Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Olga Frycz opublikowała zdjęcie z bratem. Internauci: „Podobny do ojca - jak dwie krople wody!”

Wojciech Frycz jest uznanym kompozytorem!

Rafał Kowalski 14 lipca 2021 13:55
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Mimo oczekiwania na drugie dziecko Olga Frycz nie zwalnia zawodowego tempa i zachwyca kolejnym projektem. Projektem szczególnym, bo realizowanym we współpracy z bratem! Internauci szybko podchwycili wspólne zdjęcie rodzeństwa wykonane przy pracy nad audiobookiem. I nic dziwnego, bo Wojciech Frycz rzadko pokazuje się w mediach społecznościowych. Podobny do taty, jak sugeruje część użytkowników Instagrama?

Brat Olgi Frycz. Kim jest Wojtek Frycz?

Kilkanaście godzin temu na profilu Olgi Frycz pojawiło się kolejne zdjęcie. Tym razem uwagi nie przykuł powiększający się brzuszek aktorki, która niedługo urodzi drugie dziecko, ale osoba towarzysząca jej na fotografii. Jak dowiadujemy się z podpisu, to rodzony brat artystki. „Razem z moim bratem pracujemy nad pierwszym audiobookiem. […] Jestem totalnie szczęśliwa, że znalazł czas, żeby mi pomóc”, napisała aktorka pod zdjęciem.

Przy okazji wyjaśniła, czym zawodowo zajmuje się jej brat. „Wojtek z wykształcenia jest kompozytorem. Pisze muzykę do filmów, reklam oraz spektakli teatralnych”, czytamy na Instagramie. Ze strony internetowej Wojciecha Frycza dowiadujemy się, że to on odpowiadał m.in. za muzykę do reklam marek Żywiec Zdrój, Bytom, L’Officiel czy Huawei.

Do kogo podobny jest brat Olgi Frycz?

Jan Frycz doczekał się z dwóch pierwszych małżeństw aż szóstki dzieci. Wielu internautów zauważyło, że jeden z jego synów Wojciech jest do niego bardzo podobny.

„Wow, ale brat podobny do ojca, powodzenia w rodzinnym projekcie!!!”; „Jakbym widziała pana Jana we własnej skórze”; „Ale podobny do Ojca - jak dwie krople wody…niesamowite!!!” – to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod wspólnym zdjęciem Olgi i Wojtka.

Też widzicie to podobieństwo kompozytora do Jana Frycza? 

CZYTAJ TEŻ: Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Aktorka wychowa dziecko sama: „To mój własny, świadomy wybór”

Wojciech Frycz 2017
Fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News

Jan Frycz SYNOWIE
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?