Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest brat Olgi Frycz?  Z pozoru bardzo przypomina swojego ojca!

Wojciech Frycz to uznany kompozytor

Rafał Kowalski 23 października 2022 09:00
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Brat obchodzącej dziś urodziny Olgi Frycz rzadko pokazuje się w mediach społecznościowych. Rok temu wraz z siostrą, Olgą Frycz, realizowali wspólny projekt! Rodzeństwo współpracowało nad audiobookiem, a ich fotografia zachwyciła internautów, którzy wskazywali na niezwykłe podobieństwo do ojca, Jana Frycza... Kim jest i jak wygląda Wojciech Frycz?

Brat Olgi Frycz. Kim jest Wojtek Frycz?

Zdjęcie, które Olga Frycz umieściła pod koniec 2021 roku na swoim profilu w mediach społecznościowych wywołało poruszenie wśród internautów. Aktorka zapozowała na nim... z bratem, Wojtkiem! „Razem z moim bratem pracujemy nad pierwszym audiobookiem. […] Jestem totalnie szczęśliwa, że znalazł czas, żeby mi pomóc”, napisała aktorka pod zdjęciem.

CZYTAJ TAKŻE: Rafał Zawierucha już po ślubie! Podzielił się wyjątkowym zdjęciem z uroczystości

Przy okazji wyjaśniła, czym zawodowo zajmuje się jej brat. „Wojtek z wykształcenia jest kompozytorem. Pisze muzykę do filmów, reklam oraz spektakli teatralnych”, czytamy na Instagramie. Ze strony internetowej Wojciecha Frycza dowiadujemy się, że to on odpowiadał m.in. za muzykę do reklam marek Żywiec Zdrój, Bytom, L’Officiel czy Huawei.

Do kogo podobny jest brat Olgi Frycz?

Jan Frycz, ojciec Olgi i Wojciecha, doczekał się z dwóch pierwszych małżeństw aż szóstki dzieci. Wielu internautów zauważyło, że jeden z jego synów Wojciech jest do niego bardzo podobny.

„Wow, ale brat podobny do ojca, powodzenia w rodzinnym projekcie!!!”; „Jakbym widziała pana Jana we własnej skórze”; „Ale podobny do Ojca - jak dwie krople wody…niesamowite!!!” – to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod wspólnym zdjęciem Olgi i Wojtka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Był objawieniem „The Voice Kids 3”, potem zniknął. Tak dziś wygląda Marcin Maciejczak

Też widzicie to podobieństwo kompozytora do Jana Frycza?  

Wojciech Frycz, 2017

Wojciech Frycz 2017
Fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News

Jan Frycz

Jan Frycz SYNOWIE
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok 

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?