Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Koronawirus: Małgorzata Rozenek-Majdan oceniła działania polskiego rządu

Zdradziła też, jak wraz z mężem i dziećmi wykorzystuje wolny czas

Rafał Kowalski 17 marca 2020 15:56
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan również pozostała w domu z powodu koronawirusa. Gwiazda TVN odwołała wszystkie zawodowe plany i poświęciła się odpoczynkowi. Wraz z synami Stasiem i Tadeuszem oraz mężem oddaje się kolejnym rozrywkom. Jak na okres kwarantanny patrzy ulubienica widzów? I co sądzi o decyzji rządu o zamknięciu sklepów, restauracji i przymusie pozostania w domu?

Małgosia Rozenek-Majdan o koronawirusie

Oczekująca na trzeci poród prezenterka oceniła decyzję rządu premiera Morawieckiego jako bardzo dobre. „To jest taki moment, który może być potraktowany jako kłopot. Z drugiej strony to jest także czas, który został nam dany w prezencie. Najważniejsze jest, żeby przetrwać ten łańcuch zarażania, jeśli wszyscy zdecydujemy się zostać w domach, to szanse na to, że nasze państwo poradzi sobie z epidemią, są bardzo duże”, powiedziała gwiazda w TVN24, którego redakcja połączyła się z Małgorzatą Rozenek-Majdan za pomocą internetu.

Okazuje się, że większość obowiązków domowych oraz pozadomowych wziął na siebie Radosław Majdan. „Bardzo o nas dba, żebyśmy nie musieli się z nikim kontaktować. Bardzo przestrzegamy tego mycia rąk i dezynfekcji”, powiedziała Małgosia Rozenek-Majdan na wizji. Jak jej rodzina radzi sobie z narastającą nudą? „Znaleźliśmy czas na gry planszowe. Radosław wygrywa najczęściej, ma jakąś cierpliwość do tego i najlepszą taktykę. Na pewno też wszyscy wyjdziemy z tej kwarantanny o kilka kilogramów ciężsi”, zaśmiała się gwiazda w TVN24.

Jakie jeszcze porady ma dla innych ulubienica widzów? „Można przeczytać książki, zrobić porządki, ale przede wszystkim należy spędzić go razem i potraktować jako czas do refleksji”, podpowiedziała prowadząca Projekt Lady. I my dołączamy się do ostatniego z pomysłów! Zbliżmy się do swoich bliskich, swoich domowników. Zacznijmy rozmawiać, a może okaże się, że poznamy się na nowo…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.