O TYM SIĘ MÓWI

Syn Natalii Kukulskiej ma już 19 lat i idzie w ślady rodziców. Zobaczcie, jak wygląda!

Jan Dąbrówka rozpoczyna dorosłe życie!

Olga Figaszewska 24 czerwca 2019 17:50

Dla Natalii Kukulskiej rodzina jest najważniejsza. O swoich pociechach zawsze wypowiada się z czułością. Niedawno głośno było o jej córce, dziś mówi się o najstarszym synu. Janek Dąbrówka dziś obchodzi swoje 19. urodziny. Muzyka, podobnie jak w przypadku rodziców, także jest jego pasją – gra na perkusji oraz pianinie. Najstarsze dziecko Kukulskiej wchodzi w dorosłe życie i już planuje swoją przyszłość. Czy muzyka stanie się jego sposobem na życie?

Kim jest syn Natalii Kukulskiej? Jan Dąbrówka idzie w ślady rodziców!

Dziś 19-letni Jan podąża muzyczną drogą swoich rodziców i dziadków. Natalia podkreśla, że jest niezwykle ambitny. „Pokochał muzykę całym sobą”, mówiła. Skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Uczestniczy również w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma. To właśnie tam uczęszczał na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu.

Dwa lata temu do Internetu trafiło nagranie pt. Nie chcemy się bać, w którym Jan Dąbrówka pokazał swój talent wokalny. Stawiał wówczas swoje pierwsze kroki w komponowaniu własnych utworów. „Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Faktem.

Jan Dąbrówka niedawno zdał egzamin dojrzałości, liceum ukończył z wyróżnieniem. ,,Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby. (…) Jasiek – jesteś królem", napisała dumna mama.

Wszystko wskazuje na to, że syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki doskonale wie, co chce robić w przyszłości. Jak podawało Życie na Gorąco, chłopak myślał o studiach muzycznych na Akademii Muzycznej w Warszawie, ale nie wykluczał przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.

Media donosiły, że kilka miesięcy temu cała rodzina wyjechała do USA, przyjrzeć się ofertom poszczególnych uczelni. Jan zainteresował się przede wszystkim jedną szkołą w Los Angeles, a także zawrotnym tempem życia.  Podobno Jan rozważał również studiowanie anglistyki, ale wybór padł na studia muzyczne, najprawdopodobniej w Londynie. ,,Przed nim muzyczne studia. To kolejna płaszczyzna porozumienia", mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Super Expressem. Rodzice wspierają syna w spełnianiu marzeń. Niewykluczone, że już niedługo wkroczy do show-biznesu!

Zdaniem internautów, Janek to... wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji. Syn Kukulskiej zaczął już nawet komponować, a muzyce poświęca mnóstwo czasu. To nie jedyna jego pasja. Jan interesuje się również sportem: „Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty”, mówiła.

Jeszcze nie tak dawno wspólnie pozowali przed obiektywem VIVY!, a dziś syn Natalii Kukulskiej to już dorosły mężczyzna. Jak wygląda Jan Dąbrówka? Sprawdź w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.