Anna Samusionek, Angelika Zuber, zlot fanów „Linii życia”, 16.07.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek! W przeszłości łączyły je skomplikowane relacje...

Angelika jest już dorosła! Czym zajmuje się w życiu?

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2023 13:00
Anna Samusionek, Angelika Zuber, zlot fanów „Linii życia”, 16.07.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Mimo że ich relacja była niezwykle skomplikowana, dziś grają do jednej bramki. Anna Samusionek oraz jej córka Angelika wspierają się i są najlepszymi przyjaciółkami. Pociecha aktorki skończyła w tamtym roku 20 lat. Kiedy gwiazda „Na Wspólnej” zamieściła w internecie piękne zdjęcie latorośli, fani nie szczędzili jej komplementów! Zobacz, jak obecnie wygląda dorosła córka Anny Samusionek. 

Trudna relacja Anny Samusionek i jej córki. Angelika nie chciała znać matki

Pierwszym mężem Anny Samusionek był Paweł Burczyk, jednak to z drugim – biznesmenem Krzysztofem Zuberem – doczekała się córki. Angelika przyszła na świat 4 października 2002 roku. Niestety i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Para rozstała się po zaledwie trzech latach (bez orzekania o winie) i na oczach całej Polski toczyła spór o prawo do opieki nad dzieckiem. Kolejne odsłony konfliktu były szczegółowo relacjonowane przez media. W 2013 r. 11-letnia wówczas dziewczynka trafiła do domu dziecka, następnie przekazano ją do rodziny zastępczej po tym, jak uciekła z domu matki do ojca, któremu wcześniej sąd odebrał prawa rodzicielskie.

W konflikcie nie brakowało w nich wzajemnych oskarżeń, interwencji opieki społecznej i listów otwartych do mediów. Zgodnie z wyrokiem sądu, który zapadł w 2015 roku, dziewczynka ostatecznie trafiła pod opiekę ojca – zgodnie ze swoim życzeniem.

CZYTAJ TAKŻE: Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego bardzo przeżył rozwód rodziców. Dziś kroczy własną ścieżką

I gdy wydawało się, że szans na pojednanie między matką i córką nie ma, wszystko się zmieniło. Dziś Anna Samusionek i Angelika Zuber mają ze sobą świetny kontakt. Aktorka czasami publikuje w sieci zdjęcia swojej pociechy i nie szczędzi jej przy tym ciepłych, pięknych słów. I trudno się dziwić! 21-latka jest zjawiskowo piękna...

Anna Samusionek, Angelika Zuber, pokaz fryzjerski, 23.02.2010 rok

Anna Samusionek, Angelika Zuber, pokaz fryzjerski, 23.02.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek, Angelika Zuber, 20.05.2010 rok

Anna Samusionek, Angelika Zuber, 20.05.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek, Angelika Zuber, zlot fanów „Linii życia”, 16.07.2011 rok

Anna Samusionek, Angelika Zuber, zlot fanów „Linii życia”, 16.07.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek

Na początku 2022 roku dumna mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie Angeliki. „MOJE PRYWATNE, OSOBISTE SŁONECZKO, KTÓRE ROZPROMIENI NAWET NAJPOCHMURNIEJSZY DZIEŃ, JAK DZISIEJSZY PASKUDNY PIĄTECZEK”, podpisała fotografię 52-latka.

Fani nie szczędzili Angelice komplementów! „Ślicznotka po mamusi”, „Jaka matka, taka córka”, „Piękne to słoneczko”, pisali podekscytowani.

ZOBACZ TAKŻE: „Zdarzały się ciche dni i awantury”. Robert i Tomasz Stockingerowie szczerze o problemach rodzinnych 

Niedawno złożyła córce wyjątkowe życzenia z okazji 20. urodzin! „20 LAT MINĘŁO, JAK JEDEN DZIEŃ... Dziś największa miłość mojego życia, moja córka Mia Samusionek kończy dwadzieścia lat. No, może brakuje jeszcze kilku godzin, bo urodziła się późnym wieczorem. Pewnie wszystkie mamy tak mają, ale moment gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy, gdy usłyszałam jej płacz i poczułam łzy radości na swojej twarzy jest tak świeży i wyraźny, jakby było to wczoraj. Dziś z dumą patrzę, jak dojrzale i mądrze wkracza w dorosłe życie. Nasza historia jest gotowym scenariuszem na niezły film... Być może byłby mieszanką thrillera, melodramatu, sensacji i filmu psychologicznego, ale z całą pewnością byłaby to historia o ZWYCIĘSKIEJ SILE MIŁOŚCI. I niech ona będzie zawsze Twoim drogowskazem moja mała księżniczko. TO NASZE WSPÓLNE ŚWIĘTO”, napisała Anna Samusionek. 

Czym 21-latka chce się zajmować w przyszłości? Okazuje się, że wybrała artystyczny zawód. „Wybiera się na produkcję filmową i telewizyjną także jest już pełna napięcia, bo za chwilę matura w dość szczególnej sytuacji po półtora roku nauki zdalnej. Nie będzie to łatwe, ale trzymam kciuki i wierzę w powodzenie”, zdradziła jakiś czas temu Anna Samusionek w rozmowie z reporterką Jastrząbpost, Karoliną Motylewską. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Syn Natalii Kukulskiej ma już 23 lata, a jego serce jest już zajęte! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

21-latka prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 3 tysiące osób. Tam zdradziła, że pracuje jako production manager. Pozdrawiamy obie panie!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.