Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska martwi się o bezpieczeństwo młodszej siostry

Aktorka podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem

Redakcja VIVA! 15 maja 2020 17:51
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Dla Małgorzaty Kożuchowskiej rodzina jest najważniejsza. Gwiazda poświęca się najbliższym w stu procentach i troszczy się o ich zdrowie. Myślała, że dzień jej urodzin spędzą w komplecie. Ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Młodsza siostra aktorki przebywa obecnie poza granicami kraju. Chociaż gwiazda rzadko udostępnia rodzinne zdjęcia, tym razem Małgorzata Kożuchowska i  podzieliła się z fanami osobistym wpisem. Martwi się o młodszą siostrę. 

Małgorzata Kożuchowska obawia się o siostrę

Na jej instagramowym profilu na próżno szukać rodzinnych fotografii. Aktorka ceni sobie prywatność i rzadko publikuje zdjęcia przedstawiające jej najbliższych. Tym razem zrobiła wyjątek. W mediach społecznościowych pojawiła się wspólna fotografia Małgorzaty Kożuchowskiej z młodszą siostrą, Mają. 

,,Tylko nam Hani brakuje do kompletu", napisała gwiazda pod wakacyjnym kadrem. Maja Kożuchowska  skończyła studia w Londynie w University of Westminster. Ale od dwudziestu lat mieszka we Francji. Tu spełnia się artystycznie, prowadząc internetowy magazyn kulturalny i pracuje jako tłumaczka. Wraz z mężem wychowuje córeczkę i synka. 

Małgorzata Kożuchowska martwi się o jej bezpieczeństwo i zdrowie. Sytuacja we Francji jest bardzo trudna. Statystyki są przerażające. Przez obostrzenia dotyczące pandemii siostry szybko się nie spotkają.  

Jak podał tygodnik Świat i Ludzie Małgorzata Kożuchowska poprosiła swoją Maję, by jak najrzadziej wychodziła z domu. 

,,Bez względu na to, jak długo się nie słyszymy, jest pomiędzy nami ten rodzaj porozumienia, że już po pierwszym "halo" w słuchawce wydaje się nam, że ostatni raz rozmawiałyśmy ze sobą pięć minut temu", cytuje słowa Małgorzaty Kożuchowskiej tygodnik Świat i Ludzie. 

Mamy nadzieję, że cała rodzina wkrótce znów będzie mogła spotkać się w komplecie! Życzymy dużo zdrowia!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.