Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Andrzeja Piasecznego w szpitalu. Artysta pokazał poruszającą fotografię

Co dolega pani Alicji?

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2021 19:16
Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski

Łączy ich wyjątkowa relacja i więź. Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że mama jest dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Niestety, najnowsza fotografia zasmuciła fanów artysty. W przeddzień swoich urodzin opublikował zdjęcie, na którym pozują z panią Alicją w szpitalu. Co jej dolega i dlaczego do niego trafiła?

Andrzej Piaseczny o relacji z mamą, Alicją Piaseczną

Widzowie i fani piosenkarza poznali bliżej panią Alicję Piaseczną w programie „Starsza pani musi fiknąć”, emitowanym przez TVN. Przy okazji udziału w nim udzielili w mediach kilku wywiadów. Co mówili o łączącej ich relacji? 

„Mama w tej chwili mieszka u mnie przez większość czas. Więc kiedy wracam do domu to się spotykamy. Jesteśmy rodziną bardzo przywiązaną do tradycji. Wszystkie święta, kilka dni wakacji, imieniny – te dni spędzamy w szerokim gronie rodziny. Lubimy bardzo biesiadować. Ale też jesteśmy włoskim typem rodziny! Może nie rzucamy talerzami, ale pokrzykujemy. Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć”, wyznał VIVIE.pl Andrzej Piaseczny we wrześniu 2019 roku.

Zwierzył się także, w czy, jest do niej podobny. „Jestem uparty potwornie tak jak mama. Może to nie jest najpiękniejsza cecha, ale to prawda”, przyznał przed naszą kamerą. Z kolei pani Alicja też dostrzega pewne podobieństwa między sobą a synem. „Andrzej nauczył mnie wielu rzeczy. Porządku, punktualności… Z łezką w oku wspominam, jak mój mąż, który był wspaniałym człowiekiem, miał do mnie cierpliwość. On godzinami potrafił czekać w samochodzie, aż wyjdę”, wyznała VIVIE.pl Alicja Piaseczna.

Niestety, obecnie matka i syn przechodzą trudne chwile...

Mama Andrzeja Piasecznego w szpitalu. Co dolega Alicji Piasecznej?

Piosenkarz, który 6. grudnia będzie świętował 50. urodziny, zamieścił w sieci wyjątkowo wzruszającą fotografię. Pozuje na niej z mamą. Niestety, jak się okazuje, pani Alicja trafiła do szpitala. Co jej dolega? To nie jest wiadome. 

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można jednak wykluczyć zakażenie koronawirusem, ponieważ w takim wypadku odwiedziny w placówce nie byłyby możliwe. W bardzo szczery sposób artysta poprosił fanów i internautów o wsparcie. Tym bardziej, że jego mama świętowała urodziny 4. stycznia, dwa dni przed jego jubileuszem.

„Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba”, podkreślił.

Fani w komentarzach przekazują zarówno piosenkarzowi, jak i jego mamie wyrazy wsparcia. Życzą pani Alicji szybkiego powrotu do zdrowia.

„Jesteście piękni Waszą miłością. Cudownie się na Was patrzy. Gratuluję Mamie Syna, a Synowi Mamy. Życzę, jak najwięcej chwil we wspólnych uściskach. Miłość wszystko przetrwa i nie da się ukryć tego bijącego blasku”, napisał ktoś. „Wszystkiego dobrego dla Was <3 Wspaniała Mama!”, dodała inna osoba. „Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i samych radosnych chwil w życiu dla Was <3”, życzył ktoś trzeci. „Dużo, dużo, dużo zdrówka, dobrych ludzi wkoło i samych radosnych chwil. Moc pozytywnej energii <3 wysyłam niech dodaje sił”, podkreśliła kolejna osoba. 

My również życzymy pani Alicji jak najszybszego powrotu do pełni sił!  

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją:

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. AKPA
 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.