Daniel Olbrychski, Viktor Longo
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego poszedł w ślady ojca?

Kim jest Viktor Longo-Olbrychski? 

Redakcja VIVA! 3 czerwca 2020 14:51
Daniel Olbrychski, Viktor Longo
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorobek artystyczny Daniela Olbrychskiego jest naprawdę imponujący. Jest ikoną polskiego kina. Także jego życie prywatne wzbudzają wiele emocji. Aktor doczekał się trójki pociech. Jego najmłodszy syn ma 32 lata. Czy poszedł w ślady ojca? Viktorze Longo-Olbrychskim mówiło się do tej pory niewiele. Wiadomo, że jest owocem romansu polskiego artysty z niemiecką gwiazdą, Barbarą Sukową. Czym zajmuje się syn aktora? Przez wiele lat nie mieli ze sobą kontaktu. Jak dziś wygląda jego życie?

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego. Kim jest Viktor Longo-Olbrychski?

Barbara Sukowa i Daniel Olbrychski poznali się na planie filmu Róża Luksemburg. Między aktorami nawiązał się romans. W 1988 roku na świecie pojawił się Viktor. Para nie planowała wspólnej przyszłości. Niemiecka aktorka znalazła szczęście u boku artysty, Roberta Longo. Przeprowadzili się do Nowego Jorku i wspólnie wychowywali Viktora.

Chłopiec przez wiele lat nie miał kontaktu z Danielem Olbrychskim. To się zmieniło, kiedy Viktor dorósł. Syn aktora miał 20 lat kiedy przyjechał do Polski. W 2008 roku obaj pojawili się na Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. ,,Wzruszające, że poznaliśmy się po tylu latach, bo wcześniej mieliśmy utrudniony kontakt", wspominał Daniel Olbrychski w rozmowie z „Faktem”. Podobieństwo ojca i syna było uderzające.  

Czym dziś zajmuje się Viktor Longo?  Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego szuka swojej życiowej drogi. Próbował swoich sił w roli modela. Posiada oryginalną urodę. Trudno oderwać wzrok od jego fotografii . Ale chyba największą pasją Viktora jest muzyka – gra na gitarze i śpiewa. Na Instagramie prezentuje swoje umiejętności. Widać, że jest niezwykle uzdolniony.

Osiągnie sukces?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Loneliness“ link in bio 📸 @mblitzphoto

Post udostępniony przez Viktor Longo (@viktorlongo)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.