Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała zmienić zawodowe plany. Zdrowie jest ważniejsze...

„Bardzo mi przykro, bo…”

Rafał Kowalski 7 marca 2020 12:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan ma wyznaczony termin trzeciego porodu na początek czerwca, ale mimo to gwiazda nie zwalnia zawodowego tempa. Aktualnie prezenterka pracuje na planie Projektu Lady, prawdopodobnie przed rozwiązaniem nagra jeszcze odcinki innego programu, który zostanie wyemitowany później. Ponadto w Dzień Kobiet żona Radosława Majdana miała wziąć udział w ważnej dla siebie konferencji. Ze względu na zagrożenie koronawirusem wydarzenie zostało jednak odwołane. Zdrowie jest cenniejsze.

Konferencja na temat praw kobiet odwołana. Małgorzata Rozenek-Majdan o powodach.

Dnia 8 marca w Senacie miała odbyć się dyskusja na temat praw kobiet między innymi do dostępu do procedur medycznych. Wydarzenie ważna dla Małgorzaty Rozenek-Majdan odwołano. „Decyzją Marszałka Senatu, w związku z zagrożeniem wynikającym z obecności koronawirusa w Polsce, wszystkie wydarzenia mające odbyć się w Senacie a nie związane, bezpośrednio z pracą parlamentarną zostają zawieszone. Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet, współorganizowana również przez moją Fundację, NIE ODBĘDZIE SIĘ w pierwotnym terminie”, napisała gwiazda TVN na Instagramie. „O nowym będę informować. Pomimo tego, że czujemy zawód z tego powodu, to całkowicie rozumiemy i popieramy decyzje Pana Marszałka. W końcu zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze”, dodała.

W krótkiej przemowie nagranej na Instastories prezenterka oczekująca trzeciego dziecka dodała, że mimo wszystko jest jej smutno. „Jest mi bardzo przykro, bo chciałam, aby moja fundacja zaczęła działalność mocnym akcentem, który pozwoli, aby rozmawiać o problemach kobiet, szczególnie osób bezpłodnych z tymi, którzy mają realny wpływ na to, co się dzieje w naszym kraju”, powiedziała Małgosia Rozenek-Majdan do słuchaczy.

Gwiazda już zaczęła robić wszystko, by przenieść spotkanie w inne, niż Senat miejsce. 150 gości czeka na dalsze informacje… 

Małgosia Rozenek-Majdan, ramówka wiosenna TVN 2020
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

mm

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.