Małgorzata Kożuchowska jest uzależniona od kawy, Małgorzata Kożuchowska pije kawę, Kożuchowska, kawa
Fot. Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska zdradziła osobisty sekret dotyczący syna! „Jaś ma blisko trzy lata i już...”

Konrad Szczęsny 15 sierpnia 2017 19:00
Małgorzata Kożuchowska jest uzależniona od kawy, Małgorzata Kożuchowska pije kawę, Kożuchowska, kawa
Fot. Materiały prasowe

Po raz pierwszy została matką w październiku 2014 r. Na co dzień chroni prywatność swoją i najbliższej rodziny, jednak od czasu do czasu Małgorzata Kożuchowska uchyla rąbka tajemnicy, dotyczącej m.in. tego, jak spędza czas z mężem Bartkiem Wróblewskim i synem Janem Franciszkiem!

Zobacz też: Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej: „Próbuje wyciskać cytrynę, w której nie ma już kropli soku”

Małgorzata Kożuchowska o wakacjach z synem i mężem

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych i zamieszcza tam zdjęcia nie tylko z planu filmowego, lecz także z rodzinnych wakacji bądź te dokumentujące jej prywatne życie. Ostatnio Małgorzata Kożuchowska na Instagramie umieściła zdjęcie, na którym w oddali widać było jej syna i męża. Fotografia rozczuliła fanów gwiazdy, którzy rzadko mogą podziwiać aktorkę w tak prywatnym wydaniu. Wywołało to oczywiście falę pozytywnych komentarzy i dużą ekscytację.

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska zamieściła w Internecie rodzinne zdjęcie z mężem i synem. Jak wygląda Jan Franciszek?

Okazuje się, że wybierając kierunek, w jaki wyjedzie z rodziną, aktorka zawsze kieruje się przede wszystkim dobrem syna.

Ważne jest, by spędzał dużo czasu z równieśnikami, bo bardzo to lubi”, zwierzyła się gwiazda w magazynie „Party”.

Małgorzata Kożuchowska o synu Janie Franciszku

Małgorzata Kożuchowska zdradziła również, jak spędza czas z małym Janem Franciszkiem!

Jaś ma blisko trzy lata i już wyraża swoje emocje i uczucia. Spędzamy każdą wolną chwilę razem, ostatnio najczęściej w ogrodzie. Podlewamy kwiatki, zbieramy pomidorki i ogórki. Ale ukochaną zabawą Jasia jest skakanie na trampolinie. „Mamo, poskacz ze mną”, słyszę co parę chwil. „Przed chwilą jadłam śniadanie”, odpowiadam ze śmiechem. A on: „Spróbuj, może nic ci się nie stanie”. Słodkie są to chwile...”, zapewnia w dwutygodniku aktorka.

Jan Franciszek Wróblewski skończy w październiku tego roku trzy latka. To jedyny syn aktorki i jej męża Bartka Wróblewskiego. Czy pewnego dnia zdecyduje się pójść w ślady sławnej mamy?

Polecamy też: Spełniło się jedno z największych marzeń Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wcieli się w postać...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.