MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała nagranie z synkiem. Liam zaśpiewał jej anglojęzyczny utwór

Czy 4-latek odziedziczył talent po mamie?

Karol Sowa 4 grudnia 2022 07:49
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Mimo że Marinie i jej 4-letniemu synkowi nie udało się dotrzeć do Kataru, to nie oznacza, że nie wspierają Wojciecha Szczęsnego. Cała rodzina na bieżąco ogląda wszystkie mecze reprezentanta Polski. W wolnej chwili nawet do niego dzwonią. Przypomnijmy, że kilka dni temu na profilu ulubienicy słuchaczy mogliśmy obejrzeć wzruszający fragment rozmowy z bramkarzem. Teraz żona kadrowicza zamieściła kolejne nagranie. Tym razem w roli głównej obserwowaliśmy 4-letniego Liama, który zaśpiewał najnowszy utwór swojej ukochanej mamy. To wideo chwyta za serce. 

Marina Łuczenko — Szczęsna opublikowała nagranie z synem 

Wokalistka od zawsze jest aktywna na swoich social mediach. Codziennie publikuje nowe materiały. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, że dumna mama przez cały czas zajmuje się swoim synkiem.

Rodzice czterolatka kilka razy udowodnili, że ich pociecha jest wszechstronnie uzdolniona. Przypomnijmy, że gwiazda jakiś czas temu w rozmowie z „Super Express Sport” mówiła, że Liam jest wielkim fanem piłki nożnej. Niedawno poznaliśmy jego kolejny talent.  

Piosenkarka opublikowała filmik, na którym czterolatek wykonuje jej najnowszy utwór pod tytułem „This is the moment”. Cały tekst piosenki został napisany w języku angielskim, jednak syn sportowca nie miał z nim żadnego problemu. Wielu internautów było pod ogromnym wrażeniem, ponieważ słowa, które zaśpiewał Liam były takie same, jak w oryginale. Chłopczyk bardzo się zaangażował. Widać, że sprawiło mu to ogromną przyjemność. „Kiedy Twój 4-letni syn śpiewa Twoją piosenkę — bezcenne. LIAM”, napisała Marina pod postem. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Historia niewidomej biegaczki poruszyła całą Polskę. Co dziś robi Joanna Mazur? 

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Internauci chwalą syna Wojciecha Szczęsnego i Mariny 

Pod nagraniem pojawiło się wiele ciepłych i pięknych słów. Fani ulubienicy słuchaczy byli pod ogromnym wrażeniem. Zachwycili się talentem Liama. „Omg ❤️😍 zdolniacha!”, „Ej serio, jak na 4-latka on ma ogromne predyspozycje muzyczne”, „Ten moment, kiedy 4-letni syn Mariny posługuje się lepiej językiem angielskim, niż 30-letnia ja 😂 słodziak!️ Na pewno powód do wzruszeń 😍”, „Dzięki Waszej rodzinie świat jest piękniejszy ❤️ Wszystkiego, co dla Was najlepsze”, „Zdolny po Tobie ❤️”, czytamy. 

My również gratulujemy chłopczykowi. Mamy nadzieję, że za niedługo usłyszymy kolejne utwory w jego wykonaniu. 

CZYTAJ TEŻ: Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami! Udostępnili zdjęcia z małą pociechą

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.