Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Weroniki Marczuk właśnie skończyła dwa latka! Tak wygląda malutka Ania

Dumna mama pokazała nowe zdjęcia swojej pociechy

Damian Brillowski 19 stycznia 2022 08:01
Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk dokładnie dwa lata temu została dumną mamą córki Ani. Bizneswoman należy do tego grona matek, które nie ukrywają swoich pociech przed światem zewnętrznym. Gdy tylko nadarzy się okazja, pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani gwiazdy na bieżąco mogą obserwować, jak malutka dorasta oraz jakie zmiany zachodzą w jej wyglądzie. Z okazji drugich urodzin córeczki Weronika Marczuk złożyła jej wyjątkowe życzenia i opublikowała w internecie nowe zdjęcie swojej pociechy. Zobacz, jak obecnie wygląda mała Ania. Dziewczyna jest prześliczna. 

Weronika Marczuk jest szczęśliwą mamą małej Ani 

Weronika Marczuk z pochodzenia jest Ukrainką, ale to w Polsce znalazła szczęście i zdobyła ogromną popularność m.in. jako jurorka w programie „You can dance - po prostu tańcz”, który przez kilka lat był emitowany na antenie TVN. Po programie sama zapragnęła nauczyć się technik tańca i wzięła udział w show „Taniec z gwiazdami”. W parze z Janem Klimentem zajęła wysokie 3. miejsce. Po przygodzie z tańcem producentka filmowa usunęła się w cień, aby skupić się na życiu rodzinnym.

Weronika Marczuk w wielu wywiadach opowiadała, że jej marzeniem jest założyć rodzinę i zostać mamą. Szczęście w końcu dopisało kobiecie. 17 stycznia 2020 roku na świat przyszła długo wyczekiwana przez Marczuk córeczka. Gwiazda nie ukrywała swej dumy i radości. Dziecko od razu stało się oczkiem w głowie sławnej mamy. Obecnie gwiazda TVN robi wszystko, aby jak najwięcej czasu poświęcić swojej pociesze. Wie, jak ważna jest obecność mamy w życiu maluszka. Weronika przy wychowywaniu pociechy może liczyć na pomoc swojego partnera, będącego jednocześnie ojcem dziecka. Rodzice zachowują się w sposób niezwykle naturalny i nadmiernie nie rozpieszczają małej Ani, w efekcie dziewczynka ma zapewnione zwyczajne i szczęśliwe dzieciństwo. 

Była jurorka od momentu narodzin dziecka, chętnie pokazuje je w internecie, dzięki temu fani gwiazdy mogą na bieżąco śledzić poczynania uroczej dziewczynki. Każda nowa fotografia lub filmik z udziałem Ani, natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie obserwatorów i z miejsca staje się hitem sieci. Fani również nie szczędzą komplementów i z przyjemnością gratulują Marczuk tak wspaniałej córki. 

Czytaj także: Weronika Marczuk opublikowała wyjątkowe zdjęcia z córeczką i... partnerem! Kim jest?

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020

Córka Weroniki Marczuk skończyła dwa latka

Weronika Marczuk właśnie świętuje drugie urodziny jedynej córeczki Ani. Z tej okazji opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych urocze zdjęcia, gdy dziewczynka była jeszcze niemowlakiem. Pod fotografią złożyła swojej córce piękne życzenia. 

„Dziś dokładnie 2 latka 🌟🤱👼 Nie było lepszego dnia w moim życiu niż 17.01.20 ❤️ Dziś, jak i w przyszłości tego dnia zostawimy wszystkie inne sprawy i celebrujemy każdą wspólną minutę, Aneczko! Bądź zdrowa i szczęśliwa 🙏😍 Kochamy Cię bardzo jak i każdy kto juz Cię zna”, napisała na Instagramie Weronika Marczuk. 

Zdjęcia zdobyły uznanie wielbicieli Weroniki, którzy pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo serdeczności skierowanych w stronę malutkiej Ani i jej rodzicielki.

„Pani Weroniko Wszystkiego Najlepszego dużo Zdrówka dla Olenki niech się pięknie zdrowo rozwija, a Pani niech będzie Szczęśliwa ze Bóg dał możliwość, zostać Mamą tak pięknej córeczki bądźcie Szczęśliwi”, „Aneczko, dziecinko…bądź zdrowa i szczęśliwa. Idź swoją ścieżką i kochaj ludzi 100 lat!!!”, „Czas ucieka za szybko dużo zdrowia, miłości i radości z Życia Aneczko”, „Nasza slodycz! Caluj Andźkę mocno”, „Dużo zdrówka i uśmiechu dla 2 latki niech daje wam dużo radości i niech wypełnia was miłość”, pisali zachwyceni fani. 

W drugim poście z kolei pokazała, jak obecnie wygląda jej dwuletnia córeczka. Trzeba przyznać, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie i zachwyca od pierwszego wejrzenia. Gwiazda w poście odniosła się do „Blue Monday” czyli najsmutniejszego dnia w roku. Przyznała, że lepsza od wymuszonego smutku jest ludzka miłość. 

„A teraz MY po dwóch latach razem. Służy nam waszym zdaniem? Dziś postanowiliśmy zachować tę ważną chwilę. Niech każdy dziś przestanie wierzyć w sztucznie wymyślane Blue Monday, życzę uwierzyć w normalną ludzką MIŁOŚĆ! Ona jest wspaniała, piszcie, opowiem #miłość #2latka #rodzina #coreczka”, napisała na Instagramie dumna mama. 

Życzymy małej Ani oraz jej mamie dużo zdrowia, uśmiechu i ogromu miłości.

Zobacz, jak obecnie wygląda córka Weroniki Marczuk. Podobna do znanej mamy? 

Czytaj także: Weronika Marczuk pojawiła się w Dzień Dobry TVN z córką i mamą. Ależ są do siebie podobne!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?