Maja Sablewska przeprosiła Michała Szpaka za krytykę sprzed lat
Fot. VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Maja Sablewska przed laty skrytykowała Michała Szpaka. Teraz szczerze za to przeprasza

Jak zareagował wokalista?

Ksenia Krasko 29 kwietnia 2021 12:10
Maja Sablewska przeprosiła Michała Szpaka za krytykę sprzed lat
Fot. VIVA!

Kiedy dziesięć lat temu Michał Szpak stanął na scenie show X-Factor, stało się jasne, że osiągnie wiele w świecie muzyki. Ujął widzów, a później licznych fanów, nie tylko potężnym głosem, ale i osobowością, którą konsekwentnie podkreśla ciekawymi stylizacjami. Wokalista udowadnia, że warto być sobą bez względu na opinię innych, a sam wielokrotnie przekonywał się, jak to jest być ocenianym po wyglądzie. Jedną z osób, która miała zarzuty do artysty w tej kwestii, była Maja Sablewska.

Maja Sablewska przeprasza Michała Szpaka za krytykę

Maja Sablewska przeprowadziła z Michałem Szpakiem wywiad w ramach podcastu „Oświeceni Hedoniści”. Podczas rozmowy nawiązali do przykrej sytuacji z 2011 roku, kiedy ówczesna jurorka muzycznego show X-Factor skrytykowała styl wokalisty i zwróciła mu uwagę jeszcze przed występem na castingu.

„Pojawiłem się na przesłuchaniu przed wami. Reakcja publiczności nie była dla mnie znacząca. To był taki moment potwierdzenia, na jakim etapie rozwoju, tolerancji jesteśmy. Trochę się to zmieniło, jednak dość dużo brakuje nam, że ludzkie życie bywa kruche. To był dość mocny policzek”, stwierdził Szpak.

„Kiedyś napisałem ci w mailu, taki moment, kiedy powiedziałaś o tej błyskotce. Podeszła do mnie pewna kobieta i zapytała, czy gdzieś mam tę obrożę. Chciała ją kupić jako pamiątkę, rzecz symboliczną. Zrobiła się wielka burza. Każda ocena jest bezpośrednia i nieprzemyślana. Z perspektywy czasu wiem, że twój ruch dodał temu występowi więcej. Odebrałaś ten element, który trzeba było ściągnąć”, dodał wokalista.

Maja Sablewska zareagowała na wspomnienie muzyka. „Jesteś kochany, ale muszę przyznać się do swojego błędu. Szczerze cię zapytam i poproszę o odpowiedź. Zabolało cię to wtedy?”, zapytała, na co Michał Szpak odparł, że nie. „Gdyby tak, to ja cię za to serdecznie przepraszam. Powiem, dlaczego to zrobiłam. Znałam cię już wcześniej i czułam, co się szykuje. Pracowałam wcześniej z Dodą, Edytą. Znałam jednostki, które zmieniają świat muzyką i artyzmem Zależało mi, żeby nikt nie ocenił cię z automatu”, wytłumaczyła się była managerka gwiazd.

ZOBACZ: Maja Sablewska pokazała swoje nagie ciało! To zdjęcie jest hitem w sieci

Michał Szpak, sesja dla magazynu VIVA!, 2017 rok

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Styl Michała Szpaka. Jak ocenia sam siebie?

Podczas wywiadu Michał Szpak przyznał, że uważa się za „pioniera” w kwestii zabawy z modą i zacierania pewnych granic, ponieważ eksperymentuje ze stylem od dawna – „płeć” ubrań nie ma dla niego znaczenia, od lat robi makijaż czy maluje paznokcie. Uważany jest za jednego z najciekawszych artystów, i nie chodzi tylko o jego talent.

ZOBACZ: Michał Szpak pokazał szokujący manicure. Postawił na mocny przekaz!

„Swoją postawą spowodowałem zmianę. Dziś idąc po ulicy, widzę, że wszyscy malują paznokcie. Faceci noszą kobiece atrybuty. Byłem iskrą zapalną. Nikt wcześniej nie odważył się tego zrobić. Dałem życie ludziom, którzy nie mieli odwagi”, stwierdził [cyt. za pudelek.pl].

Podoba Wam się styl Michała Szpaka? 

Źródło: Party, Pudelek

Maja Sablewska, sesja dla magazynu VIVA! Moda, 2015 rok

Co Maja Sablewska ma w szafie?
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?