DOMY GWIAZD

Maja Sablewska urządza mieszkanie! Jak wygląda?

Te wnętrza Was zadziwią!

Barbara Łubko 25 marca 2019 19:21

Gwiazda TVN Style słynie ze świetnego gustu i wyczucia mody. W swoim programie „Sablewskiej sposób na…” pomaga kobietom znaleźć swój styl. Prywatnie do perfekcji dopracowała  charakterystyczny look - rockowy seksapil. Jak wygląda jej mieszkanie? Czy także w nim da się zauważyć rockowe inspiracje? Maja Sablewska właśnie urządza nowy apartament w Warszawie. Gwiazda podobno wybrała jedną z najbardziej luksusowych dzielnic stolicy - Powiśle. Na swoim profilu na Instagramie postanowił pochwalić się detalami z wnętrz mieszkania.

„Po raz pierwszy delikatnie mogę pochwalić się moim nowym miejscem na ziemi. Kocham piękne przedmioty. Coraz częściej słyszę od koleżanek z show-biznesu (ale... nie tylko) o kłopotach dotyczących prac remontowych, wykończeniowych, niekompetentnych architektów... etc. Otóż praca nad moim mieszkaniem była bardzo przyjemna. Tak dokładnie. Głównie dlatego, że wybrałam studio projektowania wnętrz @project_map. Genialne kobiety, których pasja i praca przekłada się na jakość i efekt. Jeszcze nie raz o nich opowiem, bo będę co jakiś czas pokazywała efekty i zdradzała gdzie co kupuje”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po raz pierwszy delikatnie mogę pochwalić się moim nowym miejscem na ziemi 💜🍀🍀💜 Kocham piękne przedmioty. Coraz częściej słyszę od koleżanek z show-biznesu (ale... nie tylko) o kłopotach dotyczących prac remontowych, wykończeniowych, niekompetentnych architektów... etc. Otóż praca nad moim mieszkaniem była bardzo przyjemna. Tak dokładnie. Głównie dlatego, że wybrałam studio projektowania wnętrz @project_map . Genialne kobiety, których pasja i praca przekłada się na jakość i efekt. Jeszcze nie raz o nich opowiem, bo będę co jakiś czas pokazywała efekty i zdradzała gdzie co kupuje 🙌🏻 LoVe #sablewska #homesweethome #home

Post udostępniony przez MAJA SABLEWSKA (@sablewska)

Kto odpowiada za projekt mieszkania Mai?

Sablewska zdradziła, że prace projektowe prowadziło studio MAP. Tworzą je dwie projektantki - Marta Szczepańska i Paulina Szeroczyńska. Wszystkie ich dotychczasowe realizacje utrzymane są w minimalistycznym klimacie. Dominuje biel i zgaszone kolory. W akcentach pojawia się zarówno drewno, jak i metal. Nic dziwnego, że prosty, ale wyrazisty styl przypadł do gustu Sablewskiej. W wnętrzach jej mieszkania zachwyca ciemna drewniana podłoga, skórzana sofa i biało-czarna łazienka.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.