Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
HISTORIA MIŁOŚCI

Razem przetrwają wszystko! Historia miłości Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego

Para udowadnia, że stara miłość nie rdzewieje!

Jan Kędziora 3 maja 2021 08:55
Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski dzielą ze sobą zarówno piękne wspomnienia, jak i te gorsze. Opinii publicznej niejednokrotnie dali się poznać jako para o dynamicznie zmieniającym się statusie. W 2015 roku planowali ślub, po czym rok później media obiegła informacja o zerwaniu zaręczyn. Jednak niezależnie od przeciwności losu, ich związek przetrwał próbę czasu i po kilku latach rozłąki nadal budują wspólnie swoją przyszłość i stanowią jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Oto historia miłości Mai i Wojtka!

Sablewska i Mazolewski - pokrzyżowane plany

Poznali się w 2011 roku i od początku nie wstydzili się publicznie okazywać swoich uczuć. Często pojawiali się razem na imprezach czy wydarzeniach medialnych, chętnie dzielili się z fanami wspólnym szczęściem w mediach społecznościowych. Relacja pary rozkwitała na naszych oczach, aż w końcu Wojtek Mazolewski postanowił oświadczyć się swojej ukochanej podczas pobytu w czarującym Nowym Jorku. Fani byli wniebowzięci. Niestety, w 2016 roku, niedługo po zaręczynach okazało się, że nastąpiła zmiana planów. Już od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o kryzysie w ich związku. Oficjalnie o jego rozpadzie Maja Sablewska poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

„Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś... „może nie wiem czego chcę / ale na pewno wiem, czego nie chcę”. Ja też wiem czego nie chcę... Szkoda życia”, pisała Maja Sablewska na Instagramie.

Na domiar wszystkiego spekulowano wówczas, że rozpad związku Mai i Wojtka spowodowany był niedotrzymaniem wierności, jednak żadna ze stron nie odniosła się do tych plotek. Zdawałoby się, że to był koniec ich relacji. Wykazali się jednak ogromną dojrzałością emocjonalną i rozstali się na dobrych warunkach. Udowodnili tym samym, jak silnym uczuciem darzą siebie nawzajem. W 2017 roku pojawiły się nawet plotki o wznowieniu ich związku, jako że byli wspólnie widywani na imprezach. Później okazało się, że to fałszywe domysły wynikające z interpretacji ich przyjaźni jako odnowienie romantycznej relacji.

Zobacz też: Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie!

„Najważniejsza jest miłość do samej siebie”

Choć niektórzy mogą doszukiwać się w tym egoizmu, miłość i akceptacja samego siebie jest podstawą każdej zdrowej relacji. Żeby prawdziwie kogoś pokochać, najpierw trzeba pokochać siebie. Maja Sablewska doskonale to rozumie, mimo że, jak sama przyznaje, musiała do tego dojrzeć. „Najważniejsza dla kobiety powinna być miłość do samej siebie. Zrozumiałam to dopiero podczas terapii. Dopiero wtedy jesteśmy gotowe, by prawdziwie pokochać mężczyznę”, powiedziała w ramach wywiadu dla Gala.pl.

Żadne rozstanie nie jest miłym doświadczeniem, jednak najważniejszym jest wyciąganie wniosków i lekcji. Tak było w przypadku Sablewskiej. Menadżerka muzyczna przyznała też, że wcześniej czuła się szczęśliwa tylko przy partnerze. „Teraz już wiem, że to pułapka. Najważniejsza jest pewność siebie. Jeśli wierzymy w siebie, wtedy nasze szczęście zależy już tylko od nas”, dodała. Z pewnością kryzys w relacji między Mają Sablewską a Wojtkiem Mazolewskim był trudnym doświadczeniem dla obojga z nich. Jeżeli jednak dzięki temu mieli zgłębić samych siebie i nauczyć się szczęścia, tak widocznie miało być.

Zobacz też: Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka. Teraz szczerze za to przeprasza

Sablewska i Mazolewski znowu razem

Gdy wydawało się, że związek muzyka z menadżerką to już przeszłość, oni się nie poddali! Para najprawdopodobniej wznowiła związek pod koniec 2019 roku, ponieważ kilka dni po sylwestrze Maja Sablewska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Wojtkiem. Ogłosiła tym samym, że znów są razem! Zakochani świętowali Nowy Rok w słonecznej Kalifornii, a sam post niosący szczęśliwą nowinę przedstawia roześmianą parę na Venice Beach w Los Angeles.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... let's talk about love 🤍 #sablewska #love #newyear #2020 #nofilter @wojtekmazolewski

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wspólnie udowodnili, że stara miłość nie rdzewieje i zawsze należy walczyć o to, na czym nam zależy do samego końca. Jak widać, ich miłość i uczucia były zbyt silne, aby odeszły w zapomnienie. Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski kontynuują wspólną podróż przez życie i budują razem przyszłość. Życzymy Mai i Wojtkowi, aby ich miłość dalej tak pięknie kwitła! 

Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full moon 🌕 Full love 02.09.2020

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?