Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram @rl9
O tym się mówi!

Robert Lewandowski świętuje sukces drużyny z córeczkami w Katarze

Klara i Laura wspierały ukochanego tatę podczas meczu z Argentyną

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2022 10:57
Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram @rl9

O tym, jak wspaniałe relacje Robert Lewandowski ma ze swoją rodziną, nie trzeba wspominać. Za każdym razem może liczyć na fenomenalne wsparcie najbliższych, nawet na końcu świata. Tym razem w Katarze podczas ostatniego meczu pojawiły się jego największe fanki, córeczki Klara i Laura. Lewandowski na swoim Instagramie pochwalił się wspólnym zdjęciem z dziewczynami, a zachwytów fanów nie było końca.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska miała trudne dzieciństwo… Co po latach chciałaby przekazać „małej Ance”?

Sukces polskiej drużyny w Katarze

Ostatnie dni dla Roberta Lewandowskiego były niezwykle emocjonujące. Po 36 lat drużyna Polski wychodzi z grupy i bierze udział w 1/8 finały mistrzostwa świata w piłce nożnej. Dla Polaków, w tym Roberta Lewandowskiego to ogromny sukces. Już w najbliższą niedzielę polska reprezentacja zmierzy się z drużyną Francji. Najbliższe dni to wiec czas na regenerację i intensywne przygotowania.

Robert Lewandowski z córkami w Katarze

Kapitan polskiej reprezentacji może liczyć na ogromne wsparcie ze strony swojej rodziny. Anna Lewandowska, żona piłkarza wróciła do Kataru wraz z córeczkami, Klarą i Laurą. Nie od dziś wiadomo, że dziewczynki są oczkiem w głowie sławnego taty. Lewandowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym przytula Klarę i Laurę. Emanuje z niego absolutna miłość. Dziewczynki były również obecne na sobotnim meczu, kibicując ukochanemu tacie.

Lewandowski każdą wolną chwilę poświęca swoim córeczkom. Często pokazuje zdjęcia ze wspólnych zabaw, jazdy na rowerze czy wakacji. Mimo napiętego grafiku, jest bardzo zaangażowany w ich wychowanie, a Klara i Laura bardzo kochają tatę. Widać to na każdym zdjęciu czy wideo, jaka niesamowita więź je z nim łączy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ile obecnie zarabiają piłkarze reprezentacji Polski? Te kwoty robią wrażenie...

Moje malutkie wsparcie – napisał pod wspólnym zdjęciem.

Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram @rl9

Robert Lewandowski z córkami
Fot. Instagram @rl9

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mundial 2022: Polacy wygrali z Arabią Saudyjską! Robert Lewandowski popłakał się po golu

Nie da się ukryć, że zdjęcia Lewego są niezwykle urocze. Stęsknione córeczki obejmują tatę, a na jego twarzy maluje się radość i szczęście. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.