Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Weroniki Marczuk kończy dziś trzy latka! Podobna do znanej mamy? Tak wygląda Ania...

Niedawno panie gościły w Dzień Dobry TVN...

Damian Brillowski 10 stycznia 2023 18:45
Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Równo trzy lata temu Weronika Marczuk została mamą. Jej córeczka ma na imię Ania. Bizneswoman należy do grona matek, które nie ukrywają swoich pociech przed światem zewnętrznym. Dzięki temu jej fani mogą obserwować rozwój dziecka.  Zobaczcie, jak wyrosła dziewczynka! 

Weronika Marczuk kariera. Dziś jest szczęśliwą mamą małej Ani 

Weronika Marczuk z pochodzenia jest Ukrainką, ale to w Polsce znalazła szczęście i zdobyła ogromną popularność m.in. jako jurorka w programie „You can dance - po prostu tańcz”, który przez kilka lat był emitowany na antenie TVN. Po programie sama zapragnęła nauczyć się technik tańca i wzięła udział w show „Taniec z gwiazdami”. W parze z Janem Klimentem zajęła wysokie 3. miejsce. Po przygodzie z tańcem producentka filmowa usunęła się w cień, aby skupić się na życiu rodzinnym.

Weronika Marczuk w wielu wywiadach opowiadała, że jej marzeniem jest założyć rodzinę i zostać mamą. Wiele lat było to jednak trudne. „Gdy zdecydowaliśmy się na dziecko, przekonano nas, żeby próbować zajść w ciążę naturalnie. Przeszłam kilka zabiegów, tak na wszelki wypadek. Diagnostyka wskazywała, że wszystko jest super, ale ciąży wciąż nie było. Rozpoczęliśmy więc procedurę in-vitro. W sumie było dziewięć prób, w tym kilka strat wczesnych, a jedna tragiczna”, opowiadała w podcaście „Tak mamy”.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻJoanna Przetakiewicz-Rooijens: „Przez całe lata siebie stawiałam na ostatnim miejscu w życiowej układance

Szczęście w końcu dopisało. 17 stycznia 2020 roku na świat przyszła długo wyczekiwana przez Marczuk córeczka. Gwiazda nie ukrywała swej dumy i radości. Dziecko od razu stało się oczkiem w głowie sławnej mamy. Obecnie gwiazda TVN robi wszystko, aby jak najwięcej czasu poświęcić swojej pociesze. Wie, jak ważna jest obecność mamy w życiu maluszka. Weronika przy wychowywaniu pociechy może liczyć na pomoc swojego partnera, będącego jednocześnie ojcem dziecka. Rodzice zachowują się w sposób niezwykle naturalny i nadmiernie nie rozpieszczają małej Ani, w efekcie dziewczynka ma zapewnione zwyczajne i szczęśliwe dzieciństwo. 

Weronika Marczuk nie ukrywa, że doskonale wie, co mówi, gdy wspomina o dojrzałym macierzyństwie. Zna też jego minusy. „Myśląc o Ani, że ona nie będzie miała tak długo mamy, jak ja mam - bo może się tak zdarzyć - układam wszystkie klocki, wszystkie sprawy w rodzinne, prawne, majątkowe. Zabezpieczam ją na przyszłość”, czytaliśmy w Cozatydzien.pl.

Była jurorka od momentu narodzin dziecka, chętnie pokazuje je w internecie, dzięki temu fani gwiazdy mogą na bieżąco śledzić poczynania uroczej dziewczynki. Każda nowa fotografia lub filmik z udziałem Ani, natychmiast wzbudza ogromne zainteresowanie obserwatorów i z miejsca staje się hitem sieci. Fani również nie szczędzą komplementów i z przyjemnością gratulują Marczuk tak wspaniałej córki. 

CZYTAJ TAKŻE: Nie rozmawiali ze sobą 15 lat, ale w końcu mu wybaczyła. Oto historia relacji Angeliny Jolie z ojcem

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020
Fot. Olga Majrowska

Weronika Marczuk, Viva! 11/2020

Córka Weroniki Marczuk skończyła trzy latka

Każdy dziesiąty dzień stycznia od kilku lat jest dla Weroniki Marczuk wyjątkowy. To dzień pojawienia się na świecie córki. Rok temu przy okazji drugich urodzin Ani opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych urocze zdjęcia, gdy dziewczynka była jeszcze niemowlakiem. Pod fotografią złożyła swojej córce piękne życzenia. 

„Dziś dokładnie 2 latka 🌟🤱👼 Nie było lepszego dnia w moim życiu niż 17.01.20 ❤️ Dziś, jak i w przyszłości tego dnia zostawimy wszystkie inne sprawy i celebrujemy każdą wspólną minutę, Aneczko! Bądź zdrowa i szczęśliwa 🙏😍 Kochamy Cię bardzo jak i każdy kto juz Cię zna”, napisała na Instagramie Weronika Marczuk. 

Zdjęcia zdobyły uznanie wielbicieli Weroniki, którzy pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo serdeczności skierowanych w stronę malutkiej Ani i jej rodzicielki.

„Pani Weroniko Wszystkiego Najlepszego dużo Zdrówka dla Olenki niech się pięknie zdrowo rozwija, a Pani niech będzie Szczęśliwa ze Bóg dał możliwość, zostać Mamą tak pięknej córeczki bądźcie Szczęśliwi”, „Aneczko, dziecinko…bądź zdrowa i szczęśliwa. Idź swoją ścieżką i kochaj ludzi 100 lat!!!”, „Czas ucieka za szybko dużo zdrowia, miłości i radości z Życia Aneczko”, „Nasza slodycz! Caluj Andźkę mocno”, „Dużo zdrówka i uśmiechu dla 2 latki niech daje wam dużo radości i niech wypełnia was miłość”, pisali zachwyceni fani. 

Z kolei w tym roku Weronika Marczuk nie opublikowała jeszcze urodzinowego posta, ale za to skupia się na spędzaniu z córką niezapomnianych chwil. Mała Ania i jej mama odpoczywają aktualnie nad morzem. Raczą się spacerami, towarzystwem przyjaciół i swoją bliskością.

Mimo braku zdjęć z ostatnich dni dokładnie wiemy, jak mała Ania zmieniła się od czasu drugich urodzin. Weronika Marczuk regularnie publikuje w sieci jej śliczne zdjęcia. Ponadto niedawno oglądaliśmy panie w Dzień Dobry TVN.

Życzymy małej Ani - która dziś kończy 3 lata - dużo zdrowia, uśmiechu i ogromu miłości.

Zobacz, jak obecnie wygląda córka Weroniki Marczuk... 

CZYTAJ TEŻ: Tak wygląda jedyny syn Izabelli Scorupco. Kim jest Jakub Raymond?

Weronika Marczuk, córka Ania, grudzień 2022

Weronika Marczuk, Ania
Fot. VipPhoto/EastNEWS

Weronika Marczuk, córka Ania, grudzień 2022
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…