jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie z mamą na wózku. Fani dodają otuchy...

To trudny czas dla wokalisty...

Aleksandra Andrzejak 1 kwietnia 2021 10:57
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny opiekuje się 82-letnią mamą Alicją. Na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcie, które głęboko poruszyło fanów...

Andrzej Piaseczny: choroba

Andrzej Piaseczny zaraził się koronawirusem i 17 marca trafił do szpitala, gdzie został podłączony pod tlen. Na swoim profilu na Instagramie zaapelował do fanów o rozsądek. Ze łzami w oczach, łamiącym się głosem podłączony do aparatury, przypominał o zasadach bezpieczeństwa. Niedługo później został oszukany przez internetowych naciągaczy. W tym roku życie nie oszczędza polskiego wokalisty...

Zobacz także: Andrzej Piaseczny został oszukany! Naciągacze nie dali spokoju choremu piosenkarzowiAndrzej Piaseczny ma koronawirusa. Pod nagraniem artysty ze szpitala rozpętała się burza...Mama Andrzeja Piasecznego martwi się o syna i chce mu pomóc?

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Tak Andrzej Piaseczny pozował dla Vivy w 2019 roku

Andrzej Piaseczny z mamą

Mama Andrzeja Piasecznego - Alicja Piaseczna ma 82 lata. Kobieta boryka się z problemami zdrowotnymi.  Łączy ich wyjątkowa więź, którą fani mogli podziwiać w programie „Starsza pani musi fiknąć”. Pani Alicja podbiła serca widzów. Wokalista jest oddany mamie, opiekuje się nią jak najlepiej potrafi. Od kilku lat świętują wspólnie swoje urodziny. Ich jubileusze dzieli tylko jeden dzień. 

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na profilu wokalisty na Instagramie potwierdziło jednak, że Pani Alicja porusza się na wózku. Patrząc na to zdjęcie, trudno się nie wzruszyć. Mimo swojego stanu zdrowia, kobieta promienieje. „Wiosenne sanatorium domowe” - tak zatytułował zdjęcie. Fani są zachwyceni! W komentarzach pojawiają się słowa wsparcia. „zdrówka i wiosennej radości życzę dla Mamy i dla Pana”, „Dużo zdrowia dla Was” - obserwatorzy nie zapominają, że Andrzej dochodzi do siebie po zakażeniu koronawirusem. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.