Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
z życia gwiazd

Katarzyna Warnke była zdradzana przez byłego partnera! Ujawniła kulisy

„Niektórzy ludzie nie są stworzeni do związków stałych”, mówiła

Marcjanna Maryszewska 6 czerwca 2022 11:59
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Choć dziś Katarzyna Warnke ułożyła sobie życie u boku Piotra Stramowskiego, w jej życiu nie od zawsze było kolorowo. Okazuje się, że w przeszłości aktorka została zdradzona przez byłego partnera. Teraz szczerze opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzą szczęśliwy związek

Aktorska para jest ze sobą już od 9 lat. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu „W spirali”. Wcielili się w rolę przechodzących kryzys małżonków… A już wkrótce stanęli na ślubnym kobiercu w życiu prawdziwym. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jej owocem jest 2-letnia córeczka Helenka.

Zobacz: Córka Weroniki Marczuk niedawno skończyła dwa latka! Tak wygląda malutka Ania

„Jeśli ma się nam cokolwiek udać, musimy zobaczyć, co nas łączy naprawdę. To wymagało odwagi. Gdyby mnie pani zapytała, za co cenię nasz związek, to właśnie za to, że mamy odwagę rozmawiać o trudnych rzeczach. Nigdy się przed tym nie cofamy” - opowiadała aktorka w wywiadzie dla VIVY!. Początkowo nie byli pewni, czy jest to jedynie przelotny romans, czy faktycznie połączyło ich głębsze uczucie. 

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

	Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF Am

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017

Dziś tworzą udany związek, lecz Kasia Warnke nie zawsze miała szczęście w związkach. W przeszłości musiała zmierzyć się ze zdradą, której dopuścił się jej poprzedni partner.

Czytaj także: Burzliwa miłość Małgorzaty Pieczyńskiej. Mąż sprowadził do domu kochankę i ogłosił, że to jego przyszła żona!

Katarzyna Warnke o zdradzie: „Zostaje taki rodzaj skazy…”

W rozmowie z Pomponikiem aktorka wyznała, że pewien mężczyzna przed laty bardzo mocno ją zranił. Gdy pojawiły się pierwsze podejrzenia, postanowiła sprawdzić jego telefon. To potwierdziło jej przeczucia.

„Zdarzyło mi się raz, że oszukiwał mnie chłopak. Nie Piotrek. Do tego stopnia, że SMS-ował na wspólnych wakacjach z osobą, z którą już miał romans. Zdarzało mi się sprawdzać jego telefon, żeby się upewnić, bo byłam w takim dziwnym trybie, że czułam, że to jest prawda” - opowiadała Kasia Warnke.

Incydent pozostawił rysę na psychice aktorki. „ Bardzo tego żałuję, wiem, że nie mogłam się zachować inaczej, to się od razu skończyło (...) Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku... Nie polecam” - podsumowała w rozmowie z portalem.

Podkreśliła również, że w żadnym wypadku zdrady nie akceptuje. „Zdrada jest wpisana w człowieka, natomiast ja jej nie toleruję zupełnie. (...) Niektórzy ludzie może nie są stworzeni do takich związków stałych, głębokich” - rozważała.  

Sprawdź również: Krzysztof Ibisz zostanie ojcem! Wraz z żoną ogłosili radosną nowinę!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.