Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny wciąż walczy z koronawirusem. Są nowe informacje o stanie zdrowia wokalisty

Jak dziś czuje się Andrzej Piaseczny?

Gabriela Czernecka 24 marca 2021 20:45
Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny wciąż walczy z koronawirusem. Muzyk od kilku dni przebywa w szpitalu, gdzie podłączony pod tlen próbuje pokonać wirusa. Artysta trafił do szpitala po dziesięciu dniach chorowania w domu. Wokalista, który w styczniu świętował pięćdziesiąte urodziny trafił do szpitala, z którego apelował niedawno do fanów o rozsądek. Teraz to lekarze wokalisty komentują jego stan zdrowia. Jak czuje się dziś Andrzej Piaseczny?

Andrzej Piaseczny walczy z koronawirusem

Andrzej Piaseczny kilka dni temu zamieścił w swoich social mediach poruszające nagranie. Wokalistka trafił do szpitala. Podłączony do aparatury, która pomaga mu oddychać, ze łzami w oczach i łamiącym się głosem nakłaniał fanów do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. „Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie się w ogóle tak nie pokazywać, ale wiem, że jest wiele ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć”, zaczynał Andrzej Piaseczny na Instagramie. „Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi miałem się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci”, mówił łamiącym się głosem.

ZobaczAndrzej Piaseczny trafił do szpitala. Udostępnił w sieci przejmujące nagranie

Dziś pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia Andrzeja Piasecznego. Muzyk nadal przebywa w szpitalu. Niedawno głos zabrała menadżerka artysty, która uspokoiła nieco fanów i opowiedziała o postępach w leczeniu. Teraz głos zabrał lekarz, który w rozmowie z Newsroom WP opowiedział, jak wygląda leczenie muzyka.

Nowe informacje o stanie zdrowia Piaska

„Andrzej Piaseczny jest leczony między innymi tlenoterapią wysokoprzepływową. W szczegóły leczenia pacjenta nie będę się wdawał, ale jeśli chodzi o standardowe leczenie zakażenia koronawirusem w sytuacji, kiedy dochodzi do zapalenia płuc, stosujemy antybiotyk, steryd, heparynę drobnocząsteczkową i leki przeciwwirusowe oraz duże dawki tlenu, żeby zabezpieczyć dobrze utlenowanie krwi”, powiedział lekarz Marek Posobkiewicz.

Lekarz odniósł się także do słów krytyki, jakie padły pod przejmującym nagraniem Andrzeja Piasecznego: „Jeśli chodzi o takie komentarze sugerujące, że on udaje chorobę, to mogę powiedzieć tylko tyle: doczekaliśmy się szczepionki na koronawirusa, ale na głupotę jeszcze nie. Myślę, że wszystko będzie dobrze z Andrzejem Piasecznym. Robimy wszystko, co w naszej mocy, podobnie jak z innymi pacjentami, by jak najszybciej mogli wrócić do swoich domów”, powiedział Posobkiewicz.

Pozostaje nam życzyć Andrzejowi Piasecznemu dużo zdrowia i mamy nadzieję, że już niebawem sam przekaże fanom dobre wieści!  

Zobacz takżeTrzy dni temu Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Jak dziś się czuje? Są nowe informacje

Andrzej Piaseczny koronawirus
Fot. JACEK POREMBA SHOOTME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…