Przeszedł niesamowitą metamorfozę

Olga Figaszewska 25 grudnia 2021 19:02

Rodzina jest dla niej najważniejsza, a o swoich dzieciach zawsze mówi z ogromną czułością i dumą. Najstarsza z pociech Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka, ma już 21 lat! Podobnie jak dla jego rodziców, również dla młodego mężczyzny muzyka jest wielką pasją. Wchodzący w dorosłość syn piosenkarki zaczyna planować swoją przyszłość, w której to właśnie ona zaczyna odgrywać główną rolę...

Kim jest syn Natalii Kukulskiej? Jan Dąbrówka idzie w ślady rodziców!

Dziś 21-letni Jan podąża muzyczną drogą swoich rodziców i dziadków. Natalia podkreśla, że jest niezwykle ambitny. „Pokochał muzykę całym sobą”, mówiła. Skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Uczestniczył również w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma. To właśnie tam uczęszczał na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu. „Charakteryzowało go to, że miał wielki talent muzyczny. Bardzo interesował się zajęciami wokalnymi i aktorskimi. Gorzej było z tańcem, ale tutaj nadrabiał swoją pracą i determinacją”, zdradził kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Paweł Podgórski, dyrektor akademii.

Cztery lata temu do Internetu trafiło nagranie pt. Nie chcemy się bać, w którym Jan Dąbrówka pokazał swój talent wokalny. Stawiał wówczas swoje pierwsze kroki w komponowaniu własnych utworów. „Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Faktem, a Michał Dąbrówka dodał w TVN, że sam uczył syna pierwszych dźwięków na fortepianie i perkusji.

Jan Dąbrówka dwa lata temu zdał egzamin dojrzałości, liceum ukończył z wyróżnieniem. ,,Są takie chwile, kiedy z dumy i wzruszenia oko wilgotnieje. Gdy słyszysz piękne słowa o swoim dziecku od nauczycieli, którzy przez 6 lat przejęli ster i nawigację w życiu tak ważnej dla Ciebie osoby. (…) Jasiek – jesteś królem", napisała  wtedy w sieci dumna mama.

Jan nie pozostaje dłużny rodzicom i też okazuje im swoje wsparcie dla nowych projektów. Na swoim instagramowym profilu pogratulował dziś Natalii Kukulskiej wydania EP-ki ”Jednogłośna” oraz koncertu w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej, gdzie wokalistka zaprezentowała wczoraj utwory ze swojej płyty „Czułe struny”.

Wszystko wskazuje na to, że syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki doskonale wie, co chce robić w przyszłości. Obecnie jest studentem Akademii Muzycznej w Katowicach. „Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja”, mówił w Dzień Dobry TVN.

Jan Dąbrówka buduje też swoje zawodowe portfolio. Niedawno zagrał na perkusji podczas jednego z koncertów Natalii Kukulskiej w ramach trasy z melodiami Chopina o nazwie Czułe Struny. Mimo młodego wieku wydał też już dwa albumy. Jeden z nich nosi nazwę MAJAMA.

Jak rodzice odbierają muzykę syna? „To jest twórczość urocza, beztroska, alternatywna i ma pewien rodzaj infantylizmu. Trudno ją sklasyfikować i dlatego to jest coś bardzo świeżego. Ogromnie mi się to podoba”, wyznała Natalia Kukulska w lutym tego roku w materiale Dzień Dobry TVN. Chwilę po jego emisji Jan Dąbrówka wystąpił wraz z przyjaciółmi na scenie porannego programu. Grupa wykonała utwór Free Diving.

Czytaj też: Wielkie szczęście i wzajemne wsparcie. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 21 lat

Do kogo podobny jest Jan Dąbrówka?

Zdaniem internautów, Janek to... wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji. Syn Kukulskiej zaczął już nawet komponować, a muzyce poświęca mnóstwo czasu. To nie jedyna jego pasja. Jan interesuje się również sportem: „Zauważyłam, że uwielbia także sport, gra w piłkę nożną, gra nawet w klubach. To jest fantastyczne, że nie marnuje czasu. A w dzisiejszych czasach właśnie chyba to jest największym problemem. Gdy dzieci mają za dużo wolnego czasu, wtedy zaczynają sprawiać kłopoty”, mówiła.

Jeszcze nie tak dawno wspólnie pozowali przed obiektywem VIVY!, a dziś syn Natalii Kukulskiej to już dorosły mężczyzna. Jak wygląda Jan Dąbrówka? Sprawdź w naszej galerii!  

Zobacz także: Natalia Kukulska zamieściła w sieci urocze zdjęcie z córką! Fani są zachwyceni

1/10
Natalia Kukulska, Viva! 2003
Copyright @Dagmara
1/10

Natalia Kukulska z Michałem Dąbrówką i synkiem w 2003 roku

2/10
Natalia Kukulska w ciąży
Copyright @Patrycja Woy
2/10

Natalia Kukulska i Jan Dąbrówka, Viva! 2005

3/10
Jan Dąbrówka i Natalia Kukulska
Copyright @Patrycja Woy-Wojciechowska, Youtube
3/10

Jan Dąbrówka jako dziecko i teraz

4/10
Michał Dąbrówka i Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram @natalia.kuklska
4/10

Jan Dąbrówka jako dziecko i teraz

5/10
Natalia Kukulska, Laura Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
5/10

Największym zaskoczeniem jest, że Jan to wykapany tata! Łączy ich nie tylko gra na perkusji, jest niezwykle podobny do swojego taty, Michała Dąbrówki.

6/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej
Copyright @Instagram @natalia.kukulska
6/10

Tak wygląda dziś syn Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka

7/10
Natalia Kukulska, Jan Dąbrówska
Copyright @Instagram/@natalia.kukulska
7/10

Syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki kończy 19 lat!

8/10
Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, dzieci Natalii Kukulskiej, Warszawa, 25.08.2020 rok
Copyright @Jakub Kaminski/East News
8/10

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka z dziećmi: Janem Dąbrówką i Anną Dąbrówką, odsłuch albumu artystki „Czułe struny”, Warszawa, 25.08.2020 rok

9/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej, Dzień Dobry TVN, 24.02.2021 rok
Copyright @VIPHOTO/East News
9/10

Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej przed studiem „Dzień Dobry TVN”, 24.02.2021 rok

10/10
Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej, Dzień Dobry TVN, 24.02.2021 rok
Copyright @VIPHOTO/East News
10/10

Jan Dąbrówka, syn Natalii Kukulskiej przed studiem „Dzień Dobry TVN”, 24.02.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.