MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie z synkiem i żoną. Liam jest bardzo podobny do swojego taty! 

Jakim ojcem jest popularny bramkarz?

Karol Sowa 2 grudnia 2022 12:15
MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK

Wojciech Szczęsny na Mistrzostwach Świata w Katarze udowodnił, że nie ma sobie równych. Jego niezwykłe zdolności zachwyciły ludzi nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Przypomnijmy, że bramkarz dwa razy obronił rzuty karne, przez co został nazwany bohaterem narodowym. Niestety, jego rodzina nie może obserwować jego wyczynów na miejscu. Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z synkiem zostali w Polsce. Nie oznacza to jednak, że nie wspierają go całym sercem. Jego najbliżsi oglądają każdy mecz i ze wzruszeniem patrzą na Wojciecha Szczęsnego. Sportowiec nie ukrywa swojej wdzięczności. Ostatnio zamieścił na Instagramie zdjęcie z synkiem i żoną. Internauci nie mają wątpliwości, że pociecha 32-latka urodę odziedziczyła po słynnym tacie.  

Wzruszony Wojciech Szczęsny opublikował zdjęcie z synkiem i żoną 

Dla dumnych rodziców Liam jest najważniejszy na świecie. Nie raz Wojciech Szczęsny udowodnił, że jego pociecha jest jego oczkiem w głowie. Przypomnijmy, że po meczu z Argentyną bramkarz podczas wywiadu zwrócił się bezpośrednio do synka. „Kocham Cię, Liamku. Tata nie wraca do domu”, wyznał.  

Teraz postanowił udostępnić rodzinne zdjęcie, które zostało zrobione niedługo przed wylotem do Kataru. Jest to niezwykle uroczy kadr. Na fotografii widzimy tylko profil chłopczyka, który obdarował swojego tatę buziakiem. Widać, że reprezentant Polski jest dla niego bardzo ważny. „Dziękuję wszystkim za wsparcie, a w szczególności mojej wspaniałej rodzinie — Marinie i synkowi”, czytamy w poście.  

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. „Liamek ma cudownego tatę, gratuluję rodziny”, „Jesteś przekozak, wielki szacun i podziw. Aż ciężko w to wszystko uwierzyć, dziękujemy”, „Co tu dużo mówić, najlepszy bramkarz na mistrzostwach”, piszą internauci.  

CZYTAJ TEŻ: Robert Lewandowski świętuje sukces drużyny z córeczkami w Katarze

MaRina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny, VIVA! 24/2016
Fot. BARTEK WIECZOREK

Jakim ojcem jest Wojciech Szczęsny?

Widać, że kadrowicz jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Jest doskonałym sportowcem oraz tatą. Gdy dowiedział się, że zostanie ojcem, wyznał: „Bardzo fajne. Założyliśmy rodzinę po to, żeby starać się o dzieci. To dla mężczyzny jeden z najfajniejszych momentów w życiu. Jeszcze jeden przede mną, narodziny dziecka. Jestem bardzo podekscytowany, też niepewny, nie wiem, jak sobie poradzę, ale miłość przezwycięża wszystko więc dam radę”, mówił w 2018 roku.  

Gdy tylko jest z rodziną, poświęca jej najwięcej czasu. Jakiś czas temu brat Wojtka Szczęsnego mówił: „Z moich obserwacji ojcem jest świetnym. Ma możliwość, żeby się bawić ze swoim synem i w tym czasie nie zadręczają go problemy życia codziennego, znane Kowalskiemu i Nowakowi. Może oddzielić swoje życie prywatne od zawodowego. Nikt go wieczorem nie odrywa jakimiś mailami i projektami na wczoraj. Jak się bawi z Liamem, to znika. Nie ma go. Możesz mu mówić, że giełda upada, że budynek się wali. Nie ma to znaczenia. Jest zakochany w tym synu bez granic”, słyszeliśmy. 

Teraz reprezentant Polski skupia się na mundialu, który jest ostatnim w jego karierze. „Mam nadzieję, że jutro złapiemy dobry rytm i potem już muzyka poprowadzi nas dalej. Na pewno jest to dla mnie ostatni mundial, dla kilku innych chłopaków też. Więc fajnie byłoby przeżyć taką wielką imprezę z czymś, co moglibyśmy nazwać sukcesem”, wyznał. Po odejściu z kadry ma zamiar skupić się synku i żonie, bo to właśnie oni są całym jego światem. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z czteroletnią córką. Wanda rośnie jak na drożdżach!

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.