halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News
z życia gwiazd

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego bardzo przeżył rozwód rodziców. Dziś kroczy własną ścieżką

„Zawsze był cierpliwy względem mnie i różnych moich wyborów”

Marcjanna Maryszewska 22 czerwca 2023 16:50
halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Życie prywatne Haliny Mlynkovej nadal owiane jest pewną tajemnicą, której ona sama pilnie strzeże od wielu lat. Równocześnie nie brakowało w nim zawirowań, a oczy fanów nadal zwrócone są ku niej. Obchodząca 22 czerwca urodziny wokalistka jest mamą dwóch synów. Najstarszy nazywa się Piotr i jest owocem jej małżeństwa z aktorem Łukaszem Nowickim. Para na początku chętnie pokazywała się z pociechą publicznie, dziś Piotr Nowicki jest już dorosły i sam decyduje o swoim wizerunku. Jak wyglądają jego relacje ze sławną mamą? 

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki byli małżeństwem, doczekali się syna

Historia miłości Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego pełna była wzlotów i upadków. Miłość od pierwszego wejrzenia, szybki ślub, decyzja o powiększeniu rodziny... „Fantastycznie nam się rozmawiało. Świetna energia, wspólne tematy. Nie wiedziałem, czy będę z nią żył, miał romans, czy to będzie matka moich dzieci. Ale wiedziałem, że jest mi z nią dobrze i że chcę ją widywać każdego dnia" — mówił o byłej już żonie Łukasz Nowicki. Na potrzeby zalegalizowania związku aktor zdecydował się nawet zmienić wiarę.

W 2004 roku na świecie pojawił się ich wspólny syn Piotr. Halina Mlynkova zrobiła sobie przerwę od pracy, aby zająć się dorastającą pociechą. Był to jednak dla niej szczególnie trudny czas, a równoczesna potrzeba rozwodu wzbudziła w niej wiele wątpliwości co do niespełnionych ambicji...

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki z synem, 14.06.2010

Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: 14.06.2010 PREMIERA FILMU TOY STORY 3
Fot. VIPHOTO/East News

"Od narodzin Piotrusia żyję z ciągłymi wyrzutami sumienia. Kiedy jestem z nim, to myślę o uciekającym czasie, o niewykorzystanych szansach, o tym, że nie realizuję się zawodowo. Podobnie jest z naszymi podróżami. Kiedy nie jadę z Łukaszem, strasznie mu zazdroszczę. Ale kiedy już gdzieś się oddalę, czuję, że powinnam być z Piotrusiem. Tęsknię potwornie i nie mogę się doczekać naszego spotkania. I tak w koło. Muszę wyjeżdżać, poznawać świat, tęsknić, tulić się i płakać po powrocie z radości. Nie umiem inaczej" — zwierzała się artystka w rozmowie z Galą. Tymczasem Łukasz Nowicki starał się pracować za dwóch. Niestety, przez natłok aktorskich zleceń bywał w domu coraz rzadziej...

CZYTAJ TAKŻE: Ona kocha towarzystwo, on woli odpoczywać w domu. Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski od niemal 5 lat są małżeństwem

Po dziesięciu latach wspólnego życia zrozumieli, że miłość nie była im przeznaczona. W 2012 roku gruchnęła wiadomość o rozstaniu, która zaskoczyła nie tylko fanów, ale również... ich 8-letniego wówczas syna. Media wyprzedziły rodziców w poinformowaniu Piotra o swojej decyzji. „Najgorsze jest to, że musieliśmy przyśpieszyć rozmowę z naszym synem, bo media wyręczyły nas w poinformowaniu go o tym! To straszne... On to bardzo przeżył" — mówił rozżalony Łukasz Nowicki w programie Tomasz Lis na żywo. Zgodnie wystąpił w nim razem z eksmałżonką, aby zdementować doniesienia krążące wokół rozwodu.

Dziś syn utalentowanej wokalistki i gwiazdora ekranów jest już pełnoletni. Żyje własnym życiem i strzeże swojej prywatności, podobnie jak rodzice. Do pewnego momentu chętnie pokazywał się u ich boku, dziś okazja musi być naprawdę wyjątkowa — jak na przykład urodziny, przy okazji których Halina Mlynkova co roku z dumą prezentuje zdjęcia zarówno archiwalne, jak i aktualne!

Halina Mlynkova jest dumna z najstarszego syna. Relacje z Piotrem Nowickim

Nieczęsto zdarza się, aby Halina Mlynkowa wspominała o dorastającym synu publicznie. Jednak gdy to robi, zawsze przepełniona jest dumą i podziwem. Piotr Nowicki odziedziczył po niej zdolności muzyczne, lecz nie czuje powołania. Ma zupełnie inne marzenia. "Piotrek jest bardzo uzdolniony, przede wszystkim muzycznie, natomiast nie do końca chciał swój talent rozwijać. Czasami tak jest... Poszedł trochę inną drogą i chce pracować z drugiej strony kamery" — mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z serwisem Plejada. Opowiedziała również o ścieżce edukacyjnej syna, a także jego pierwszych sukcesach w obranym przez siebie zawodzie. Okazało się, że 19-latek jest już całkiem znany w środowisku internetowym.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Andrzeja Gołoty to wykapany ojciec! 26-latek wyrósł na przystojnego mężczyznę... Czy poszedł w ślady taty?

"Piotrek uczy się w liceum filmowym, które w przyszłym roku kończy. Chodził do szkoły podstawowej w Czechach, gdzie edukacja trwa dziewięć lat. Do matury został mu więc jeszcze rok. Jego pasją jest montaż internetowy i gry komputerowe. Montuje m.in. trailery do serwerów gier komputerowych, współpracuje z youtuberami. W świecie twórców internetowych jest znaną postacią, ma sporo pracy dodatkowej i fajnie sobie zarabia" — zaznaczała dumna mama.

halina mlynkova, piotr nowicki
Fot. instagram @halinamlynkova

Choć w ich życiu rodzinnym nie zawsze było kolorowo, na szczęście kontakt z synem pozostał bez zmian. Halina Mlynkowa nie kryje swojej ulgi. "Jestem z niego bardzo dumna, bo to dobry chłopak. Zawsze był cierpliwy względem mnie i różnych moich wyborów. Strasznie się cieszę, że mamy tak fajną relację i Piotrek nadal ma ochotę spędzać czas również z mamą. Dla mnie to jest super”, mówiła. Warto dodać, że to właśnie ona po raz pierwszy zdecydowała pokazać się syna publicznie po raz pierwszy od lat. Zrobiła to w 2022 roku przy okazji jego 18. urodzin. Opis stanowiły pełne czułości słowa skierowane do Piotra. Artystka zapewniła, że nawet jako dorosły mężczyzna zawsze może na nią liczyć. „Wspaniały młody człowiek z pasją i marzeniami. Nie przestawaj marzyć, realizuj marzenia i pamiętaj, że zawsze jestem blisko" — napisała.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wie, że będzie im trudno w życiu, chroni je przed jednym. Paulina Krupińska o relacji z dziećmi

Z kolei w czerwcowej rozmowie z serwisem Party wyznała, że bardzo brakuje jej starszego syna, którego od dawna nie widziała. "Teraz [tęsknię — przyp.red] za moim synkiem — jednym i drugim. Ten duży oczywiście ma mnie w nosie, bo ma swój świat, jest duży", przyznała w żartobliwym tonie, podkreślając, iż nie chce, aby jej słowa zostały źle odebrane. Na co dzień przecież bardzo wspiera syna i życzy mu wszystkiego dobrego w życiu. Taka matczyna miłość to prawdziwy skarb!  

Halina Mlynkova z synem Piotrem, 18.03.2012

WARSZAWA Syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego, Piotr Nowicki: 18.03.2012 PREMIERA SPEKTAKLU
Fot. VIPHOTO/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.