Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Andrzeja Piasecznego w szpitalu. Artysta pokazał poruszającą fotografię

Co dolega pani Alicji?

Konrad Szczęsny 5 stycznia 2021 19:16
Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. TVN/Grzegorz Piekarski

Łączy ich wyjątkowa relacja i więź. Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że mama jest dla niego najważniejszą kobietą w życiu. Niestety, najnowsza fotografia zasmuciła fanów artysty. W przeddzień swoich urodzin opublikował zdjęcie, na którym pozują z panią Alicją w szpitalu. Co jej dolega i dlaczego do niego trafiła?

Andrzej Piaseczny o relacji z mamą, Alicją Piaseczną

Widzowie i fani piosenkarza poznali bliżej panią Alicję Piaseczną w programie „Starsza pani musi fiknąć”, emitowanym przez TVN. Przy okazji udziału w nim udzielili w mediach kilku wywiadów. Co mówili o łączącej ich relacji? 

„Mama w tej chwili mieszka u mnie przez większość czas. Więc kiedy wracam do domu to się spotykamy. Jesteśmy rodziną bardzo przywiązaną do tradycji. Wszystkie święta, kilka dni wakacji, imieniny – te dni spędzamy w szerokim gronie rodziny. Lubimy bardzo biesiadować. Ale też jesteśmy włoskim typem rodziny! Może nie rzucamy talerzami, ale pokrzykujemy. Z mamą obydwoje jesteśmy koziorożcami, więc czasem starcia muszą być. Moim zdaniem miłość rodzinna to jest najpiękniejszy wymiar uczuć”, wyznał VIVIE.pl Andrzej Piaseczny we wrześniu 2019 roku.

Zwierzył się także, w czy, jest do niej podobny. „Jestem uparty potwornie tak jak mama. Może to nie jest najpiękniejsza cecha, ale to prawda”, przyznał przed naszą kamerą. Z kolei pani Alicja też dostrzega pewne podobieństwa między sobą a synem. „Andrzej nauczył mnie wielu rzeczy. Porządku, punktualności… Z łezką w oku wspominam, jak mój mąż, który był wspaniałym człowiekiem, miał do mnie cierpliwość. On godzinami potrafił czekać w samochodzie, aż wyjdę”, wyznała VIVIE.pl Alicja Piaseczna.

Niestety, obecnie matka i syn przechodzą trudne chwile...

Mama Andrzeja Piasecznego w szpitalu. Co dolega Alicji Piasecznej?

Piosenkarz, który 6. grudnia będzie świętował 50. urodziny, zamieścił w sieci wyjątkowo wzruszającą fotografię. Pozuje na niej z mamą. Niestety, jak się okazuje, pani Alicja trafiła do szpitala. Co jej dolega? To nie jest wiadome. 

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można jednak wykluczyć zakażenie koronawirusem, ponieważ w takim wypadku odwiedziny w placówce nie byłyby możliwe. W bardzo szczery sposób artysta poprosił fanów i internautów o wsparcie. Tym bardziej, że jego mama świętowała urodziny 4. stycznia, dwa dni przed jego jubileuszem.

„Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas… Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba”, podkreślił.

Fani w komentarzach przekazują zarówno piosenkarzowi, jak i jego mamie wyrazy wsparcia. Życzą pani Alicji szybkiego powrotu do zdrowia.

„Jesteście piękni Waszą miłością. Cudownie się na Was patrzy. Gratuluję Mamie Syna, a Synowi Mamy. Życzę, jak najwięcej chwil we wspólnych uściskach. Miłość wszystko przetrwa i nie da się ukryć tego bijącego blasku”, napisał ktoś. „Wszystkiego dobrego dla Was <3 Wspaniała Mama!”, dodała inna osoba. „Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i samych radosnych chwil w życiu dla Was <3”, życzył ktoś trzeci. „Dużo, dużo, dużo zdrówka, dobrych ludzi wkoło i samych radosnych chwil. Moc pozytywnej energii <3 wysyłam niech dodaje sił”, podkreśliła kolejna osoba. 

My również życzymy pani Alicji jak najszybszego powrotu do pełni sił!  

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją:

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, mama
Fot. AKPA
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.