lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
z życia gwiazd

Anna Lewandowska miała trudne dzieciństwo… Co dziś chciałaby przekazać „małej Ance”?

Trenerka pokazała archiwalne zdjęcie

Marcjanna Maryszewska 13 maja 2022 12:57
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Nie zawsze miała w życiu łatwo, jej dzieciństwo było pełne wyzwań i trudnych chwil, a droga na szczyt nie była usłana różami. Teraz Anna Lewandowska otworzyła się przed fanami i opowiedziała o tym w mediach społecznościowych oraz pokazała archiwalne zdjęcie z czasów, gdy była małą dziewczynką. Co przekazałaby sobie samej sprzed lat?

Anna Lewandowska o swojej przeszłości

Dziś jest multimilionerką, jedną z bardziej wpływowych Polek oraz żoną światowej sławy piłkarza Roberta Lewandowskiego. Choć jej życie odmieniło się o 180 stopni, początki nie były kolorowe. W przeszłości Anna Lewandowska nagle znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej… Jej ojciec, który przez lata zajmował się utrzymaniem domu, z dnia na dzień postanowił opuścić rodzinę. Mama Ani została praktycznie z niczym. Robert Lewandowski wyznał zaś, że rodzinie jego ukochanej musiał pomagać Caritas.

Żona piłkarza również nie ukrywała, że był to bardzo ciężki czas. W rozmowie z Magdą Mołek zdradziła, że pewnej zimy nie było stać ich na zakup nowych butów dla niej… Dlatego chodziła w dziurawych. Natomiast gdy zarobiła swoje pierwsze pieniądze, połowę natychmiast oddała mamie, która jest jej największym autorytetem. „Kiedy zaczęłam zarabiać swoje pierwsze pieniądze, to było stypendium. Miałam wtedy 18 lat, to było 800 zł. Połowę oddawałam mamie, a połowę miałam dla siebie” - opowiadała z TVN Style.

Czytaj także: „Chcę dziękować, że byłeś”. Oto niezwykła historia miłości Joanny Racewicz i Pawła Janeczka

Dobra materialne nie są dziś najważniejszą wartością w domu Lewandowskich, i w takim duchu wychowuje swoje dzieci trenerka. „Wiadomo, że nie będę tutaj ukrywać, że lubię fajnie wyglądać, lubię sobie coś fajnego kupić, pracujemy na to, natomiast to nie jest najważniejsze w naszym życiu. To nie jest najważniejsze, żeby rzeczy materialne były jakimś priorytetem, na pewno nie i na pewno nie jest to ważne u dziewczynek” - zapewniała w tym samym wywiadzie.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa 

Do trudnych wspomnień żona Roberta Lewandowskiego powróciła za sprawą pytania od jednego z obserwatorów. Zapytana o to, co powiedziałaby małej Ani z przeszłości, celebrytka przypomniała swoje dzieciństwo, które wcale jej nie rozpieszczało. Zamieściła również archiwalne zdjęcie.

Powiedziałabym, żeby nigdy nie wstydziła się tego, skąd pochodzi, żeby zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę i bliskie osoby, żeby zawsze cieszyła się z najmniejszych rzeczy” - odpowiedziała Anna Lewandowska.

Inspirujące słowa trenerki dają do myślenia…  

Sprawdź również: Muzyka i rodzina są dla niego całym światem. Tak wyglądają dzieci Enrique Iglesiasa!

Fot. IG: @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.