Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak pokazał szokujący manicure. Postawił na mocny przekaz!

Odważny manicure to część jego wizerunku!

Paulina Filipowicz 4 marca 2021 16:29
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak lubi zwracać na siebie uwagę nieoczywistym wyglądem. Piosenkarz o androgenicznym wizerunku ma długie włosy i zawsze pomalowane paznokcie. Jego looki nigdy nie są nudne i wprowadzają powiew świeżości na salonach i naszych instagramowych feedach. Artysta opublikował właśnie zdjęcie, na którym widać jego nowy manicure! Michał Szpak po raz kolejny postawił na odważny wzór!

Michał Szpak pokazał szokujący manicure. Postawił na mocny przekaz

Projektanci oraz manikiurzyści światowej klasy przekonują, że wiosną 2021 paznokcie będą wyraziste i zwracające na siebie uwagę – pokochamy czerń, ale i biel, pastele, a także nietypowe wzorki i zdobienia! To trend dla odważnych, ale jeśli się na niego zdecydujesz, efekt wow masz gwarantowany! Projektanci stawiają na ozdabianie paznokci brokatem, perłami, kryształkami i geometrycznymi wzorami z połyskiem. Wszystkie motywy są dozwolone, a cel jest jeden - lśnić!

Wie, o tym doskonale Michał Szpak, który wielokrotnie stawiał na odważny manicure. Artysta obecnie przebywa na egzotycznych wakacjach w Meksyku w Tulum, a na jego Instagramie nie brakuję pięknych relacji z rajskich plaż. Wszystko wskazuje na to, że błogi wypoczynek służy Michałowi, który zachwyca promiennym wyglądem!

Artysta postanowił pokazać internautom swój nowy manicure, który idealnie pasuje do wizerunku Michała Szpaka. Piosenkarz postawił na jasne paznokcie z wzorkami w czarne błyskawice! Być może niosą one za sobą ukryty przekaz nawiązujący do Strajku Kobiet, w który Michał jest zaangażowany już od kilku miesięcy.

Piosenkarz przyozdobił dłonie nie tylko modnym mani, ale również stylową męską biżuterią. Postawił na srebrne sygnety i kolorowe bransoletki z koralikami.

Michał Szpak
Fot. Instagram Stories @michal_szpak

To nie pierwszy raz, gdy Michał Szpak poprzez dyskretny makijaż przekazuje ważne symbole i wartości. Kilka miesięcy temu podczas jednej z imprez branżowych artysta przy oku miał namalowaną małą tęczową flagę, jako wyraz solidarności i wsparcia dla środowisk LGBT. A jak Wam podoba się nowy look Michała Szpaka?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.