Fot. Instagram: wojciech.szczesny1
O tym się mówi

Wojciech Szczęsny pocieszał syna po przegranym meczu. Mały Liam nie krył łez...

Chłopiec przyleciał do Kataru, aby wspierać tatę

Marcjanna Maryszewska 4 grudnia 2022 20:09
Fot. Instagram: wojciech.szczesny1

Niestety, dzisiejsze starcie Polski z Francją zakończyło się przegraną Biało-Czerwonych. Po meczu kamery TVP uchwyciły Wojciecha Szczęsnego z synkiem w ramionach. Wynik wyraźnie zasmucił 4-latka. Piłkarz ocierał jego łzy na oczach całej Polski… 

Wojciech Szczęsny pociesza syna po meczu z Francją

Podczas dzisiejszego meczu na trybunach zasiedli dziś najbliżsi polskiej reprezentacji — między innymi Anna Lewandowska z córeczkami, a także Marina Łuczenko-Szczęsna z synem. Mały Liam zdecydowanie ma wiele powodów do dumy. Jego tata znów świetnie zaprezentował się podczas trwającego mundialu. Był to szczególnie ważny mecz dla całej rodziny, gdyż specjalnie na dzisiejsze starcie chłopiec przyleciał do Kataru razem z mamą. Na miejscu zostali uroczyście powitani przez bramkarza, co piosenkarka udokumentowała w mediach społecznościowych.

CZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała nagranie z synkiem. Liam zaśpiewał jej anglojęzyczny utwór

Niestety, nie wszystko potoczyło się po myśli naszej reprezentacji. Wynikiem dzisiejszego meczu Polacy przegrali 3:1. Zaraz po zakończonym spotkaniu Wojciech Szczęsny pobiegł do swojej rodziny… A przede wszystkim 4-letniego synka, który bardzo przeżył porażkę Biało-Czerwonych. Kamery uchwyciły piłkarza ze zrozpaczonym chłopcem w ramionach… Ten widok poruszył do łez setki tysięcy polskich kibiców. 

Wzruszający fragment udostępniła również w mediach społecznościowych Marina-Łuczenko Szczęsna. Pogratulowała naszej reprezentacji, a także wyraziła nadzieję na to, że w przyszłości to właśnie Liam poprowadzi Polaków ku zwycięstwu. „To były ogromne emocje, zarówno dla Was kochani kibice, jak i dla nas - rodzin piłkarzy. Kończymy być może przedwcześnie, ale z podniesioną głową. To był niezapomniany turniej, dzięki któremu zapisaliśmy się na kartach historii. Mam nadzieję, że za x lat mój, mały dziś, synek stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt. Dziękujemy za doping, wsparcie i każde dobre słowo" - czytamy na Instagramie żony piłkarza.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie z synkiem i żoną. Liam jest bardzo podobny do swojego taty! 

Głosy ekspertów z kolei nie pozostawiają wątpliwości — Polacy rozegrali dziś swój najlepszy mecz podczas mundialu. Obecność bliskich na trybunach z pewnością dodała im nowych sił. Tymczasem piłkarzom oraz ich rodzinom życzymy dużo spokoju, a także zasłużonego odpoczynku.  

Fot. Screen z TVP SPORT

Fot. Screen z TVP SPORT

Fot. Screen z TVP SPORT

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.