z życia gwiazd

Jak trzy krople wody? Patricia Kazadi pokazała rodzeństwo! 

To rzadki widok!

Monika Katarzyna Krupska 4 lipca 2018 18:30

Zazwyczaj pokazuje się sama, choć tak naprawdę jest bardzo rodzinna! Patricia Kazadi po 18 latach przerwy właśnie wróciła na deski teatru. W tak ważnym dla niej dniu u jej boku nie mogło zabraknąć najbliższych. Na premierę najnowszego spektaklu dziennikarka zaprosiła młodszego brata i siostrę. Widać, że są rodzeństwem?

Patricia Kazadi pokazała brata i siostrę 

Patricia Kazadi gra jedną z głównych ról w najnowszym spektaklu warszawskiego Teatru Capitol. Przedstawienie Dwie pary do pary w reżyserii Olafa Lubaszenko przyciągnęło na premierę tłumy gości. 

W tak ważnym dniu, dziennikarkę wspierali brat William i siostra Victoria. Rodzeństwo po spektaklu wręczyło starszej siostrze kwiaty, a następnie ustawiło się do kilku zdjęć. Trzeba przyznać, że siostry Kazadi wyglądają, jak dwie krople wody, a brat aktorki to prawdziwy przystojniak! 

„Bardzo chciałam mieć rodzeństwo, tylko nie wiedziałam, jakie będą tego konsekwencje. Nie zdawałam sobie sprawy, że mama będzie tak przy dzieciach uwiązana, że nigdzie ze mną nie wyjedzie. A poza tym nie mogłam z bratem pograć w piłkę ani pobawić się z siostrą, bo tylko spali lub ryczeli. Chociaż w Williamie byłam zakochana po uszy, traktowałam go trochę jak moje dziecko”, mówiła nam Kazadi. 

Zobaczcie zdjęcia w galerii i napiszcie, czy faktycznie są do siebie podobni!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.