Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Młodszy syn Haliny Mlynkovej ma już rok! Wokalistka po raz pierwszy pokazała twarz pociechy na zdjęciach

"Dziś mija roczek! Rok, który zmienił wszystko na lepsze!"

Dorota Falkowska 30 czerwca 2022 07:55
Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Halina Mlynkova po rozstaniu z Leszkiem Wronką na nowo odnalazła miłość. Dziś jest szczęśliwa u boku producenta muzycznego Marcina Kindla. Rok temu na świat przyszedł ich synek, Leo. To nie pierwsze dziecko wokalistki, bo wraz z byłym mężem — Łukaszem Nowickim są rodzicami Piotra, który w tym roku osiąga pełnoletność! 

W 2021 roku w programie „Pytanie na śniadanie" artystka, mówiąc o ciąży, nie kryła swojej ekscytacji: „Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku”, wyznała. 

W innym wywiadzie wokalistka zdobyła się na takie wyznanie: „Życie bardzo szybko płynie i dlatego nie warto godzić się na kompromisy, które nam szkodzą, i pytać samych siebie, komu co wypada i kiedy. Bo co ludzie powiedzą? A może… czy jestem za stara? Na co? Na szczęście?”, powiedziała w ubiegłym roku w rozmowie dla Party.

Zobacz także: Halina Mlynkova i Marcin Kindla tworzą szczęśliwą parę! Jaka jest historia ich miłości?

Halina Mlynkova i Marcin Kindla

Halina Mlynkova, Marcin Kindla
Fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała twarz młodszego syna

Tymczasem mija już rok odkąd najmłodsza pociecha Haliny Mlynkovej i jej partnera jest już na świecie. Z tej okazji wokalistka postanowiła zrobić prezent także swoim fanom i obserwującym i po raz pierwszy pokazała publicznie twarz synka. 

"Leo 29.6.2021 Dziś mija roczek! Rok, który zmienił wszystko na lepsze! Kochamy Cię. Mama, Tata, Niko, Piter", napisała szczęśliwa mama pod serią uroczych kadrów z małym Leo. 

Pod urodzinowym postem pojawiło się mnóstwo życzeń i zachwytów nad uroczym solenizantem. Narodziła się także kwestia dyskusyjna, czyli do kogo bardziej podobny jest chłopiec, do mamy, czy taty? Zdania są podzielone! 

Czytaj również: Halina Mlynkova o nieudanym małżeństwie: „Byłam zmęczona kolejną taką sytuacją”

Halinka Mlynkova, Halina Mlynkova, VIVA! grudzień 2016, 25/2016
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.