I czy są równie urodziwi?

Weronika Kostyra 3 listopada 2019 12:33

Na długo przed wielką karierą na kinowym ekranie, gwiazdy były dziećmi i nie wiedziały o tym jak potoczy się ich przyszłość. Równie dobrze mogli zostać lekarzami, nauczycielami, policjantami, biznesmenami… jak ich rodzeństwo, które miało przecież podobny start. Kim są i czym zajmują się bracia i siostry znanych gwiazd? Czy są do nich podobni, czy wręcz przeciwnie? I czy są równie urodziwi?

Zapraszamy do naszej galerii! 

1/6
Renee Zellweger i Drew Zellweger
Copyright @East News
1/6

Andrew Zellweger jest starszy od Renee i nigdy nie był zainteresowany show-biznesem, zajmuje się marketingiem. Aktorka żartowała kiedyś, że niewiele brakowało, a przez niego nie zdecydowałaby się na udział w musicalu Chicago. Wszystko dlatego, że w dzieciństwie zawsze ją uciszał, kiedy śpiewała. Był typowym bratem, który dokuczał siostrze.

2/6
Keanu Reeves i Karina Miller
Copyright @East News
2/6

Keanu Reeves i jego przyrodnia, młodsza o 12 lat, siostra, Karina Miller (po prawej), nie są do siebie podobni. Poza nią Keanu ma jeszcze dwie siostry. Ich matka była związana z wieloma mężczyznami, dlatego jej dzieci większość czasu spędzały z dziadkami. Aktor nie lubi wracać do tamtego etapu życia, ale z siostrami łączy go głęboka więź.

3/6
George Clooney i Adelia Zeidler
Copyright @East News
3/6

Nikt nie zgadłby, że George Clooney i o rok starsza Adelia Zeidler są rodzeństwem. W dzieciństwie byli bardzo blisko, ale teraz nie utrzymują bliskich kontaktów, jedynie czasami George dzwoni do siostry. Ona nie ma jego numeru telefonu, bo jak mówi, gdyby go zgubiła, przysporzyłaby bratu kłopotów.

4/6
Nicole Kidman i Antonina Kidman
Copyright @East News
4/6

Młodsza siostra Nicole Kidman, Antonia, jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, a  także autorką poradników o wychowaniu dzieci – sama ma ich szóstkę. Między siostrami widoczne jest duże podobieństwo. Media żartują, że byłoby ono bardziej widoczne, gdyby nie operacje plastyczne, którym poddała się aktorka.

5/6
Brad Pitt i Doug Pitt
Copyright @East News
5/6

Brad Pitt i jego brat, Doug Pitt, to wyjątek potwierdzający regułę w naszej galerii, gdyż bracia są do siebie bardzo podobni. Doug jest o trzy lata młodszy, jest biznesmenem i filantropem. Zajmuje się działalnością charytatywną, ale raz spróbował swoich sił w aktorstwie – wystąpił w reklamie operatora telefonii komórkowej.

6/6
Jennifer Lopez i Leslie Lopez
Copyright @East News
6/6

Jennifer Lopez ma dwie siostry – Leslie i Lindę. Ich rodzina ma portorykańskie korzenie, ale dziewczęta wychowywały się w nowojorskim Bronxie. Leslie jest najstarsza z rodzeństwa i także zajmuje się muzyką, ale… klasyczną, jest utalentowaną śpiewaczką operową.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.