Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
O TYM JEST GŁOŚNO

Paweł Deląg został dziadkiem. Jego najstarszy syn doczekał się pierwszego dziecka

„Lubię te nasze wspólne spacery”, napisała synowa aktora

Karol Sowa 28 września 2022 07:55
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg od wielu lat zachwyca swoim talentem oraz urodą. Do dzisiaj uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wiadomo, że artysta ma dwóch synów: 21-letniego Mikołaja oraz 29-letniego Pawła. Najstarszy z nich niedawno wziął ślub, a teraz czekają na niego kolejne wyzwania. Wraz ze swoją ukochaną zostali rodzicami. Radosną nowinę ogłosili w mediach społecznościowych. Pod fotografią z małą latoroślą pojawiło się wiele ciepłych słów.

Dzieci Pawła Deląga

Paweł Deląg ma kolejne powody do radości. Właśnie został dziadkiem. Przypomnijmy, że o swoich dzieciach zawsze mówi z dumą. „I Paweł, i Mikołaj, bo mam dwóch synów, podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata”, czytaliśmy w „Gentelman". 

CZYTAJ TEŻ: Partnerka Cristiano Ronaldo szczerze o śmierci dziecka. Słowa Georginy Rodriguez łamią serce...

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg został dziadkiem

Artysta w lutym tego roku na swoich social mediach opublikował nagranie ze ślubu Pawła, czyli najstarszego syna. Aktor nie krył wtedy łez radości. „Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny”, czytaliśmy wówczas. Teraz znowu w jego życiu zapanowało szczęście. Jego 29-letni syn został ojcem. Zdjęcie ze swoją małą pociechą zamieścił w mediach społecznościowych. Na fotografii widać, że synowa Pawła Deląga jest szczęśliwa. Wraz ze swoim dzieckiem postanowiła pójść na krótki spacer. ,,Lubię te nasze wspólne spacery”, napisała. 

W komentarzach pojawiło się wiele pięknych i ciepłych słów. „Gratulacje!”, napisała jedna z internautek. 

My również gratulujemy i życzymy całej rodzinie samych wspaniałych chwil. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Po rozwodzie naprawili swoją relację. Oto historia miłości Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.