Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Samusionek z córką Angeliką pokazały, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację

Dziś grają do jednej bramki...

Gabriela Czernecka 15 kwietnia 2021 17:57
Anna Samusionek córka
Fot. Tricolors/ East NEws

Kilka lat temu córka Anny Samusionek nie chciała utrzymywać z nią kontaktu, mieszkała z ojcem. Aktorce udało się jednak naprawić relacje z córką i dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. Udowodniły, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację.

Jak wygląda córka Anny Samusionek?

Przed laty media rozpisywały się na temat konfliktu Anny Samusionek i jej partnera, którzy nie mogli dojść do porozumienia w kwestii sprawowania opieki nad córką. Chcieli udać się na terapię, która miała pomóc im rozstrzygnąć małżeńskie problemy. W 2013 roku Angelika trafiła do domu dziecka, a później do rodziny zastępczej. Z medialnych doniesień wynikało, że chciała zamieszkać z ojcem. Tak w końcu się też stało, ale z czasem Annie Samusionek udało się odbudować relacje z córką. „Pasją twojego dziecka nie musi być twoją, ale zawsze warto je wspierać, a przy okazji pękać z dumy”, powiedziała dwa lata temu, zdradzając, że jej córka pasjonuje się boksem. 

Zobacz także: Anna Samusionek pokazała się po ogromnej metamorfozie!

anna samusionek z cirka
Fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek z córką, 2004

Anna Samusionek relacja z córką

Gdy rok temu Angelika przebyła operację kolana i jeździła na wózku, Anna Samusionek opiekowała się nią. Spędziły później razem wakacje w Maroku, wspólnie odpoczywały na Mazurach. Urodzona 4 października 2002 roku Angelika za kilka miesięcy skończy 19 lat. Aktorka jest z niej bardzo dumna i coraz częściej dzieli się z fanami zdjęciami córki. Wspominała na swoich social mediach, jaką bajkę najbardziej lubiła jej córka: „Moja córka była największą wielbicielką bajki, którą czytam post wcześniej. Znała ją na pamięć do tego stopnia, że gdy zmieniłam choć słowo, korygowała mnie, co rozbawiało mnie do łez. Musiałam ją czytać raz za razem, wiec z dużą ulgą przyjęłam wiadomość, że są kolejne przygody Tupcia Chrupcia”, zdradziła. 

Zobacz także: Kolejne rozstanie w życiu Kingi Rusin!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOCHAM TO ZDJĘCIE Z 2004 ROKU ❤ KOCHAM MOJĄ CÓRKĘ ❤ KOCHAM TEN ŚWIAT I MOJE ŻYCIE,POMIMO WSZYSTKICH JEGO MANKAMENTÓW ❤ Moje pokolenie wiele już przeżyło i doświadczyło,ale w jakiej rzeczywistości przyjdzie żyć naszym dzieciom? Zdarzenia, takie jak #pandemia, zbierająca przerażające, śmiertelne żniwo,pozbawiając nas bliskich i przyjaciół,których nie możemy nawet godnie pożegnać,rodzi strach,pytania i niepewność jutra...Ale nie musimy być w tym sami...nie jesteśmy...Nie musimy się bać,choć z pewnością powinniśmy stosować się rygorystycznie do zasad społecznej kwarantanny😷 JEŚLI SZUKASZ UKOJENIA I ODPOWIEDZI...POSŁUCHAJ O 11:00 KAZANIA PASTORA MARIUSZA MAIKOWSKIEGO NA youtube adwentysci.waw.pl (link w BIO) lub na https://pilot.wp.pl/tv 💙😇 NO I PRZEDE WSZYSTKIM #zostańwdomu (📸 autor ???) #God #pice #women #child #weekend #koronawirus #pandemia #wp.pl #koniecświata #theend #actress #she #sunday #sun #happyness

Post udostępniony przez Anna Samusionek 🇵🇱 Official (@anna_samusionek)

Ostatnio córka Anny Samusionek miała okazję sprawdzić się w roli modelki, na potrzeby reklamy kosmetyków, które poleca u siebie aktorka. Musimy przyznać, że Angelika wyrosła na przepiękną kobietę! 

Zobacz także: Molestowanie, narkotyki, bankructwo... Smutne życie córki Elvisa Presleya

Teraz Anna Samusionek może cieszyć się doskonałymi stosunkami z córką. Na swoim profilu na Instagramie Angelika ma wpisane nazwisko matki, a nie ojca. Anna jest bardzo zaangażowana w życie córki. Co potwierdzają publikując wspólne zdjęcia. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.