Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2013
Fot. AGATA POSPIESZYŃSKA/AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Halina Mlynkova urodziła! Zdradziła płeć i imię dziecka 

Pokazała czułe zdjęcie maleństwa

Konrad Szczęsny 2 lipca 2021 12:55
Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2013
Fot. AGATA POSPIESZYŃSKA/AF PHOTO

Wspaniałe wieści! Halina Mlynkova potwierdziła na Instagramie, że została po raz drugi mamą. Piosenkarka zamieściła czułe zdjęcie dziecka oraz zdradziła jego płeć i imię...

Halinka Mlynkova urodziła. Płeć i imię drugiego dziecka

Na początku maja Halina Mlynkova potwierdziła w „Pytaniu na śniadanie”, że jest w drugiej ciąży. Ojcem dziecka jest producent muzyczny Marcin Kindla, który na co dzień współpracuje m.in. z zespołem Tulia. Wokalistka nie ukrywała szczęścia i dumy.

Teraz, w piątek 2. lipca podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną. Artystka po raz drugi została mamą! Zdradziła również płeć dziecka. 44-latka urodziła synka. Wraz z ukochanym nadali mu imię Leo! Malec przyszedł na świat w tym tygodniu, we wtorek w Piasecznie pod Warszawą.

„Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie przyszedł na świat LEO ❤️❤️❤️Jeszcze teraz, kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za 9 miesięcy opieki nad maluchem dr Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema ❤️”, napisała szczęśliwa.

Wpis opatrzyła czułym zdjęciem maleństwa. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Czytaj także: Halina Mlynkova pierwszy raz tak szczerze o nowym związku: „Składam swoje życie na nowo”

Halina Mlynkova jest z Marcinem Kindlą. Wcześniej rozstała się z Leszkiem Wronką

Głośno o Halinie Mlynkovej zrobiło się wiosną zeszłego roku. Wówczas w mediach gruchnęła wieść, że wraz z synem Piotrem (owoc małżeństwa z Łukaszem Nowickim) wraca z Czech do Polski. Szybko wyszło również na jaw, że rozstała się z Leszkiem Wronką, producentem, z którym ślub wzięła w lutym 2015 roku. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu... On nagrał nawet na ten temat piosenkę. Ona nabrała wody w usta i nie chciała zbyt dużo mówić o powodach rozpadu związku.

44-latka zaczęła pojawiać się na koncertach telewizyjnych, nagrywała nowe utwory i... znalazła nową miłość. Jej wybrankiem okazał się producent muzyczny Marcin Kindla. Na początku maja 2021 roku Halina Mlynkova potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Do końca nie było jednak wiadomo nic na temat płci i imienia maleństwa. Dodała, że dziecko to szansa na to, by umocnić relacje synów pary z poprzednich związków.

„Nowe życie, które na zawsze połączy Piotrka i Nikodema jako braci, mnie i Marcina, jako rodziców. Razem jesteśmy rodziną, która z nadzieją patrzy w przyszłość”, czytaliśmy na jej Instagramie.

W wywiadach nie ukrywała, że nie zamierza robić sobie zbyt długiej przerwy i już w sierpniu wróci na scenę. 

„Ale maluszek jedzie z nami. Nie planujemy żadnej rozłąki”, zdradziła w „Party”.  

Czytaj także: Halina Mlynkova: „Uratowała nas współczesna medycyna. Gdyby nie lekarze, myślę, że nas by nie było...”. Wokalistka opowiedziała o trudnym porodzie i macierzyństwie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.