Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Kim jest brat Olgi Frycz?  Z pozoru bardzo przypomina swojego ojca!

Wojciech Frycz to uznany kompozytor

Rafał Kowalski 9 lipca 2023 14:00
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Brata Olgi Frycz rzadko możemy zobaczyć w mediach społecznościowych. Jednak jakiś czas temu wraz z siostrą realizował wspólny projekt. Rodzeństwo współpracowało nad audiobookiem, a ich fotografia zachwyciła internautów, którzy... zauważyli niezwykłe podobieństwo Wojciecha do ojca, Jana Frycza. Kim jest brat Olgi Frycz i co o nim wiemy?

Brat Olgi Frycz. Kim jest Wojtek Frycz?

Zdjęcie, które Olga Frycz umieściła pod koniec 2021 roku na swoim profilu w mediach społecznościowych wywołało poruszenie wśród internautów. Aktorka zapozowała na nim... z bratem, Wojtkiem! „Razem z moim bratem pracujemy nad pierwszym audiobookiem. […] Jestem totalnie szczęśliwa, że znalazł czas, żeby mi pomóc”, napisała aktorka pod zdjęciem.

CZYTAJ TAKŻE: Przed laty Urszula wyrzuciła męża z domu. „Nie spodziewał się, że każę mu się wyprowadzić”

Przy okazji wyjaśniła, czym zawodowo zajmuje się jej brat. „Wojtek z wykształcenia jest kompozytorem. Pisze muzykę do filmów, reklam oraz spektakli teatralnych”, czytamy na Instagramie. Ze strony internetowej Wojciecha Frycza dowiadujemy się, że to on odpowiadał m.in. za muzykę do reklam marek Żywiec Zdrój, Bytom, L’Officiel czy Huawei.

Do kogo podobny jest brat Olgi Frycz?

Jan Frycz, ojciec Olgi i Wojciecha, doczekał się z dwóch pierwszych małżeństw aż szóstki dzieci. Wielu internautów zauważyło, że jeden z jego synów Wojciech jest do niego bardzo podobny.

„Wow, ale brat podobny do ojca, powodzenia w rodzinnym projekcie!!!”; „Jakbym widziała pana Jana we własnej skórze”; „Ale podobny do Ojca - jak dwie krople wody…niesamowite!!!” – to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy pod wspólnym zdjęciem Olgi i Wojtka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Olaf Lubaszenko schudł 80 kilogramów. Tak dziś wygląda odmieniony aktor!

Też widzicie to podobieństwo kompozytora do Jana Frycza?  

Wojciech Frycz, 2017

Wojciech Frycz 2017
Fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News

Jan Frycz

Jan Frycz SYNOWIE
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok 

Jan Frycz, Międzyzdroje XV Wakacyjny Festiwal Artystów, 14.07.2010 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.