jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM JEST GŁOŚNO

Trzy dni temu Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Jak dziś się czuje? Są nowe informacje

Koronawirus nie ominął artysty. Jego stan pogorszył się nagle

Rafał Kowalski 20 marca 2021 07:57
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Trzy dni temu, w środę, Andrzej Piaseczny przyznał się w mediach społecznościowych, że trafił do szpitala. Piosenkarz przez 10 dni walczył z koronawirusem w domu, ale ostatecznie jego stan pogorszył się i muzyk potrzebował pomocy medyków. Artysta nagrał film, w którym, choć mówi z trudem, chciał poprosić wszystkich o rozwagę. Jak dziś czuje się ulubieniec publiczności?

Andrzej Piaseczny ma COVID-19. Najnowsze informacje o stanie zdrowia

Wczoraj wieczorem na profilu Andrzeja Piasecznego pojawiło się krótkie oświadczenie agentki wokalisty. Julita Janicka poinformowała w kilku zdaniach, że stan jej podopiecznego normuje się. „Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli! Dziękujemy też, za wszystkie słowa wsparcia i tysiące życzeń powrotu do zdrowia! Wszystkie niech się spełnią. Z całego serca, pięknie dziękujemy”, napisała menedżerka Andrzeja Piasecznego w sieci.

Trzymamy kciuki, by już w weekend piosenkarz mógł wrócić zdrowy do domu.

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Agentka Piaska o filmie ze szpitala. Odpowiedź na krytykę pomysłu

Krótkie wideo, w którym Andrzej Piaseczny poinformował w środę, że znalazł się przez COVID-19 w jednej z klinik, wywołało mieszane emocje. Część osób po prostu przesłała artyście słowa otuchy, inni podziękowali za szerzenie wiedzy na temat tego, że koronawirus nikogo nie omija, a ostatnia grupa skrytykowała pomysł nagrania filmu będąc w złym stanie zdrowia.

W ostatnim gronie była Viola Kołakowska. Modelka stwierdziła w sieci, że Andrzej Piaseczny… udawał chorobę. „Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzeju, naprawdę zły... Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się jeszcze posuną? Co za to dostałeś?”, napisała pełna powagi gwiazda w sieci.

Jej słów nie pozostawiła bez odpowiedzi agentka muzyka. „Nie znam Pani Violi Kołakowskiej, ale widzę, zna Andrzeja i wie kiedy gra a kiedy choruje - cóż mogę powiedzieć: jeśli ktoś zna Panià Violę - proszę jej przekazać: po 1 życzenia, żeby ją to ominęło, po 2 drugie jednak więcej wiary w to, że ludzie są bardziej dobrzy niż źli , a po 3, że nie wszystko jest na sprzedaż i czasem robimy rzeczy, których normalnie byśmy nie zrobili a zmieniamy swoje zasady, gdy jest potrzeba zwrócenia uwagi na coś ważnego, nie na siebie”, mogliśmy przeczytać na Facebooku.

Nie znam Pani Violi Kolakowskiej , ale widzę , zna Andrzeja i wie kiedy gra a kiedy choruje - cóż mogę powiedzieć : ...

Opublikowany przez Julitę Janicką Środa, 17 marca 2021

Julita Janicka dodała też, że sam Andrzej Piaseczny był przeciwny stworzenia wideo. Przekonało go jedno. „Długo zastanawialiśmy się czy umieścić ten film w necie, Andrzej był przeciwny - mówił "nie chce pokazywać się w takim stanie" -namówiłam go, mówię "proszę, zrób to -wiele osób ciągle myśli, że tego nie ma, że wirus nie istnieje..." i zgodził się, choć kosztowało go to bardzo dużo sił...”, wyjawiła kulisy menedżera piosenkarza.

Życzymy mnóstwo zdrowia i szybkiego powrotu na scenę. 

ZOBACZ TEŻMama Andrzeja Piasecznego martwi się o syna i chce mu pomóc?

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…