląg ma tylko jednego syna, Pawła Juniora. Pociechę czasem widywano u boku ojca, również między innymi w sesji dla VIVY!. Jednak jakiś czas temu media zaczęły donosić również o... drugim synu słynnego aktora. Mikołaj Deląg jest młodszym synem artysty i powoli także zaczyna iść w jego ślady. Niedawno skończył 21 lat, a fani są przekonani, że jest uderzająco podobny do ojca. Co wiemy o Mikołaju? I jakie relacje ma Paweł Deląg z młodszym synem?

Paweł Deląg z synem Mikołajem w Zakopanem

Przypomnijmy, że parę miesięcy temu, gdy wielu z nas ogarnęła bożonarodzeniowa gorączka przygotowań, Paweł Deląg znalazł kilka dni wolnego, by odwiedzić ukochane polskie góry. Artysta nie pojechał do Zakopanego sam, a z siostrą Dorotą, jej córką i… synem Mikołajem!

Ulubieniec widzów opublikował rodzinne zdjęcie, a zachwyt jego fanów był o tyle większy, że to pierwszy raz, kiedy aktor pokazał się na jednej fotografii z dzieckiem, o którym media dowiedziały się dopiero niedawno. Widać, że Mikołaj, który świetnie sprawdza się jako model i producent filmowy, ma wspaniały kontakt i z ojcem, i z córką Doroty Deląg. 

Był to pierwszy raz, gdy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda Mikołaj.

Czytaj też: Dominika Gwit pokazała zdjęcia z baby shower! Taką niespodziankę urządziły jej przyjaciółki

Na drugim zdjęciu aktor pozuje z synem Mikołajem, siostrą Dorotą i siostrzenicą

Mikołaj Deląg
Fot. InstaStories @mikolajdelag

Paweł Deląg o 21-letnim synu Mikołaju

Mieszkający – według Dobrego Tygodnia – w Warszawie Mikołaj Deląg do tej pory nie pokazywał się w mediach społecznościowych z tatą.

Zaskakujący był też moment, w którym podczas wywiadu dla Plejady aktor pytany o to, czy cieszy się, że jego syn Paweł Junior idzie w jego ślady, odpowiedział, że jest tatą nie jednego, a dwójki chłopców. „I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. Paweł pracuje już nad kolejnym projektem i ładnie się rozwija. Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata”, przyznał Paweł Deląg.

W kwietniu Paweł Deląg opublikował kolejne zdjęcie z młodszym synem. Panowie wspólnie spędzali czas na treningu bokserskim. Fotografia zachwyciła internautów, którzy zgodnie przyznają, że Mikołaj jest uderzająco podobny do swojego znanego ojca. „Ten sam wzrok!”, napisał jeden z fanów. 

Ostatnio Paweł Deląg wraz z synami pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie aktor opowiedział o swoim nowym zawodowym projekcie. Trzeba przyznać, że Mikołaj i Paweł Junior rzeczywiście są do niego niezwykle podobni! 

Czytaj również: Aleksandra Kwaśniewska o spotkaniu z królową Elżbietą II i mieszkaniu w Pałacu Prezydenckim

Mikołaj Deląg o swoim wieku, porażkach i sukcesach

Co ciekawe, jakiś czas temu, przy okazji urodzin, Mikołaj Deląg zamieścił w sieci długi, motywacyjny wpis. Między wierszami odkrył trochę prawdy o sobie… „Mam 21 lat można powiedzieć że zaczynam dopiero życie. Kocham życie, kocham żyć, kocham czuć, kocham kochać, kocham wszystkie przeciwności i dobroci świata. Ale nie zawsze tak było … Jakiś czas temu, nie doceniałem tego co mam, bo cały czas patrzyłem na to czego nie mam - w końcu powiedziałem sobie basta! Pora wziąć moje życie we własne ręce nie tylko egzystować bo coś mnie boli! Nie można cały czas żyć w przeszłości bo życie leci dalej i nie poczeka na ciebie”, napisał między innymi.

„Kiedy to sobie uświadomiłem zacząłem walkę z własną głową z własnymi demonami, które dzień w dzień ze mną wygrywały bo byłem słaby… Teraz jestem w stanie powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem nie dla kogoś tylko dla siebie”, dodał i zachęcił do podążania jego drogą. „Chociaż czasem życie daje ci po du*ie to tylko po to byś zrozumiał i docenił to co masz byś przeszedł na następny lvl. „Jeśli odpuścisz to przegrasz”. To sobie mówię za każdym razem jak coś mnie zaczyna przerastać”, czytamy.  

Zobacz także: Janusza Józefowicza i jego córkę w przeszłości łączyły trudne relacje. Jak dziś wygląda życie Kamili Józefowicz?

Paweł Deląg, VIVA 2017 kwiecień
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Paweł Deląg z synami: Mikołajem i Pawłem Juniorem, 23.10.2022, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Paweł Deląg z synami: Mikołajem i Pawłem Juniorem, 23.10.2022, Warszawa

Paweł Deląg z synami: Mikołajem i Pawłem Juniorem w Dzień Dobry TVN, 23.10.2022, Warszawa
Fot. Ola Skowron/East News

Paweł Deląg z synami: Mikołajem i Pawłem Juniorem w Dzień Dobry TVN, 23.10.2022, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.