Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Razem przetrwają wszystko! Historia miłości Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego

Stara miłość nie rdzewieje!

Jan Kędziora 2 września 2020 19:00
Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski dzielą ze sobą zarówno piękne wspomnienia, jak i te gorsze. Opinii publicznej niejednokrotnie dali się poznać jako para o dynamicznie zmieniającym się statusie. W 2015 roku planowali jeszcze ślub, po czym rok później media obiegła informacja o zerwaniu zaręczyn. Jednak niezależnie od przeciwności ich związek przetrwał próbę czasu i po kilku latach rozłąki nadal budują wspólnie swoją przyszłość. O to historia miłości Mai i Wojtka!

Sablewska i Mazolewski - pokrzyżowane plany

Wspólnie stanowią jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2011 roku. Od początku ich związku nie wstydzili się publicznie okazywać swoich uczuć. Często pojawiali się razem na imprezach czy wydarzeniach medialnych, chętnie dzielili się też z fanami wspólnym szczęściem w mediach społecznościowych. Relacja pary rozkwitała na naszych oczach, aż w końcu Wojtek Mazolewski postanowił oświadczyć się swojej ukochanej podczas pobytu w czarującym Nowym Jorku. Fani byli wniebowzięci. Niestety, w 2016 roku, niedługo po zaręczynach okazało się, że nastąpiła zmiana planów. Już od pewnego czasu pojawiały się pogłoski o kryzysie w ich związku. Oficjalnie o jego rozpadzie Maja Sablewska poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych. 

Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś... "może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę". Ja też wiem czego nie chcę... Szkoda życia - napisała Maja Sablewska na Instagramie.

Na domiar wszystkiego spekulowano wówczas, że rozpad związku Mai i Wojtka spowodowany był niedotrzymaniem wierności, jednak żadna ze stron nie odniosła się do tych plotek. Zdawałoby się, że to był koniec ich relacji. Wykazali się jednak ogromną dojrzałością emocjonalną i rozstali się na dobrych warunkach. Udowodnili tym samym, jak silnym uczuciem darzą siebie nawzajem. W 2017 roku pojawiły się nawet plotki o wznowieniu ich związku, jako że byli wspólnie widywani na imprezach. Później okazało się, że to fałszywe domysły wynikające z interpretacji ich przyjaźni jako odnowienie romantycznej relacji. 

"Najważniejsza jest miłość do samej siebie"

Choć niektórzy mogą doszukiwać się w tym egoizmu, miłość i akceptacja samego siebie jest podstawą każdej zdrowej relacji. Żeby prawdziwie kogoś pokochać, najpierw trzeba pokochać siebie. Maja Sablewska doskonale to rozumie, mimo że, jak sama przyznaje, musiała do tego dojrzeć. "Najważniejsza dla kobiety powinna być miłość do samej siebie. Zrozumiałam to dopiero podczas terapii. Dopiero wtedy jesteśmy gotowe, by prawdziwie pokochać mężczyznę" - powiedziała w ramach wywiadu dla Gala.pl. Żadne rozstanie nie jest miłym doświadczeniem, jednak najważniejszym jest wyciąganie wniosków i lekcji. Tak też było w przypadku Sablewskiej. Menadżerka muzyczna przyznała też, że wcześniej czuła się szczęśliwa tylko przy partnerze. "Teraz już wiem, że to pułapka. Najważniejsza jest pewność siebie. Jeśli wierzymy w siebie, wtedy nasze szczęście zależy już tylko od nas" - dodała. Z pewnością kryzys w relacji między Mają Sablewską a Wojtkiem Mazolewskim był trudnym doświadczeniem dla obojga z nich. Jeżeli jednak dzięki temu mieli zgłębić samych siebie i nauczyć się szczęścia, tak widocznie miało być. 

Sablewska i Mazolewski znowu razem

Gdy wydawało się, że związek muzyka z menadżerką to już przeszłość, oni się nie poddali! Para najprawdopodobniej wznowiła związek pod koniec 2019 roku, ponieważ kilka dni po sylwestrze Maja Sablewska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Wojtkiem. Ogłosiła tym samym, że znów są razem! Zakochani świętowali Nowy Rok w słonecznej Kalifornii, a sam post niosący szczęśliwą nowinę przedstawia roześmianą parę na Venice Beach w Los Angeles. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... let's talk about love 🤍 #sablewska #love #newyear #2020 #nofilter @wojtekmazolewski

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wspólnie udowodnili, że stara miłość nie rdzewieje i zawsze należy walczyć o to, na czym nam zależy do samego końca. Jak widać, ich miłość i uczucia były zbyt silne, aby odeszły w zapomnienie. Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski kontynuują wspólną podróż przez życie i budują razem przyszłość. W tym celu postanowili przeprowadzić się do Trójmiasta, czym Sablewska pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych. Najwidoczniej morska bryza wpływa pozytywnie na ich związek, gdyż ewidentnie parę ciągnie nad wybrzeża. Życzymy Mai i Wojtkowi, aby ich miłość dalej tak pięknie kwitła!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Full moon 🌕 Full love 02.09.2020

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!