Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecyduje się na poród w domu? 

Synek gwiazdy przyjdzie na świat w czerwcu

Olga Figaszewska 6 kwietnia 2020 14:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przygotowują się na narodziny synka. Pociecha gwiazdorskiej pary pojawi się na świecie w czerwcu. Zostało niewiele czasu. Małżonkowie obawiają się  porodu ze względu na pandemię koronawirusa. Małgorzata Rozenek-Majdan stara się myśleć pozytywnie. Czy zdecyduje się na poród w domu?

Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży i kwarantannie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyjechali z dziećmi na Mazury, by uciec od zgiełku miasta i nie narażać się na zakażenie koronawirusem. Nie mają żadnego kontaktu z innymi ludźmi,  ponieważ dom położony jest w spokojnym miejscu. Prowadząca Projekt Lady spędza czas z rodziną, odpoczywa, spaceruje i wspiera swoje fanki, które tak jak ona za chwilę powitają na świecie swoją pociechę.

„Boję się tego, czego boją się inne matki. Jestem w siódmym miesiącu ciąży i nie wiem, jak dalej będzie. Najgorsza jest niepewność, zalecenia zmieniają się dość często. Ale jedyne, co mogę zrobić w tej sytuacji, to za wszelką cenę zapobiec zarażeniu się. W tej chwili jest to najważniejsze. Wyjechaliśmy więc w całkowitą głuszę na odludzie, gdzie w ogóle nie ma ludzi. Nie kontaktujemy się z nikim”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym wywiadzie dla VIVY!.

Gwiazda doskonale rozumie przyszłe mamy, które drżą o zdrowie swoich dzieci. Szpitale wprowadziły specjalne obostrzenia. Odwołano rodzinne porody i odwiedziny.

„Poczucie zagrożenia jest, gdzieś mam w tyle głowy, że gdyby coś się wydarzyło, to przecież nie mogę jechać do szpitala, bo jest to teraz ostatnie miejsce, w którym chciałabym się znaleźć. Na szczęście mam zdrową ciążę, wszystko jest w porządku i sama świadomość, że znajduję się pod opieką sztabu lekarzy, pomaga. Bardzo też wspieramy się z Radosławem, dla niego to również stres. Martwi się o nas, ma w sobie poczucie odpowiedzialności za nas wszystkich”, dodała gwiazda w rozmowie z Elżbietą Pawełek.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecyduje się na poród w domu?

Czy w zaistniałej sytuacji Małgorzata Rozenek-Majdan rozważa poród w domu?

„Chyba umarłabym ze strachu, gdyby to miało się odbyć w domu”, wyznała w Party. Gwiazda jest w stałym kontakcie z lekarzami i z pewnością wkrótce pojawi się w Warszawie na kontrolę. 

Co Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan planują po narodzinach synka? W rozmowie z VIVA.pl zdradzili, że pierwsze miesiące chcieli spędzić z dala od Polski. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała i te plany.

„Chcieliśmy wynająć dom we Francji albo w Hiszpanii, tam chcieliśmy być po porodzie jakiś czas. Ale plany trzeba będzie zmodyfikować”, wyznała nam Małgorzata Rozenek-Majdan. „Na pewno się odizolujemy, to będzie gdzieś w Polsce. Wiemy już gdzie. Jest tam wiele zieleni, przestrzeni. Dzieci będą mogły się bawić, psy biegać, a Małgosia dojść do siebie i odpocząć”, dodał Radosław Majdan dla VIVA.pl.

Życzymy dużo spokoju i sił!  

Z kolei w nowej VIVIE! znajdziesz wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem. Magazyn kupisz również w formie elektronicznej na TEJ STRONIE

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.