Tomasz Komenda, 2018
Fot. Jan BIELECKI/East News
O tym się mówi

Tomasz Komenda zerwał kontakty z najbliższymi. Reporter TVN ujawnił nowe fakty

„Odbieram to jako osobistą porażkę"

Marcjanna Maryszewska 20 kwietnia 2023 09:03
Tomasz Komenda, 2018
Fot. Jan BIELECKI/East News

Temat Tomasza Komendy z impetem powrócił do mediów. Chodzi o jego konflikt z byłą partnerką, najbliższą rodziną, a także poważne problemy zdrowotne, z jakimi zmaga się od jakiegoś czasu. Niestety u mężczyzny nie dzieje się najlepiej, a głos w sprawie zabierają kolejne osoby. Tym razem swoje stanowisko przedstawił dziennikarz, który przed laty nagłośnił sprawę Komendy.

Dziennikarz TVN o relacjach z Tomaszem Komendą

Od wielu miesięcy kontakt z mężczyzną jest mocno utrudniony. Jedyne informacje to te płynące od jego bliskich, jednak zdecydowanie nie napawają one optymizmem. Najpierw głos zabrała jego była partnerka Anna Walter, ujawniając m.in., że Tomasz Komenda choruje na nowotwór. Następnie wypowiedziała się mama niesłusznie oskarżonego — okazało się wówczas, że zerwał on kontakty z najbliższą rodziną.

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kot nie wspomina dobrze swojego dzieciństwa. Był to okres walki

Teraz o łączących go relacjach z Komendą opowiedział reporter TVN Grzegorz Głuszak, który przed laty przyczynił się do nagłośnienia sprawy. W rozmowie z Newsweekiem wrócił pamięcią do momentu, gdy Tomasz opuścił więzienie. Dziennikarz był powiernikiem wszystkich jego sekretów. „Codziennie odbierałem telefony, bo Tomek pytał o wszystko i zwierzał się ze wszystkiego. Ze spotkań z dziewczynami, z tego, że ostatnio wypił za dużo i przespał się na ławce" — wspominał. 

Tomasz Komenda, na planie „Dzień Dobry TVN”, 24.06.2018 rok

Tomasz Komenda, na planie „Dzień Dobry TVN”, 24.06.2018 rok
Fot. Bartosz Krupa/East News

Tomasz Komenda jest ciężko chory. Mężczyzna odsunął od siebie bliskich

Zdawało się, że mężczyzna poukładał sobie wszystko u boku nowej partnerki, z którą doczekał się syna... Jednak wszystko zaczęło się sypać przeszło rok temu, gdy Komenda zerwał kontakty z ukochaną mamą. Następnie rozstał się z Anną Walter. Grzegorz Głuszak w rozmowie ujawnił, że jego relacja z Tomaszem także uległa rozluźnieniu. 

„Kiedy dowiedziałem się, że odsunął się od matki, która wypruwała sobie żyły, żeby odkładać na paczki i wypiskę, zadzwoniłem i o*********m go w żołnierskich słowach. Następnym razem już nie odebrał. Nie odpisał też na esemesa, w którym pytałem, jak się czuje, bo swoimi kanałami dowiedziałem się, że ma raka i przechodzi radioterapię", wyznał dziennikarz.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Pożegnał partnerkę sześć tygodni temu. Tak radzi sobie Michał Wójcik. Kulisy ujawnił przyjaciel

Temat choroby Komendy jako pierwsza podniosła jego była partnerka. Mężczyzna w trakcie rozprawy sądowej o alimenty ujawnił, że ma nowotwór z przerzutami oraz brak szans na wyleczenie. 

Dziennikarz TVN z kolei wyraził żal z powodu tego, jak potoczyło się życie Tomasza. „Odbieram to jako osobistą porażkę. Zastanawiam się, czy może mógłbym zrobić coś więcej? Bardziej go upilnować?" — zwierzał się na łamach Newsweeka 

Grzegorz Głuszak, Tomasz Komenda, Warszawa, 11.09.2018

Fot. Andrzej Hulimka / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.