Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski
O TYM SIĘ MÓWI

Mama Andrzeja Piasecznego martwi się o syna i chce mu pomóc?

Wokalistę łączy z mamą wyjątkowa więź

Olga Figaszewska 26 lutego 2021 14:29
Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski

Mama jest najważniejszą kobietą w jego życiu. Andrzeja Piasecznego i panią Alicję łączy wyjątkowa wieź. Ich relację fani mogli podziwiać w programie „Starsza pani musi fiknąć”. Mama wokalisty z miejsca podbiła serca widzów. To wspaniała kobieta. Pani Alicja troszczy się o syna i chce dla niego, jak najlepiej. Jak podaje ,,Życie na Gorąco", mama Andrzeja Piasecznego ma pewien plan.  

Andrzeja Piasecznego i jego mamę łączy wyjątkowa więź

Chociaż w życiu zawodowym Andrzej Piaseczny angażuje się w kolejne projekty, to zawsze na pierwszym miejscu będzie stawiał rodzinę. Wyjątkowa relacja łączy go z mamą, panią Alicją. W 2019 roku, wokalista w rozmowie z VIVA.PL zdradził, że mama mieszka u niego przez większość czasu. „Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć” wyznał wtedy Andrzej Piaseczny.

Wokalista zawsze mógł liczyć na swoją mamę. Pani Alicja wspierała w gorszych momentach, chwilach zwątpienia. „Wierzyłam, że będzie kimś... Że osiągnie sukces. Wszystko, co zdobył, zawdzięcza tylko sobie”, wspominała przed kamerami „Starsza pani musi fiknąć”.

Teraz on jest dla niej podporą. Troszczy się o nią i jej zdrowie. W styczniu artysta pokazał zdjęcie ze szpitala. Tam pani Alicja spędziła swoje urodziny, a syn złożył jej wyjątkową wizytę.

„Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas... Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba", napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny.

Jakiś czas temu mama wokalisty wspominała w rozmowie z Super Expressem, że jest wdzięczna synowi za pamięć i ogromne wsparcie. „Wiem, że na wszystkie moje dzieci mogę zawsze liczyć. Ale faktem jest, że to Andrzej do mnie najczęściej dzwoni i codziennie stara się poświęcić mi choć chwilę. To dla mnie bardzo ważne wsparcie w troskach codziennego życia”, wyjaśniała pani Alicja.

Mama Andrzeja Piasecznego jest dumna z osiągnięć syna i teraz było podobnie. Wokalista wystawił na licytacji dla WOŚP kolację w swoim towarzystwie. Pojawi się na niej także Alicja Majewska, z którą artysta zaprzyjaźnił się na planie „The Voice of Senior”. Zwycięzca licytacji za możliwość zjedzenia kolacji w towarzystwie gwiazd zapłacił 40 tys. złotych! Ta kwota wesprze konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

 Na uroczystości chciałaby zjawić się również mama Andrzeja Piasecznego. Podobno pani Alicja ceni twórczość swojej imienniczki i bardzo ją podziwia. 

„Pani Alicja cieszy się, że Andrzej zaprzyjaźnił się z piosenkarką i po cichu liczy, że kiedy jej zabraknie, Alicja Majewska będzie troszczyła się o Andrzeja jak ona”, czytamy w „Życiu na gorąco”.

Życzymy dużo zdrowia. 

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…