Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z czteroletnią córką. Wanda rośnie jak na drożdżach!

Dziewczynka odziedziczyła pasję po mamie

Marta Nawacka 2 grudnia 2022 10:05
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci. Jedna z najbardziej znanych i lubianych projektantek wnętrz zyskała spore grono fanów, z którymi chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego. Prowadząca programy takie jak „Dorota Was urządzi” czy „Totalne remonty Szelągowskiej” rzadko jednak pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich pociech. Teraz podzieliła się uroczym ujęciem z 4-letnią córeczką.

Dorota Szelągowska – dzieci

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i lubianych projektantek wnętrz w Polsce. Zyskała ogromną sympatię widzów, a jej programy „Dorota Was urządzi” czy „Totalne remonty Szelągowskiej” cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Prywatnie jest także mamą dwójki dzieci: dorosłego już syna Antoniego oraz 4-letniej córeczki Wandy. Gwiazda TVN ma za sobą trzy rozwody: z Pawłem Hartliebem, który jest ojcem jej syna, z Adamem Sztabą oraz z Michałem Wawro, z którym doczekała się najmłodszej pociechy.

Fani często zastanawiają się, czy Dorota Szelągowska aktualnie jest znowu zakochana, zwłaszcza że na Balu Fundacji TVN można ją było zobaczyć z pewnym mężczyzną, a z kolei na wycieczce na Islandię towarzyszył jej kto inny. Odpowiedź dekoratorki musiała jednak być rozczarowaniem. „Nie, i jest mi z tym dobrze. Co będzie i co przyniesie mi los? Zobaczymy, ale wszystko przyjmę z pokorą. Najważniejszą miłość, czyli tę do siebie odzyskałam. Czuje jej moc też od moich dzieci i bliskich i tyle do szczęścia wystarczy”, wyznała w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Do sieci trafiło nowe zdjęcie synka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Archie bardzo się zmienił

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2020 rok

Dorota Szelągowska na zdjęciu z córką

Obecnie to 4-letnia córeczka kradnie największą uwagę swojej mamy. W jednym ze swoich programów Dorota Szelągowska zdradziła, że Wanda zmaga się z wadą serca, przez co była pacjentką Centrum Zdrowia Dziecka. „Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające”, wyznała projektantka.

Choć Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna na Instagramie, to rzadko możemy zobaczyć na nim zdjęcia jej pociechy. Teraz projektantka zrobiła wyjątek i pokazała urocze zdjęcie z czteroletnią Wandą. Na fotografii przytula córeczkę i ukochanego psiaka i razem podziwiają morze. Okazuje się, że dziewczynka poszła w ślady mamy i, tak jak ona, również uwielbia urządzać wnętrza.  

Zobacz także: Siostra Wojciecha Szczęsnego zmarła, gdy była dzieckiem. Kulisy rodzinnej tragedii ujawniła matka piłkarza

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.