Meghan Markle rodziła w szpitalu w Kalifornii. Co wiemy o placówce?
Fot. Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Do sieci trafiło nowe zdjęcie synka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Archie bardzo się zmienił

Podobny do mamy czy do taty? 

Karol Sowa 2 grudnia 2022 07:55
Meghan Markle rodziła w szpitalu w Kalifornii. Co wiemy o placówce?
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Jakiś czas temu Meghan Markle i książę Harry postanowili zrezygnować z przywilejów brytyjskiej rodziny królewskiej. Już od dwóch lat mieszkają w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam wychowują swoje pociechy. Co więcej, rzadko publikują wspólne fotografie. Ostatnie oficjalne zdjęcie Archiego powstało rok temu. Dla fanów tej pary mamy cudowną wiadomość! Do sieci trafił nowy kadr z chłopcem i jego mamą. To jest prawdziwy słodziak. Jak myślicie, do kogo jest bardziej podobny? 

Do sieci trafło najnowsze zdjęcie Archiego! Jak wygląda syn Meghan Markle i księcia Harry’ego? 

Zakochani rzadko udostępniają zdjęcia swoich dzieci. Przypomnijmy, że ostatnia oficjalna fotografia ich pociechy pojawiła się rok temu. Fani popularnej pary z pewnością są ciekawi, jak teraz wygląda Archie, który w maju skończy już 4 lata. Mamy dla nich fantastyczną wiadomość, ponieważ w mediach społecznościowych zamieszczono kadr Meghan Markle z jej synkiem. To jest prawdziwy słodziak.  

CZYTAJ TEŻ: Udawała czy faktycznie się wzruszała? Sprawdzamy, czy świat widział, by królowa płakała!

Książe Harry, Meghan Markle, książę Archie z wizytą w RPA, 2019
Fot. Toby Melville/Press Association/East News

Do kogo podobny jest syn Meghan Markle i księcia Harry’ego? 

W komentarzach możemy przeczytać wiele pięknych słów. „Jaki on jest słodki”, „Jest uroczy, szkoda, że nie pokazują go częściej”, „Bardzo się zmienił od ostatnich zdjęć. Chyba teraz bardziej przypomina mamę”, piszą internauci.  

Chłopczyk przez ostatni rok przeszedł dużą metamorfozę. Na jego głowie pojawiły się bujne włosy, które z pewnością odziedziczył po swoim tacie, natomiast ciemne oczy po mamie.

A Wy jak myślicie? 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania: Metamorfoza księżnej Kate - od początkującej księżnej do przyszłej królowej

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego Archie, 4.07.2022

Fot. Instagram: @bea_york

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.