georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool
O TYM SIĘ MÓWI

Partnerka Cristiano Ronaldo szczerze o śmierci dziecka. Słowa Georginy Rodriguez łamią serce...

„W tym roku przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia"

Karol Sowa 27 września 2022 21:15
georgina rodriguez, cristiano ronaldo
Fot. Tullio M. Puglia/Getty Images for CR7 Play It Cool

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo mają za sobą bardzo ciężkie chwile. 28-letnia partnerka popularnego piłkarza była w bliźniaczej ciąży. Jak się okazało, na świat przyszła ich córeczka Bella Esmeralda, jednak ich synek nie przeżył tego porodu. Od tamtego momentu zakochani niechętnie wypowiadali się na ten temat, jednak Georgina postanowiła przerwać milczenie. Jej słowa o śmierci synka chwytają za serce. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez stracili syna.  

Ostatnie miesiące zarówno dla popularnego sportowca, jak i jego ukochanej nie były najlepsze. Partnerka jednego z najlepszych napastników na świecie była w bliźniaczej ciąży, jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Podczas porodu doszło do pewnym komplikacji, przez co Georgina straciła jedno dziecko. Oboje nie ukrywali, że był to dla nich ogromny cios. Młoda para musiała pogodzić się z wielką stratą, chociaż nie było to dla nich łatwe. Jakie emocje im wtedy towarzyszyły? 28-latka opowiedziała co wtedy czuła.  

CZYTAJ TEŻ: Mąż Agnieszki Chylińskiej zrobił jej niespodziankę na 12. rocznicę ślubu. Ten prezent zaskoczył wokalistkę

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Fot. Cristiano Ronaldo Instagram/@cristiano

Georgina Rodriguez, czyli partnerka Cristiano Ronaldo szczerze o stracie synka 

Ostatnio ukochana Cristiano Ronaldo wybrała się na festiwal filmów telewizyjnych i radiowych w Hiszpanii. Georgina w jednym z wywiadów wróciła pamięcią do najsmutniejszych wydarzeń z jej życia. „W tym roku przeżyłam najlepszy i najgorszy moment mojego życia w jednej chwili. Pękł wtedy duży kawałek mojego serca i zadałam sobie pytanie, jak poradzę sobie dalej. Odpowiedź znalazła bliżej niż sądziłam. Spojrzałam w oczy swoim dzieciom i wiedziałam, że jedyny sposób to przejść przez wszystko razem”, szczerze wyznała.  

Cristiano Ronaldo - dzieci

Przypomnijmy, że zakochani w kwietniu powitali Bellę Esmeraldę. Dodatkowo razem wychowują czwórkę pozostałych dzieci: Cristiano Jr, bliźniaki Eva Maria i Mateo oraz córeczkę o imieniu Alana Martina. Co ciekawe, trójka najstarszych pociech urodziła się z pomocą surogatki.  

Jak informują hiszpańskie media, więcej o ich życiowych wzlotach i upadkach dowiemy się w drugim sezonie dokumentu pod tytułem ,,I am Georgina”. Materiał będziemy mogli zobaczyć na platformie Netflix. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o refundację metody in vitro. Spotkała się z Donaldem Tuskiem i innymi członkami opozycji

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Fot. Cristiano Ronaldo Instagram/@cristiano

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi
Fot. Instagram @cristiano

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo Junior i inne dzieci
Fot. Instagram @cristiano

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.