Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła poruszający wpis i zdradziła termin porodu

„Wszystkie przyszłe mamy przytulam do serca, bo rozumiem, jak bardzo się martwicie”

Olga Figaszewska 18 marca 2020 13:10
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan lada chwila powitają na świecie swoje dziecko. Radość oczekiwania zakłóciła im nieco rozprzestrzeniająca się w Polsce i na świecie pandemia koronawirusa. Gwiazda TVN swoimi obawami dzieli się z fanami w kolejnych postach. Ale jednocześnie stara się także podtrzymywać na duchu przyszłe mamy. Przy okazji zdradziła termin porodu swojej pociechy.

Małgorzata Rozenek-Majdan: zdradziła termin porodu

Małgorzata Rozenek-Majdan podporządkowała się wszystkim wytycznym i zaleceniom dla kobiet w ciąży w związku z panującą pandemią koronawirusa. Kwarantannę spędza w domu, w towarzystwie najbliższych.

„Mocno przejmuję się doniesieniami o koronawirusie i z ogromnym niepokojem obserwuję rozwój wypadków. Kochani‼️musimy być rozsądni‼️ ZOSTAŃMY W DOMACH‼️”, apelowała kilka dni temu.

W rozmowie z internautami nie ukrywa, że obawia się choroby i doskonale rozumie sytuację przyszłych mam.

Dlatego gwiazda TVN w jednym z wpisów zachęca swoje obserwatorki, by zapoznały się z materiałami publikowanymi przez fundację Rodzić po ludzku.

„Dziewczyny, na swoje Story i w Bio wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku, dotyczący zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje. Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem, jak bardzo się martwicie”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Prowadząca Projekt Lady zdradziła przy okazji planowany termin porodu swojej pociechy.

,,Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić, to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie. Wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii”, dodała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuje @adwokat_krol za link do artykułu ❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!