Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska jest zakochana? Wiemy, kim jest jej nowy wybranek!

To bardzo przystojny... model!

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2019 18:56
Metamorfoza, Maja Sablewska, VIVA! lipiec 2016
Fot. Marta Wojtal

Maja Sablewska, uznana menedżerka gwiazd i ulubiona stylistka Polek, przez długi czas związana była z Wojciechem Mazolewskim, jednak para postanowiła się rozstać. Od tego czasu nie ustają plotki o nowych adoratorach Sablewskiej, które nigdy się nie potwierdziły. Wygląda na to, że tym razem jest inaczej! Kim jest nowy wybranek gwiazdy?

Nowy partner Mai Sablewskiej

Maja Sablewska przez dłuższy czas nie mogła zapomnieć o miłości do Wojciecha Mazolewskiego, szczególnie, że uchodzili z jedną z najszczęśliwszych par w show biznesie, chociaż w ich związku nie brakowało emocjonalnych rozstań i powrotów, dopóki ich drogi ostatecznie się nie rozeszły. Stylistka długo próbowała się pozbierać, aż w końcu uznała, że kocha swoją wolność i samą siebie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Całkiem niedawno Maję Sablewską przyłapano na randce w Warszawie! Roześmianej, wyraźnie szczęśliwej stylistce towarzyszył przystojny brunet, i para nie powstrzymywała się przed okazywaniem sobie czułości. Teraz już wiemy, że prawdopodobnym partnerem Sablewskiej jest Tomasz Grabowski, model z Krakowa. Mężczyzna ma na koncie kilka dużych projektów, a dodatkowo może pochwalić się wspaniałą figurą i talentem do udanych zdjęć, co widać na jego profilu na Instagramie. Podobno para poznała się na imprezie zorganizowanej przez wspólnych znajomych, i od razu między nimi zaiskrzyło. Od tego czasu się nie rozstają. Stylistka jest jednak ostrożna, dlatego nie afiszuje się z uczuciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tom.Grabowsky (@mr.grabowsky)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tom.Grabowsky (@mr.grabowsky)

Mamy nadzieję, że Maja Sablewska rzeczywiście odnalazła swoje szczęście w miłości – trzymamy kciuki!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!