Małgorzata Kożuchowska, Viva! grudzień 2015 MT
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiedzieliście, że Małgorzata Kożuchowska ma rodzeństwo? Aktorkę łączy z nim wyjątkowa więź. Czym się zajmują i czy są podobne do sławnej siostry?

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2018 08:50
Małgorzata Kożuchowska, Viva! grudzień 2015 MT
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Ikona stylu, kochająca matka, ulubienica Polaków i... wzorowa siostra! Mało kto wie, że Małgorzata Kożuchowska ma rodzeństwo, z którym utrzymuje bliskie kontakty. Kim są jedne z najważniejszych osób w życiu gwiazdy?

 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska zamieściła w Internecie rodzinne zdjęcie z mężem i synem. Jak wygląda Jan Franciszek?

oraz: Małgorzata Kożuchowska zdradziła osobisty sekret dotyczący syna! „Jaś ma blisko trzy lata i już...”

 

Siostry Małgorzaty Kożuchowskiej: kim są, czym się zajmują i czy są do niej podobne?

Hanna i Maja, bo tak się nazywają, są młodsze od Małgorzaty Kożuchowskiej. Mimo tego, że mieszkają w różnych miastach, wciąż łączy je z aktorką „Rodzinki.pl” i „Drugiej szansy” wyjątkowa więź, co często podkreśla sama gwiazda.


Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym „halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu”, wyjawiła Małgorzata Kożuchowska na łamach „Świat&Ludzie" w 2015 roku.

 

Pierwsza z nich, Hanna, na co dzień jest związana z Poznaniem, w którym pracuje jako architekt. Z kolei druga, Maja, która z zawodu jest przedszkolanką, postanowiła ponad pięć lat temu wyjechać do Francji i zamieszkać w Paryżu. Mówi się, że gdy w listopadzie 2015 roku w stolicy tego kraju doszło do zamachów terrorystycznych, aktorka drżała o życie ukochanej siostry. Na szczęście jedynie na strachu się skończyło.

 

Okazuje się, że aktorkę z Hanną i Mają łączy więcej niż wszyscy myślą!

 

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają
Fot. AKPA

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają, która obecnie mieszka w Paryżu

 

Zobacz też: Kim są bracia i siostry znanych gwiazd? Czy są do nich podobni, czy wręcz przeciwnie?

 

Hanna i Maja, siostry Małgorzaty Kożuchowskiej: życie osobiste

Okazuje się, że zarówno Hanna, jak i Maja również są szczęśliwymi matkami i dzielnie wspierały najstarszą siostrę, gdy spodziewała się pierwszego dziecka, Jana Franciszka. Z kolei teraz w rozmowach dzielą się doświadczeniami związanymi z wychowywaniem pociech. 

Najwięcej wsparcia od Małgorzaty Kożuchowskiej otrzymuje Maja. Wszystko dlatego, że jakiś czas temu zdecydowała się założyć wraz z koleżanką internetowy magazyn. 

Prezentuje w nim ciekawe miejsca Paryża, organizuje wystawy malarstwa, wernisaże, a także bardzo często przeprowadza wywiady z gwiazdami. Małgosia pomaga jej kontaktować się z polskimi aktorami, zna przecież wszystkich, więc nie widzi problemu, aby zapytać, czy ktoś zgodzi się porozmawiać z jej siostrą”, podkreśla tygodnik „Rewia”.

Okazuje się, że sławna aktorka przekonuje także Maję, aby malowała jak najwięcej obrazów, ponieważ „to jest to, co sprawia jej największą przyjemność”.

 

Zobacz także: „Nie ma co ukrywać, jesteśmy na siebie po prostu skazani”. Znane rodzeństwa w VIVIE!

 

Małgorzata Kożuchowska o swoich siostrach

Ponad dwa lata temu Małgorzata Kożuchowska tak mówiła o więzi z siostrami i tym, jak udaje im się godzić życie w różnych miastach z dbaniem o dobre relacje.

Czuję, że jeśli w jakimkolwiek momencie życia któraś z nas będzie potrzebowała wsparcia, nie zostania sama. I nie ma żadnego znaczenia dzieląca nas odległość”, zapewniała we wspomnianym wywiadzie Małgorzata Kożuchowska.

 

Takie rodzinne wsparcie to z pewnością dla sióstr Kożuchowskich prawdziwy skarb!

 

Małgorzata Kożuchowska w sukience w kwiaty
Fot. ons.pl

 

Zobacz też: Madonna, Colin Farrell i... Te gwiazdy mają rodzeństwo o homoseksualnej orientacji. Co mówią o potrzebie tolerancji i jak wspierają najbliższych?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.