Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska świętowała urodziny syna. Antoni ma już 20 lat!

Ale wyrósł! Podobny do mamy?

Marta Nawacka 24 października 2021 07:51
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Prowadząca program „Dorota was urządzi” świętowała 20. urodziny syna. Jej pierworodna pociecha, Antoni, skończył już 20 lat! Z tej okazji dumna Dorota Szelągowska opublikowała urocze zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Ależ Antek wyrósł!

Dorota Szelągowska – rodzina

Córka Katarzyny Grocholi jest jednym z najsłynniejszych projektantów wnętrz w Polsce. Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci: 3-letnią córkę Wandę i 20-letniego syna Antka. Prowadząca program „Totalne remonty Szelągowskiej” obchodziła ostatnio swoje 41. urodziny. Relacjami ze świętowania dzieliła się z obserwującymi na swoim koncie na Instagramie.

Czytaj też: Dorota Szelągowska świętowała urodziny! Na imprezie pojawił się Adam Sztaba z żoną

Syn Doroty Szelągowskiej skończył 20 lat!

Tym razem Dorota Szelągowska podzieliła się z internautami uroczymi zdjęciami ze swoim synem z okazji jego 20. urodzin. Projektantka zamieściła na swoim profilu zarówno aktualną fotografię z pierworodnym Antkiem, jak i tę sprzed osiemnastu lat. Dumna mama złożyła synowi życzenia: „bądź szczęśliwy we wszystkim, co robisz”.

20-letni Antoni postanowił zmienić kolor włosów i teraz jeszcze bardziej przypomina sławną mamę. Młodemu mężczyźnie życzymy wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie z urodzinowego obiadu. Towarzyszyły jej dzieci i mama

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.