Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Samusionek z córką Angeliką pokazały, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację

Dziś grają do jednej bramki...

Gabriela Czernecka 10 listopada 2021 18:29
Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws

Kilka lat temu córka Anny Samusionek nie chciała utrzymywać z nią kontaktu, mieszkała z ojcem. Aktorce udało się jednak naprawić relacje z pociechą i dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. Nie było łatwo, ale udowodniły, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację. Jak dziś wygląda Angelika? To już dorosła dziewczyna... 

Trudne relacje Anny Samusionek z córką. Angelika trafiła do domu dziecka

Przed laty media rozpisywały się na temat konfliktu Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy nie mogli dojść do porozumienia w kwestii sprawowania opieki nad córką. Chcieli udać się na terapię, która miała pomóc im rozstrzygnąć małżeńskie problemy. W 2013 roku Angelika trafiła do domu dziecka, a później do rodziny zastępczej. Z medialnych doniesień wynikało, że chciała zamieszkać z ojcem.

Tak w końcu się też stało, ale z czasem Annie Samusionek udało się odbudować relacje z córką. Dzisiaj są one nie tylko poprawne, lecz także... serdeczne! Aktorka „Na wspólnej” wspiera swoją pociechę w rozwijaniu pasji i chętnie zamieszcza zdjęcia z nią w sieci. „Pasją twojego dziecka nie musi być twoją, ale zawsze warto je wspierać, a przy okazji pękać z dumy”, powiedziała dwa lata temu, zdradzając, że jej córka pasjonuje się boksem.

Zobacz także: Anna Samusionek pokazała się po ogromnej metamorfozie!

anna samusionek z cirka
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek z córką Angeliką, 2004 rok

Anna Samusionek: jak wyglądają jej relacja z córką Angeliką obecnie?

Gdy jakiś czas temu Angelika przebyła operację kolana i jeździła na wózku, Anna Samusionek była przy niej i opiekowała się nią przez cały czas. Później pojechały razem wakacje w Maroku, wspólnie odpoczywały na Mazurach.

Urodzona 4 października 2002 roku Angelika – owoc związku aktorki z drugim mężem, Krzysztofem Zuberem (rozwiedli się w 2005 roku) – skończyła niedawno 19 lat. Mama jest z niej bardzo dumna i coraz częściej dzieli się z fanami zdjęciami córki. Wspominała na swoich profilach w mediach społecznościowych m.in., jaką bajkę najbardziej lubiła jej córka, gdy była mała. „Moja córka była największą wielbicielką bajki, którą czytam post wcześniej. Znała ją na pamięć do tego stopnia, że gdy zmieniłam choć słowo, korygowała mnie, co rozbawiało mnie do łez. Musiałam ją czytać raz za razem, wiec z dużą ulgą przyjęłam wiadomość, że są kolejne przygody Tupcia Chrupcia”, ujawniła.

Zobacz także: Natalia Kukulska zachwyca na zdjęciu z córkami! Podobne do mamy?

Jakiś czas temu córka Anny Samusionek miała okazję sprawdzić się w roli modelki, na potrzeby reklamy kosmetyków, które poleca u siebie aktorka. Musimy przyznać, że Angelika wyrosła na przepiękną kobietę!

Zobacz także: Molestowanie, narkotyki, bankructwo... Smutne życie córki Elvisa Presleya

Teraz Anna Samusionek może cieszyć się doskonałymi stosunkami z córką. Na swoim profilu na Instagramie Angelika ma wpisane nazwisko matki, a nie ojca. Aktorka jest bardzo zaangażowana w życie córki, co potwierdzają wspólne zdjęcia na ich profilach. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.