Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Samusionek z córką Angeliką pokazały, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację

Dziś grają do jednej bramki...

Gabriela Czernecka 26 lipca 2021 07:05
Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws

Kilka lat temu córka Anny Samusionek nie chciała utrzymywać z nią kontaktu, mieszkała z ojcem. Aktorce udało się jednak naprawić relacje z pociechą i dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. Nie było łatwo, ale udowodniły, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację.

Jak wygląda córka Anny Samusionek?

Przed laty media rozpisywały się na temat konfliktu Anny Samusionek i jej partnera, którzy nie mogli dojść do porozumienia w kwestii sprawowania opieki nad córką. Chcieli udać się na terapię, która miała pomóc im rozstrzygnąć małżeńskie problemy. W 2013 roku Angelika trafiła do domu dziecka, a później do rodziny zastępczej. Z medialnych doniesień wynikało, że chciała zamieszkać z ojcem. Tak w końcu się też stało, ale z czasem Annie Samusionek udało się odbudować relacje z córką. „Pasją twojego dziecka nie musi być twoją, ale zawsze warto je wspierać, a przy okazji pękać z dumy”, powiedziała dwa lata temu, zdradzając, że jej córka pasjonuje się boksem.

Zobacz także: Anna Samusionek pokazała się po ogromnej metamorfozie!

Anna Samusionek z córką Angeliką, 2004 rok

anna samusionek z cirka
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek relacja z córką

Gdy jakiś czas temu Angelika przebyła operację kolana i jeździła na wózku, Anna Samusionek była przy niej i opiekowała się nią przez cały czas. Później pojechały razem wakacje w Maroku, wspólnie odpoczywały na Mazurach.

Urodzona 4 października 2002 roku Angelika za kilka miesięcy skończy 19 lat. Aktorka jest z niej bardzo dumna i coraz częściej dzieli się z fanami zdjęciami córki. Wspominała na swoich social mediach, jaką bajkę najbardziej lubiła jej córka: „Moja córka była największą wielbicielką bajki, którą czytam post wcześniej. Znała ją na pamięć do tego stopnia, że gdy zmieniłam choć słowo, korygowała mnie, co rozbawiało mnie do łez. Musiałam ją czytać raz za razem, wiec z dużą ulgą przyjęłam wiadomość, że są kolejne przygody Tupcia Chrupcia”, zdradziła.

Zobacz także: Natalia Kukulska zachwyca na zdjęciu z córkami! Podobne do mamy?

Jakiś czas temu córka Anny Samusionek miała okazję sprawdzić się w roli modelki, na potrzeby reklamy kosmetyków, które poleca u siebie aktorka. Musimy przyznać, że Angelika wyrosła na przepiękną kobietę!

Zobacz także: Molestowanie, narkotyki, bankructwo... Smutne życie córki Elvisa Presleya

Teraz Anna Samusionek może cieszyć się doskonałymi stosunkami z córką. Na swoim profilu na Instagramie Angelika ma wpisane nazwisko matki, a nie ojca. Aktorka jest bardzo zaangażowana w życie córki, co potwierdzają wspólne zdjęcia na ich profilach. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.