Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Udostępnił w sieci przejmujące nagranie

Na Instagramie wokalisty posypały się słowa wsparcia

Gabriela Czernecka 17 marca 2021 13:51
Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Wokalista podzielił się wiadomością w swoich social mediach, gdzie opublikował dramatyczne nagranie. „Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie się w ogóle tak nie pokazywać, ale wiem, że jest wiele ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć”, zaczyna łamiącym się głosem. Podłączony do aparatury, która pomaga mu oddychać, przypomina o zasadach bezpieczeństwa. To nagranie powinni zobaczyć wszyscy, którzy lekceważą walkę z koronawirusem...

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Przejmujące nagranie muzyka

Cały świat, w tym także Polska, wciąż zmaga się z koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o kolejnych 25 tysiącach nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia Covid-19. Według resortu, na tę chwilę zajętych jest już ponad 70 procent respiratorów. Choć od ponad roku walczymy z koronawirusem, w sieci wciąż można znaleźć komentarze tych, którzy nie wierzą w epidemię koronawirusa i nie przestrzegają zasad. To m.in. do nich Andrzej Piaseczny kieruje swoje słowa na przejmującym nagraniu. Piasek przebywa w szpitalu, gdzie trafił po dziesięciodniowym przechodzeniu koronawirusa w zaciszu domu. Pomoc specjalistów w jego przypadku okazała się być niezbędna. 

Andrzej Piaseczny w szpitalu

„Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie się w ogóle tak nie pokazywać, ale wiem, że jest wiele ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć”, zaczyna Andrzej Piaseczny na Instagramie. „Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi miałem się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci”, mówi łamiącym się głosem Andrzej Piaseczny.

„Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad  bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkich którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Dziękuję, Zdrowia!”, kończy swą wypowiedź, którą z trudem nagrał. Jego nagranie jest naprawdę przejmujące. Artyście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Andrzej Piaseczny koronawirus
Fot. JACEK POREMBA SHOOTME
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…