Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wiedzieliście, że Jennifer Lopez ma rodzeństwo

Kim są siostry wokalistki? Także odnoszą sukcesy!

Redakcja VIVA! 7 sierpnia 2022 14:30
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez stara się strzec prywatności swoich najbliższych. Niewiele mówi o swoich siostrach, chociaż łączy je wyjątkowa więź! Tymczasem gwiazda zrobiła wyjątek. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z rodzeństwem. Czym Leslie i Linda zajmują się na co dzień? Czy są podobne do słynnej siostry?

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez stosuje na co dzień kontrowersyjną dietę

Siostry Jennifer Lopez: co o nich wiemy?

Są utalentowane, piękne i odnoszą sukcesy! Z okazji Dnia Siostry Jennifer Lopez podzieliła się z fanami rodzinnymi fotografiami z ukochanymi siostrami – Leslie i Lindą. Widać, że mają ze sobą świetny kontakt i wspierają się w dążeniu do celów. Każda z nich wybrała zupełnie inną ścieżkę, w której się spełnia. 

Siostry Jennifer Lopez, rodzeństwo gwiazd
Fot. Instagram Jennifer Lopez

„Moja siostra, mój przyjaciel. Życie obok ciebie jest cudowną przygodą i dziką jazdą. Kocham cię!”, pisała Lynda składając Jennifer urodzinowe życzenia.

Ich rodzina ma portorykańskie korzenie, ale dziewczęta wychowywały się w nowojorskim Bronxie. Leslie School jest najstarsza z rodzeństwa i podobnie jak Jennifer zajmuje się muzyką, ale… klasyczną, jest utalentowaną śpiewaczką operową. Na co dzień uczy w jednej z nowojorskich szkół.

Druga, młodsza – Lynda Lopez jest popularną dziennikarką telewizyjną i radiową! Na swoim koncie ma nagrodę Emmy za najlepszy program - Outstanding Morning News Program. Współpracowała z radiem WXXP-FM, E! News, prowadziła program ABC America The Morning, a obecnie związana jest z radiem WCBS.

Uważacie, że są do siebie podobne?  

Jennifer Lopez z siostrą, Leslie 

Jennifer Lopez i Leslie Lopez
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️U. Happy Easter! #Repost @jlo

Post udostępniony przez Lynda Lopez (@lyndalopez08)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Bts at ABC News... 5am reporter... #actually4am #actuallyIneversleep...

Post udostępniony przez Lynda Lopez (@lyndalopez08)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…