Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Syn Doroty Szelągowskiej ma już 21 lat! Tak dziś wygląda Antoni

Ależ wyrósł! Podobny do mamy?

Marta Nawacka 25 lipca 2022 13:09
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Syn prowadzącej program „Dorota was urządzi” ma już 21 lat. Jej pierworodna pociecha, Antoni, jest studentem łódzkiej „Filmówki"! Dumna Dorota Szelągowska opublikowała ostatnio nowe zdjęcie ze swoją dorosłą pociechą na Instagramie. Ależ Antek wyrósł!

Syn Doroty Szelągowskiej - kim jest Antoni?

Córka Katarzyny Grocholi jest jednym z najsłynniejszych projektantów wnętrz w Polsce. Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci: 4-letnią córkę Wandę i 21-letniego syna Antka. Młody mężczyzna to oczko w głowie dziennikarki! Jakiś czas temu wyprowadził się od mamy i wyjechał na studia do łódzkiej „Filmówki". Antoni zdążył już pojawić się w paru produkcjach telewizyjnych, a także na deskach teatrów.

W październiku 2021 roku Dorota Szelągowska podzieliła się z internautami uroczymi zdjęciami ze swoim synem z okazji jego 20. urodzin. Projektantka zamieściła na swoim profilu zarówno aktualną fotografię z pierworodnym Antkiem, jak i tę sprzed osiemnastu lat. 

Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz", napisała poruszona.

Czytaj także: Córka Izabeli Trojanowskiej to prawdziwa piękność! Czym zajmuje się Roxanna?

Tak dziś wygląda Antoni, syn Doroty Szelągowskiej

Jakiś czas temu mama Antka wyznała, że bardzo ciężko zniosła jego wyprowadzkę z rodzinnego domu. „Ciąża, poród i połóg razem wzięte to pikuś przy wyprowadzce dziecka z domu. Dlaczego nikt mnie nie uprzedził", wyznała na Instagramie. Teraz syn przyjechał w odwiedziny do stęsknionej Doroty Szelągowskiej. Była to doskonała okazja do podzielenia się zdjęciem dorosłego Antoniego!

Synuś, a szczoteczkę do zębów zabrałeś?" - taki podpisała wspólną fotografią z Antonim. Od ostatniej fotografii młody mężczyzna zdążył zmienić fryzurę i zapuścił włosy. Wygląda naprawdę bardzo podobnie do swojej sławnej mamy!   

Sprawdź również: Lenka Klimentowa zachwyca ciążowymi krągłościami! Zakochany mąż nie kryje radości: „No, jest brzuszek", mówił

Fot. Instagram @dotindotin, Plotek.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…