Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zamieściła w sieci zdjęcie z siostrą

„Jak dwie krople wody”, komentują zachwyceni fani

Konrad Szczęsny 7 sierpnia 2018 07:28
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ostatnie tygodnie były dla Małgorzaty Kożuchowskiej wyjątkowo wyczerpujące. Aktorka na planie filmu Patryka Vegi Plagi Breslau spędzała kilkanaście godzin dziennie, co więcej reżyser kazał jej spać krótko, aby w roli ostrej policjantki wypadła bardziej autentycznie. Nic dziwnego, że po zakończeniu zdjęć gwiazda postanowiła wyjechać na gorące wakacje. Jak się okazuje, wybrała się na nie... ze swoją siostrą, Mają!

Małgorzata Kożuchowska zamieściła zdjęcie z siostrą Mają

Małgorzata Kożuchowska ma dwie młodsze siostry: Maję oraz Hannę. Relacja z nimi jest dla aktorki niezwykle ważna i utrzymują stały kontakt.

„Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym „halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu”, wyjawiła na łamach tygodnika Świat&Ludzie w 2015 roku.

Nic więc dziwnego, że gdy Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się wyjechać na urlop, zrobiła to z jedną ze swoich sióstr, by nadrobić zaległości w tej relacji. Zdjęcie, które zamieściła w sieci, zachwyciło jej fanów.

„Tylko nam Hani brakuje do kompletu #sisters #family #holiday #timeforrest #sun#beach #ocean #hot #hats #fashion #naturalbeauty #nomakeup #loveit”, podpisała je gwiazda.

„Te same cozy 😊👀”, „Ale jesteście do siebie podobne!”, „Jak dwie krople wody”, „Siła sióstr”, pisali pod fotografią rozemocjonowani fani.

Zgadzasz się z ich opinią?

Kim są siostry Małgorzaty Kożuchowskiej, Maja i Hanna?

Widoczna na zdjęciu Maja na co dzień mieszka w Paryżu. Ukończyła studia pedagogiczne – z zawodu jest przedszkolanką, jednak swoje życie zawodowe postanowiła związać ze światem sztuki. Jest redaktor naczelną internetowego magazynu, który zajmuje się szeroko pojętą kulturą: zamieszcza na swoich łamch recenzje wystaw i spektakli, jak również przeprowadza wywiady z gwiazdami. Co więcej, Maja maluje także obrazy i sprawia jej to podobno ogromną przyjemność. Z kolei Hanna jest architektem i mieszka w Poznaniu. 

Mówi się, że Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie pomaga Mai nawiązać kontakty z artystycznym warszawskim światem, dlatego m.in. zabrała ją na domówkę do serdecznego przyjaciela Marcina Tyszki, na której bawili się również Robert Kupisz i Kasia Sokołowska.

Czy niebawem aktorka wprowadzi młodszą siostrę na salony?  

Małgorzata Kożuchowska z siostrą Mają
Fot. AKPA

 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?