halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News
O tym się mówi

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej skończył 19 lat! Tak wygląda dziś Piotr

Podobny do sławnych rodziców?

Marta Nawacka 24 stycznia 2023 09:06
halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 21.09.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki doczekali się wspólnie syna. Choć ich małżeństwo nie przetrwało, to oboje starali się pozostać w dobrych relacjach. Pociecha pary właśnie skończyła 19 lat, czym dumni rodzice podzielili się ze swoimi obserwatoriami w mediach społecznościowych. Prezenter zamieścił serię urodzinowych zdjęć Piotra, a fani nie mają wątpliwości: młody mężczyzna to całkowita mieszanka mamy i taty! Jak dziś wygląda?

Syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej świętuje urodziny

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Wspólnie doczekali się syna Piotra i choć z czasem ich drogi się rozeszły, a związek nie przetrwał, to wciąż pozostali w dobrych relacjach. „Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu”, mówił jakiś czas temu aktor w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem.

Oboje ułożyli sobie życie u boku innych osób. Halina Mlynkova związała się z Marcinem Kindlą, którym doczekała się synka Leo. Chłopiec w czerwcu ubiegłego roku obchodził pierwsze urodziny. Łukasz Nowicki w 2016 roku odnalazł szczęście u boku Olgi Paszkowskiej, a w 2018 roku para powitała na świecie córeczkę. Najstarsza pociecha aktora i wokalistki, syn Piotr, skończył właśnie 19 lat.

Czytaj też: Związała się z byłym trenerem, chroni swoją prywatność... Jak wygląda życie Magdy Linette?

halina mlynkova, łukasz nowicki, syn Piotr, Warszawa, 15.06.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki z synem Piotrem, Warszawa, 15.06.2010 rok

Jak wygląda dziś syn Łukasza Nowickiego i Haliny Mlynkovej?

Z okazji 19. urodzin pierworodnego syna, Łukasz Nowicki zamieścił wyjątkowe życzenia dla młodego mężczyzny oraz serię uroczych, wspólnych kadrów ze swoją pociechą. „Mój Syn… Piotrek kończy dziś 19 lat… Ostatnie "naście". Stałeś się synku fantastycznym, wrażliwym, młodym mężczyzną! Jestem z Ciebie dumny”, napisał prezenter.

Na profilu Haliny Mlynkovej także pojawiło się zdjęcie nastolatka i życzenia od mamy. „Happy B my love”, możemy przeczytać. Fani artystów nie kryli zachwytu nowymi zdjęciami Piotra. Nie zabrakło komplementów oraz twierdzeń, że syn słynnej pary jest całkowitą mieszanką obojga rodziców. Piotrowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Zobacz także: Córka Heatha Ledgera i Michelle Williams kilka miesięcy temu skończyła 17 lat. Matilda jest łudząco podobna do taty

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.