Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Szelągowska jest po trzech nieudanych małżeństwach. Teraz wyznała, co sądzi o byłych mężach

Czy wie, dlaczego jej związki się rozpadały?

Rafał Kowalski 21 grudnia 2021 07:51
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Tych trzech mężów doczekała się w swoim życiu Dorota Szelągowska, która pod koniec lipca otrzymała ostatni rozwód. Projektantka wnętrz rzadko opowiada o swoim życiu uczuciowym i prywatnym, ale w nowym wywiadzie zrobiła wyjątek…

Dorota Szelągowska o byłych partnerach

Co gwiazda TVN zdradziła Żurnaliście, w którego podcaście gościła niedawno? Okazuje się, że prowadzącemu popularną audycję udało namówić się Dorotę Szelągowską na kilka osobistych zwierzeń. Na pierwszy ogień poszła kwestia rozpadu jej małżeństw. Jakie były przyczyny? „Nie jestem w stanie się wypowiadać na temat związków, ponieważ ja w ogóle nie umiem w związki (…) Bardzo lubię moje łóżko, moją garderobę i różne rzeczy, a jednocześnie to nie jest tak, że ja nie mam ludzi dookoła”, mówiła ulubienica widzów.

Z kolei gdy przyszło o emocje, jakimi obdarza dziś byłych partnerów, okazało się, że w grę wchodzę tylko dobre. „Wszyscy mężczyźni, których spotkałam w życiu, byli naprawdę fajni. Każdy z nich miał coś bardzo fajnego w sobie i po każdym z nich zostało albo we mnie coś dobrego, albo jakieś fajne dziecko. Naprawdę mam bardzo dużą wdzięczność za te wszystkie związki, w których byłam”, przyznała Dorota Szelągowska.

Zobacz także: Dorota Szelągowska z okazji 41. urodzin opowiedziała o swoich problemach z samoakceptacją

Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Ideał mężczyzny według Doroty Szelągowskiej

Mówi się, że ideały nie istnieją. Czy zgadza się z tym prowadząca Totalne remonty Szelągowskiej? Okazuje się, że tak.

Ale i tak mama 20-letniego Antka i 3-letniej Wandy, wie czego szuka u potencjalnego partnera. „Wydaje mi się, że to jakiś trudny temat. Oczywiście, mogę powiedzieć banały: pewność siebie, bla, bla, bla. Natomiast na pewno taką absolutną rzeczą, która jest dla mnie najważniejsza, jest poczucie humoru”, zdradziła Żurnaliście gwiazda.

Spodziewaliście się po Dorocie Szelągowskiej takiej otwartości? 

Czytaj także: Katarzyna Grochola doświadczyła przemocy domowej: „Córka uratowała nam życie”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.