Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. "Była to decyzja trudna, lecz konieczna", napisali w oświadczeniu 

Aktorzy rozchodzą się po 6 latach małżeństwa

Dorota Falkowska 12 października 2022 06:45
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, sesja Viva!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, właśnie ogłosiła zakończenie swojego związku. Aktorzy pobrali się w 2016 roku i doczekali się córki Heleny. "Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu", napisali w swoim oświadczeniu w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłaszają rozstanie

Plotki i pierwsze doniesienia o kryzysie w związku pary już od pewnego czasu pojawiały się w mediach. Na informację o ich rozstaniu, która została opublikowana przez jeden z serwisów już kilka dni temu, Katarzyna Warnke stanowczo zaprzeczyła. Jednak w miniony, wtorkowy wieczór, na branżowej imprezie Party Fashion Night małżeństwo pozowało na ściance oddzielnie, co ponownie podsyciło pogłoski o ich rozstaniu, tym razem słusznie. 

Niedługo po zakończonym evencie aktorzy opublikowali w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowali o swoim rozstaniu, zaznaczając przy tym, że będzie to ich jedyny komentarz w tej sprawie. 

Katarzyna Warnke, Warszawa Party Fashion Night 2022, 11 października

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się.
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Piotr Stramowski, Warszawa Party Fashion Night 2022, 11 października

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się.
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

"Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności", czytamy na profilach na Instagramie i Facebooku gwiazd.  

Pod oświadczeniem pojawiają się liczne komentarze ze strony bliskich i fanów. "Bardzo smutno. Para jak z żurnala, ale to jak widać nie wystarczy. Szczęścia Wam obojgu życzę", "Trudno w to uwierzyć, szacunek za klasę i dużo pozytywnej energii dla was", "Myślałam, że wy tak na serio i nie ma drugiej piękniejszej miłości w show-bizie niż wasza" — można przeczytać pod najnowszym postem pary. 

Czytaj także: Katarzyna Warnke była zdradzana przez byłego partnera! Ujawniła kulisy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w przyszłym roku świętowaliby 10-lecie swojej relacji. Para pobrała się w lipcu 2016 roku, trzy lata później na świat przyszła ich córka Helena.  

Czytaj także: Katarzyna Warnke zdradza za dużo w wywiadach? Piotr Stramowski zwrócił żonie uwagę

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, VIVA! luty 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.