Przeszedł niesamowitą metamorfozę

Olga Figaszewska 24 czerwca 2023 09:51

Są jej oczkiem w głowie i wielką dumą. Natalia Kukulska nie ukrywa, że z dziećmi łączy ją wyjątkowa wieź. Najstarsza z pociech artystki, Jan Dąbrówka, właśnie dziś kończy 23 lata. Co o nim wiemy? Jest w szczęśliwym związku, a jakiś czas temu pokazał się publicznie z partnerką! Podobnie jak dla jego rodziców, również dla młodego mężczyzny muzyka jest wielką pasją. Wchodzący w dorosłość syn piosenkarki zaczyna planować swoją przyszłość, w której to właśnie ona odgrywa główną rolę... Co artystka mówiła o relacji z Janem?

Kim jest syn Natalii Kukulskiej? Jan Dąbrówka idzie w ślady rodziców!

Dziś 23-letni Jan podąża muzyczną drogą swoich rodziców i dziadków. Natalia podkreśla, że jest niezwykle ambitny. „Pokochał muzykę całym sobą”, mówiła. Skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Uczestniczył również w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma. To właśnie tam uczęszczał na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu. „Charakteryzowało go to, że miał wielki talent muzyczny. Bardzo interesował się zajęciami wokalnymi i aktorskimi. Gorzej było z tańcem, ale tutaj nadrabiał swoją pracą i determinacją”, zdradził jakiś czas temu w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Paweł Podgórski, dyrektor akademii.

CZYTAJ TAKŻE: Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego bardzo przeżył rozwód rodziców. Dziś kroczy własną ścieżką

W lipcu 2017 roku do Internetu trafiło nagranie pt. Nie chcemy się bać, w którym Jan Dąbrówka pokazał swój talent wokalny. Stawiał wówczas swoje pierwsze kroki w komponowaniu własnych utworów. „Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Faktem, a Michał Dąbrówka dodał w TVN, że sam uczył syna pierwszych dźwięków na fortepianie i perkusji.

Jan Dąbrówka w 2019 roku zdał egzamin dojrzałości, liceum ukończył z wyróżnieniem. "Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby. […] Jasiek – jesteś królem", napisała  wówczas w sieci dumna mama.

Jan nie pozostaje dłużny rodzicom i też okazuje im swoje wsparcie dla nowych projektów. Tak było m.in. gdy Natalia Kukulska wydała EP-kę „Jednogłośna” oraz zagrała koncert w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej, gdzie zaprezentowała wczoraj utwory ze swojej płyty „Czułe struny”.

Wszystko wskazuje na to, że syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki doskonale wie, co chce robić w przyszłości. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach. „Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja”, mówił w Dzień Dobry TVN.

Jan Dąbrówka buduje też swoje zawodowe portfolio. Grał na perkusji w trakcie koncertów Natalii Kukulskiej w ramach trasy z melodiami Chopina o nazwie Czułe Struny. Mimo młodego wieku wydał też już dwa albumy. Jeden z nich nosi nazwę MAJAMA.

Jan Dąbrówka ma 23 lata. Tak dziś wygląda syn Natalii Kukulskiej

Jak rodzice odbierają muzykę syna? „To jest twórczość urocza, beztroska, alternatywna i ma pewien rodzaj infantylizmu. Trudno ją sklasyfikować i dlatego to jest coś bardzo świeżego. Ogromnie mi się to podoba”, wyznała Natalia Kukulska w lutym 2021 roku w materiale Dzień Dobry TVN. Chwilę po jego emisji Jan Dąbrówka wystąpił wraz z przyjaciółmi na scenie porannego programu. Grupa wykonała utwór Free Diving.

A jaką mamą dla swoich dzieci jest artystka? „Starałam się być matką taką, jaką sobie wyobrażałam, że powinnam być. Bliską, by nie powodować dystansu, w którym nie będziemy w prawdzie. Nie chciałam, żeby moje dzieci musiały kłamać, bo się boją. [...] Starałam się więc być matką taką, której można powiedzieć o wszystkim. Ciepłą, ale i wskazującą różne drogi, jak to ciepło domowe rozpalać. Bycie razem, wspólne posiłki. Na przykład zawsze gotowałam, prawie codziennie, a jeśli nie mogłam, to dbałam o to, by wszystko było przygotowane", mówiła artystka Krystynie Pytlakowskiej w 2021 roku.

Obecnie Jan Dąbrówka ma 23 lata. A gdy w czerwcu ubiegłego roku obchodził swoje urodziny, życzenia złożyła mu między innymi siostra. „Pan brat doszedł do 22. Szczęśliwej „22” Panie bracie. Jesteś jedynym w swoim rodzaju bratem”, napisała wówczas Anna Dąbrówka, publikując archiwalne zdjęcia, na których oboje pozują. 

ZOBACZ TAKŻE: Paweł Deląg opublikował zdjęcie z synem i chrześniakiem. Internauci porównali ich do słynnego aktora

O święcie najstarszej latorośli nie zapomniała również dumna mama. Natalia Kukulska opublikowała na swoim profilu na Instagramie dwa wpisy poświęcone synowi, opatrując je fotografiami.

Dzisiejszy jubilat Jaś Dąbrówka! Fajny gość! Serio. Wiem o tym coś! Synu 22 lata? - musisz mnie tak postarzać? Niech wszystko dzieje się w Twoim życiu najpiękniej! Mama kocha z całego serca na Instagramie i poza. Mam jeszcze mniej oficjalne zdjęcia. Da się kochać ten chłopak! I zagra na bębnach, marimbie i pianie. Dobra. Dosyć tej promocji dzieci panowie i panie! Co zrobię jak ja bardziej z niego dumna niż rozumna!”, napisała artystka (fotografie zobaczysz poniżej).

Do kogo podobny jest Jan Dąbrówka?

Zdaniem internautów, Janek to... wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji. Syn Kukulskiej zaczął już nawet komponować, a muzyce poświęca mnóstwo czasu. To nie jedyna jego pasja. Jan interesuje się również sportem: „Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty”, mówiła.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: „Zdarzały się ciche dni i awantury”. Robert i Tomasz Stockingerowie szczerze o problemach rodzinnych 

Jeszcze nie tak dawno wspólnie pozowali przed obiektywem VIVY!, a dziś syn Natalii Kukulskiej to już dorosły mężczyzna. Jak w minionych latach zmieniał się Jan Dąbrówka? Sprawdź w naszej galerii! 23-latek posiada również konto na Instagramie, które obserwuje ponad 5,8 tysiąca osób.  

Jan Dąbrówka z partnerką oraz jego siostra Anna Dąbrówka ze swoim partnerem. Warszawa, 27.09.2022 rok, Prezentacja kolekcji biżuterii i akcesoriów W.KRUK

1/10
Natalia Kukulska, Viva! 2003
Copyright @Dagmara
1/10

Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką i synkiem w 2003 roku

2/10
Natalia Kukulska w ciąży
Copyright @Patrycja Woy
2/10

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka, Viva! 2005

3/10
Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska
Copyright @Patrycja Woy-Wojciechowska, Youtube
3/10

Tak zmieniał się Jan Dąbrówka. Dziś to dorosły mężczyzna!

4/10
Michał Dąbrówka i Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram @natalia.kuklska
4/10

Jan Dąbrówka od dziecka przejawiał muzyczny talent

5/10
Natalia Kukulska, Laura Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
5/10

Największym zaskoczeniem jest, że Jan to wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji, jest niezwykle podobny do swojego taty, Michała Dąbrówki.

6/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
6/10

Tak dorastał syn Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka

7/10
Natalia Kukulska, Jan Dąbrówska
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
7/10

Tak syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki wyglądał w wieku 19 lat!

8/10
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, dzieci Natalii Kukulskiej, Warszawa, 25.08.2020 rok
Copyright @Jakub Kaminski/East News
8/10

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka z dziećmi: Janem Dąbrówką i Anną Dąbrówką, odsłuch albumu artystki „Czułe struny”, Warszawa, 25.08.2020 rok

9/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej, Dzień Dobry TVN, 24.02.2021 rok
Copyright @VIPHOTO/East News
9/10

Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej przed studiem „Dzień Dobry TVN”, 24.02.2021 rok

10/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej, Dzień Dobry TVN, 24.02.2021 rok
Copyright @VIPHOTO/East News
10/10

Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej przed studiem „Dzień Dobry TVN”, 24.02.2021 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.