Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wiedzieliście, że Jennifer Lopez ma rodzeństwo

Kim są siostry wokalistki? Także odnoszą sukcesy!

Redakcja VIVA! 7 sierpnia 2020 16:51
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez stara się strzec prywatności swoich najbliższych. Niewiele mówi o swoich siostrach, chociaż łączy je wyjątkowa więź! Tymczasem gwiazda zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z rodzeństwem. Czym Leslie i Linda zajmują się na co dzień? Czy są podobne do słynnej siostry?

Siostry Jennifer Lopez: co o nich wiemy?

Są utalentowane, piękne i odnoszą sukcesy! Z okazji Dnia Siostry Jennifer Lopez podzieliła się z fanami rodzinnymi fotografiami z ukochanymi siostrami – Leslie i Lindą. Widać, że mają ze sobą świetny kontakt i wspierają się w dążeniu do celów. Każda z nich wybrała zupełnie inną ścieżkę, w której się spełnia. 

Siostry Jennifer Lopez, rodzeństwo gwiazd
Fot. Instagram Jennifer Lopez

„Moja siostra, mój przyjaciel. Życie obok ciebie jest cudowną przygodą i dziką jazdą. Kocham cię!”, pisała Lynda składając Jennifer urodzinowe życzenia.

Ich rodzina ma portorykańskie korzenie, ale dziewczęta wychowywały się w nowojorskim Bronxie. Leslie School jest najstarsza z rodzeństwa i podobnie jak Jennifer zajmuje się muzyką, ale… klasyczną, jest utalentowaną śpiewaczką operową. Na co dzień uczy w jednej z nowojorskich szkół.

Druga, młodsza – Lynda Lopez jest popularną dziennikarką telewizyjną i radiową! Na swoim koncie ma nagrodę Emmy za najlepszy program - Outstanding Morning News Program. Współpracowała z radiem WXXP-FM, E! News, prowadziła program ABC America The Morning, a obecnie związana jest z radiem WCBS.

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Jennifer Lopez z siostrą, Leslie 

Jennifer Lopez i Leslie Lopez
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️U. Happy Easter! #Repost @jlo

Post udostępniony przez Lynda Lopez (@lyndalopez08)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Bts at ABC News... 5am reporter... #actually4am #actuallyIneversleep...

Post udostępniony przez Lynda Lopez (@lyndalopez08)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.